Hamile miyim ?

öyle valla daha cok bılıyoruz ananlerden ben gec hamıle kalınca herseyı arastırmıstım testler nezman sonucu ne cıkmalı falan dr evınde ultrason cıhazı olsa bana bıle gelmıcen demısti :KK37:

ben senden daha tecrübeliyimdir.. hem geç hem hep tedavilerle hamile kaldım için ... hatta bu gebeliğimde rahimden parça aldırdım patolojiye gitti temiz geldi hsg yani rahim filmi çekildim .. oda temiz çıktı okadar ilaç iğne tedavisine hamile kalamadım doktor aşılama yaptı :)) öncekide 2 sene olmadı 5 ay tedavi gördüm öyle olmuştu bundada 7 ay tedaviyle uğraştım ..anlıcan az kaldı prof olcaktım neyseki hamile kaldım :)))

benım sat 23 mayıstı bat 22 hazıran oluyo hesaplayıcıdan hesapladıgımda 2 gun geçti hiç bi belirtim yok sadece sabahki yediğim beyaz peynir sankı ben zehır yıyomuşum gibi tat verdi bana halbuki dunde aynı peyniri yedımmm sorun yoktuuuu.....ve boğazımda yutkundugumda bı bulantı hıssı var 3 gundur ... ben anlayamadımmmm ....

adetin geçtiyse mutlaka bi test al psikolojik değilse muhtemelen vardır bişeyler..

kizlar bana yardim edin.:KK5::KK5:adetim 28 haziran.ama kasik ve bel agrim cok var.adetmi oluyorum sizce.birde adet olurken agrim bu kadar cok olmuyor..ama qaliba adet olucam cunki agrim cok.normal aylarda bile bu kadar deyil.of kafaayi yiyecem.:KK14::KK14::KK14:
adet belirtileriyle gebelik belirtileri çok benzer... kasıkta batma ağrı vs belde ağrı genelde buna miğde yanması ağızda değişik tat vs göğüs te blirgin damarlar gibi belirtilerde olabilir .. en güzeli bi test alın yapın evde..

adet belirtileriyle gebelik belirtileri çok benzer... kasıkta batma ağrı vs belde ağrı genelde buna miğde yanması ağızda değişik tat vs göğüs te blirgin damarlar gibi belirtilerde olabilir .. en güzeli bi test alın yapın evde..

canim kizima hamileken test 1 hafta gecmesine ragmen cok zayif gozukmusdu.gec dollenme yani.kasikda batma yokdu.ama az once 2 kere girdi.o tarz agri.gogusumde agri olucani sanmiyorum.cunki kizim emiyor.ay beklemek cok heyecanli yaaaaaa:KK1::KK1:

canim kizima hamileken test 1 hafta gecmesine ragmen cok zayif gozukmusdu.gec dollenme yani.kasikda batma yokdu.ama az once 2 kere girdi.o tarz agri.gogusumde agri olucani sanmiyorum.cunki kizim emiyor.ay beklemek cok heyecanli yaaaaaa:KK1::KK1:

bilemicem ama öyle emziriken hamile kalnda çok ... bellimi olur adet olucam sanarsın bide bakmışsın hamilesin .. ben bikere öyle batmayla gitim test yapmıştım negatifti adet geçmişti .. dr baktı bide gebelik bakalım dedi kanda 33 çıktı var yani ama değer düşüktü sonra düşük yapacaksın dedi kimyasal gebelik yaşadım yani .. adet olcam diye beklerken o batmalardan olamadım ağrım var diye gittim yani ... düşmeseydi yani geç dölenme olcaktı oda .. düşünce kimyasal yani sağlıksız gebelik diyolarmış öyle olunca tutunamadan düşüyomuş...

bilemicem ama öyle emziriken hamile kalnda çok ... bellimi olur adet olucam sanarsın bide bakmışsın hamilesin .. ben bikere öyle batmayla gitim test yapmıştım negatifti adet geçmişti .. dr baktı bide gebelik bakalım dedi kanda 33 çıktı var yani ama değer düşüktü sonra düşük yapacaksın dedi kimyasal gebelik yaşadım yani .. adet olcam diye beklerken o batmalardan olamadım ağrım var diye gittim yani ... düşmeseydi yani geç dölenme olcaktı oda .. düşünce kimyasal yani sağlıksız gebelik diyolarmış öyle olunca tutunamadan düşüyomuş...

canim sende gebesin.saglikla sihhatla al bebeyini kucagina insallah.:KK16::KK16:birde 2 gundur SIK idrara cikiyorum.ozellikle bu gun:26::26:

kırmızı kartı az önce gördüm kızlar artık bi dahaki ara inşş...
hayırlısı olsun .. bidahaki aya daha sıkı çalış .. adetin 12. 14. 16 . ve 18 . günleri kaçırma en verimli dönemler onlar değerlendir onları ..

canim sende gebesin.saglikla sihhatla al bebeyini kucagina insallah.:KK16::KK16:birde 2 gundur SIK idrara cikiyorum.ozellikle bu gun:26::26:
sağol canım darısı bütün isteyenlerin başına .. biraz riskli bi gebelik benimki ama inşallah sorunsuz geçicek diye umuyorum ..bebişimin plesentası aşağıdaymış azcık zor geçiyo o sebepten ...

kızlar benim adetime 6gün var. 1 haftadır göğüs ucumda aşırı bir ağrım var dokunmam bile yetiyor. eşimle bu ay ilşkiye girdik bebk için ilk deneyimimiz ara sıra midemde bulanıo ama ben üşüttüm diye düsünüyorum bugun test yaptım (idrar) tek çizgi çıktı.fikirlerinize ihtiyacım var yardım edin lütfen

canım en iyisi kan testi yaptırmannn kesin sonucu o veriyooo benimde idrarda cıkmadııı kanda cıktııı

ben senden daha tecrübeliyimdir.. hem geç hem hep tedavilerle hamile kaldım için ... hatta bu gebeliğimde rahimden parça aldırdım patolojiye gitti temiz geldi hsg yani rahim filmi çekildim .. oda temiz çıktı okadar ilaç iğne tedavisine hamile kalamadım doktor aşılama yaptı :)) öncekide 2 sene olmadı 5 ay tedavi gördüm öyle olmuştu bundada 7 ay tedaviyle uğraştım ..anlıcan az kaldı prof olcaktım neyseki hamile kaldım :)))

bende bolca bılgı edındım benımde hsg cekıldı en baslarda 3 asılama var onlardan önce esım ılac tedavısı görmüştü sperm arttırmak için en son dr tüp dedıde ben bekeldım oarada bıtkısellere sardım kecıboynuzaukürü falan derken hamıle kaldım bakalım ıkıncı ıcın dra falan gıtmedık esım bır tane var olursa olur olmazsada olmaz dıyor denemeye devam edıyoruz
tugbacım bak gördünmü bızi dınledın tebrıkelr gec döllenme var sanırım degerın cok yüksek degıl salı günü tekrar yaptır testını ıkıye katlıcakmı dıye deger 1500 olunca görünür kese eşine söyledinmi

kızlar benim adetime 6gün var. 1 haftadır göğüs ucumda aşırı bir ağrım var dokunmam bile yetiyor. eşimle bu ay ilşkiye girdik bebk için ilk deneyimimiz ara sıra midemde bulanıo ama ben üşüttüm diye düsünüyorum bugun test yaptım (idrar) tek çizgi çıktı.fikirlerinize ihtiyacım var yardım edin lütfen

canım hayırlı olsun

Son düzenleme:
kızlar hepinize cok teşekkür ederim. inş hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde bebeğimi kucağıma almak nasip olur. inş aksilik cıkmaz pazar gitcez ultrasonda gözükürmü bilimyrm cünkü cok ufak daha o :18:

kan değerim 145 şimdi bu bebiş 3 haftalıkmı oluyor doktora sordum daha cok ufak ultrasonda bile gözükmüyor diyor bende diyorum anladım tamamda kaç haftalık oda daha küçük diyo gıcık oldum

bende 179 du dktor 10 günlük falandır dedi sen son adetine göre kaç haftalık çıkıyo hesapladınmı muhtemel doğum hesaplamaya gir oraya son adetin yaz kaç haftalıksa çıkar erken yada geç yumurtlama olmadıysa genelde doğrudur

bende 179 du dktor 10 günlük falandır dedi sen son adetine göre kaç haftalık çıkıyo hesapladınmı muhtemel doğum hesaplamaya gir oraya son adetin yaz kaç haftalıksa çıkar erken yada geç yumurtlama olmadıysa genelde doğrudur

yok cnm hiç hesaplamadım ilk olduğu için hiç anlamyrm böyle şeyleri

son adet tarihinin ilk günü derken ben 24 mayısta adet oldum bu ayda 21 haziranda olmam lazımdı olmadım hangisini yazacağım

X