Hamile miyim ?

benim adet günümde yaptığım negatifti sonra pozitf çıktı bekle yada kan test yaptır kasıkta batmalar oluyomu.
inşalah hamilesindşr olmazsa öbür ay denersin yumutrlama test al o garanti oluyo

onu nereden alıcam cnm eczanedenmi? bide göğüs ucumda tatlı bi kızarıklık var ama göğüs genelimde şişme sertlesme yada ağrı yok sadece ucunda agrı var dokununca bayağı

canım gebelikle ilgili herkeste olan tek ve en önemli belirti adet gecikmesidir..gecikmen olmadıkça hiiiiiiç kendini dinleme..gecikmen olduğu gün kan ver çıkar zaten.5in üstünde olması gerekir..bak ben hamileyim tek belirtim adet olmamamdı.hani kızımın ultrason görüntüleri kalp atışı olmasa inanamam hamile olduğuma.son zamanlarda karnım çıktı bir de:) yani demem o ki belirtileri bırak..

Burada şimdi ne desek yalan olur.
Kesin sonuç için kan tahlili yaptırmanız gerek.

Umarım beklediğiniz sonucu alırsınız :)

Burada şimdi ne desek yalan olur.
Kesin sonuç için kan tahlili yaptırmanız gerek.

Umarım beklediğiniz sonucu alırsınız :)

cnm yaptırdım kan testini ama adetimden 5 gün önce sonuç 0,757 çıkmıştı ama şimdide 2 gün gecti adetim diyorum acaba erken yaptrdgım için çıkmamıs olabılırmı

aynen öyle herkesde hatta her bebek de farklı belirtler oluyo kendini çok dinleme psikolojik olarak da sana öyle gelebilir üzme kendini rahat ol hamilelik kolaylaşır

yok cnm inan kendmi dinlemiyorum ama merak ettiğim erken yaptırdgm için testi kanda çıkmamış olabilirmi

aynen öyle herkesde hatta her bebek de farklı belirtler oluyo kendini çok dinleme psikolojik olarak da sana öyle gelebilir üzme kendini rahat ol hamilelik kolaylaşır

cuma olmam lazımdı olmadım bugunde olmadım hcte olcak gbi gelmio gecede cunku ben hissedydum olcagımı bıkac saat oncesınden

olmucak gibi hissediyosan olmazsındır gerçekten hisseder bi bayan olmayacağını sen pzt idrar testi al hatta nöbetçi eczane bul al yarın belli olur hamileysen beta hcg düşük gibi geldi ama bu konuyu tam bilmiuorum tabi.
ben 10 günlük hamileyken 179 çıkmıştı.bide elini karnına koy gözlerini kapat hiç bişey düşünmeden kalbine bişeylerin doğmasını bekle bakalım hissedebilirsin :) inşallah en kısa zamanda hamile kalır bebeğini kucağına alırsın ben de temmuzda ikiciyi düşünüyorum inşallah beim de olur iyi geceler

olmucak gibi hissediyosan olmazsındır gerçekten hisseder bi bayan olmayacağını sen pzt idrar testi al hatta nöbetçi eczane bul al yarın belli olur hamileysen beta hcg düşük gibi geldi ama bu konuyu tam bilmiuorum tabi.
ben 10 günlük hamileyken 179 çıkmıştı.bide elini karnına koy gözlerini kapat hiç bişey düşünmeden kalbine bişeylerin doğmasını bekle bakalım hissedebilirsin :) inşallah en kısa zamanda hamile kalır bebeğini kucağına alırsın ben de temmuzda ikiciyi düşünüyorum inşallah beim de olur iyi geceler

ay cnm denedimde moda giremiyrm :) cnm benm inş istedgin zamanda kalırsın hamile bakalım ben kaldımmı kalmamassamda buay calışma yaparız :KK70:

yani 2 haftamı beklemeliyim daha :KK43:(( ben idrarda silikte olsa gözükür die duymustum ama yakından baktım cizik falan yok valla anlamadım hiç bişi :KK43: hayırlısı olsunda en önemlisi o

E yani beklemelisin arkadaşım, biz burdan nasıl söyleyelim hamile olup olmadığını :) Adetin gecikmeden test bile bilemiyor bunu. Ki üstelik benim hamileliğimin ilk ayı yaptığım test negatif çıkmıştı. İkinci ay pozitif çıktı, doktor iki aylık hamilesin dediğinde şok olmuştum...

Bekleyip görmekten başka çaren yok...Eğer istiyorsan inşallah hayırlısıyla hamilesindir...Ve bebişini sağlıkla kucağına almak nasip olur...

kızlar bılıysı
unkı ben ayın 18ınde kan testı yaptırdım ve negatig cıktı bugun adetımın gecıkelı 3uncu gunu dayanamadım sabak ıdrar testı yaptırdım ve cok net olarak 2. cizgiyi grdum sonra hemen 2. paketı acıp gene yaptım gene belırgn 2 cizgı cıktı sonuc kesın pozıtıfmıdır

öyledır tebrık ederım adet gecıkmesını beklemeden kan testıde pek güvenlı degıldır aslında oyüzden adetın 2-3 gün gecmesını bekleyıp test yapmak en güzelı yarın kandada baktır degerıne bakalım kac cıkıcak degerın 1500lere ulasınca dra gıdersın kese ancak ozaman görünür

öyledır tebrık ederım adet gecıkmesını beklemeden kan testıde pek güvenlı degıldır aslında oyüzden adetın 2-3 gün gecmesını bekleyıp test yapmak en güzelı yarın kandada baktır degerıne bakalım kac cıkıcak degerın 1500lere ulasınca dra gıdersın kese ancak ozaman görünür

cnm ızın vermıyorkı :KK43: hele bı haftan gecsın beraber gderız daha erken hem ozmn tam bılgı alırız dedı. cnm ınanırmısın suan aglıorum nedenını bılmıyorum ama 10 aylık evlıyız ve ılk denememızdı cok duygulandım kanda cıkmayınca kesın degılm dedım ama ıdrarda asırı belırgn sılık falan degıl ıkısındede olmama ıhtmalı varmı acaba cumaya kadar nasıl beklıcem bılmıyorum

kızlar bılıysı
unkı ben ayın 18ınde kan testı yaptırdım ve negatig cıktı bugun adetımın gecıkelı 3uncu gunu dayanamadım sabak ıdrar testı yaptırdım ve cok net olarak 2. cizgiyi grdum sonra hemen 2. paketı acıp gene yaptım gene belırgn 2 cizgı cıktı sonuc kesın pozıtıfmıdır

kanda baktırıp negatif çıkması çok enteresan.. aslında idrarda negatif çıkıp kanda belli olması lazım...
genelde idrar testinde çıktıysa kesin vardır diyo dr lar .. forumda bazı yerlerde okuduğum kadarıyla bazı testlerde böyle pozitifi görüpte negatif olanlarda var .. yinede bir daha kan testi yaptırmanız daha iyi olur .. eğerki bir gebelik varsa zaten şuan kandada çıkar..

X