Hamile miyim?

Benimde hiç umudum yoktu bu ay hatta kesinlikle emindim çünkü yumurtlama hesabına göre ilişki günlerinin uzaktan yakından alakası yoktu. Doğal olarak kafamdan da atmıştım o düşünceyi ama gördüğün gibi Allah'tan umut kesilmez canım dilerim sende bu ay hamile kalmışsındır:anneadayı:
kız yok valla ümidim yok.. sadece adetin 8. ve yumurtlamaya 2 gün kala ilşki oldu ne beklenir bundan :KK70: daha yumurtlama akıntım bile başlamamıştı.. çokta sorun değil ne zaman olursa artık .. ama yarın kasıklarımdaki ağrı için dr a gitçem sızlıo resmen

kız yok valla ümidim yok.. sadece adetin 8. ve yumurtlamaya 2 gün kala ilşki oldu ne beklenir bundan :KK70: daha yumurtlama akıntım bile başlamamıştı.. çokta sorun değil ne zaman olursa artık .. ama yarın kasıklarımdaki ağrı için dr a gitçem sızlıo resmen
O isler belli olmaz canim insallah hamilesindir. Diyorum ya bu ay hiic umudum yoktu hatta beyaz akinti gorunce mantar mi bu diye korkmustum doktora gidecektim ama son anda engel çıktı gidememistim. Ayrica yumurtlama gunu hesabina gore benim hamile kalmam imkansizdi. Birde ben hic aman bacaklarimi kaldırayım aman en az 15 dk öyle durayim yapmadım hemen ayağa kalktım yani. Ama olacağı varsa rabbim veriyor demekki bir şekilde. Işin sırrı umursamamak valla taktikca olmuyor cok zor biliyorum ama o_O

Merhaba kızlar bat 5 kasımdı. Bu sabah test yaptim çift çizgiyi gördüm fakat guvenemiyorum. Ikinci testi gün içerisinde yapsam dogru sonucu alma ihtimalim var mı acaba? Test sonucunu da ekledim ancak işimi garantiye almak için 2. testi yapmak istiyorum. Beni aydınlatırsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler

Hayatımda gördüğüm en belirgin 2.çizgi maşşallah hayırlı uğurlu olsun gözün aydın:)

Hayatımda gördüğüm en belirgin 2.çizgi maşşallah hayırlı uğurlu olsun gözün aydın:)
Teşekkür ederim inşallah bebislerimize sağlıklı bir şekilde kavusuruz. Bu arada seninde bebisin hayırlı olsun canım. :KK60:
Hayırlı olsun %100 gibi geldi o kadar koyu ki :)
Çok teşekkür ederim darısı tüm isteyenlerin başına:KK70:

X