Hamile miyim?

Led_Apple

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2013
48
21
Merhaba kızlar bat 5 kasımdı. Bu sabah test yaptim çift çizgiyi gördüm fakat guvenemiyorum. Ikinci testi gün içerisinde yapsam dogru sonucu alma ihtimalim var mı acaba? Test sonucunu da ekledim ancak işimi garantiye almak için 2. testi yapmak istiyorum. Beni aydınlatırsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

Eklentiler

• 20141106_141341.jpg
    20141106_141341.jpg
    2,5 MB · Görüntüleme: 189
o kadar koyu çıkmışki kesin hamilesin degerinde düşük değildir bu çizgiyle hemen gt kan testi yaptır :) hayırlı olsunn

canım belirtilerni paylaşır mısın? yumurtlamadan sonra kasık ağrıların oldu mu mesela yada beyaz akıntı başladı mı sonrasında? hayırlı olsun inş. çook sevindimmm sağlıkla al kucağına :KK70:
Yumurtlamadan sonra bende akıntı oldu, cok hafifte kasık ağrısı hatta ben herhalde yumurtlama günümü yanlış hesapladim sanmıştım. Fakat o akıntı 3gun icinde kesildi hatta kuruluk olustu. Mide bulantim vardi sadece ama bulantidan cok öğürme seklinde oldu. Yine ihmal vermedim ta ki dün burnuma kokular gelip tiksinene kadar. Bir de goguslerimde acı var ve fazlasıyla sertlesti. Bu ay kafamdan çıkarmıştım cocuk mevzusunu aksine imkansizdir diye düşünüyordum ama kısmet. Rabbim isteyen herkesin kucağını sağlıklı bebislerle doldursun inşallah.

Yumurtlamadan sonra bende akıntı oldu, cok hafifte kasık ağrısı hatta ben herhalde yumurtlama günümü yanlış hesapladim sanmıştım. Fakat o akıntı 3gun icinde kesildi hatta kuruluk olustu. Mide bulantim vardi sadece ama bulantidan cok öğürme seklinde oldu. Yine ihmal vermedim ta ki dün burnuma kokular gelip tiksinene kadar. Bir de goguslerimde acı var ve fazlasıyla sertlesti. Bu ay kafamdan çıkarmıştım cocuk mevzusunu aksine imkansizdir diye düşünüyordum ama kısmet. Rabbim isteyen herkesin kucağını sağlıklı bebislerle doldursun inşallah.
valla al bende de o kadar kırmızıları kesin görcem ben ümidim hiç yok sonraki aya inş. :) meraktan soruyorum sadece canım :)

valla al bende de o kadar kırmızıları kesin görcem ben ümidim hiç yok sonraki aya inş. :) meraktan soruyorum sadece canım :)
Benimde hiç umudum yoktu bu ay hatta kesinlikle emindim çünkü yumurtlama hesabına göre ilişki günlerinin uzaktan yakından alakası yoktu. Doğal olarak kafamdan da atmıştım o düşünceyi ama gördüğün gibi Allah'tan umut kesilmez canım dilerim sende bu ay hamile kalmışsındır:anneadayı:

Az uz değil más. Baya baya hamilesin hayırlı olsun canım. Adet olcak gibi sancı çekmiş miydin
Teşekkürler canım. Evet adet olacak gibiydim bel ağrısı kasık ağrısı hepsi vardı. Hatta sabah testi yapmadan önce bugün kesin olacağım yapmama gerek bile yok diye düşünmüştüm. 1 saat öncesine kadar adet olacakmışım gibi ağrım vardı ama şimdi geçti çok şükür.

Teşekkürler canım. Evet adet olacak gibiydim bel ağrısı kasık ağrısı hepsi vardı. Hatta sabah testi yapmadan önce bugün kesin olacağım yapmama gerek bile yok diye düşünmüştüm. 1 saat öncesine kadar adet olacakmışım gibi ağrım vardı ama şimdi geçti çok şükür.

Senin adına çok çok sevindim bilgilendirdigin için teşekkür ederim cinsiyetini merak edersin artık şimdi de

Senin adına çok çok sevindim bilgilendirdigin için teşekkür ederim cinsiyetini merak edersin artık şimdi de
Rica ederim inşallah Rabbim sana da en kısa zamanda sağlıklı bebiş verir yokluğunu aratmaz:KK36:
Evet kalp atışı ve cinsiyeti gerçekten merak ediyorum. Hamile kalmayı beklemekten daha stresli oldu benim için :)

X