Hamile miyim ?

Merhaba.Hamişlerimizi burdan tebrik ediyorum.Darısı başımıza.Benimde son adetim 23 haziran 4 günüm geçti.Bugün öğle lekelenme yaşadım.Sonra hiç bişey yok.Göğüslerim çok acıyor.Yarınıda atlatırsam test yapcam...Ama hamiş değilmişim gibi geliyor.Çok yoruldum her ay ACABA demekten.Darısı başımıza :KK43::KK43:

selmacım hamiş değilmişim gibi geliyor demişsinya her ay negatif sonucu görmekten bıktığın için sanırım bu ayda öyledir düşüncesindesin sanırım ama lekenlenme olmuş ve 4 gün geçmiş adetinn olsaydı şayet tam olurdun ben test yapmanı öneririm en azından bir doktora görünürsün ne kadar erken öğrenip doktora gidersen senin ve bebek açısından iyi olur gönlündekinin olması dileğiyle..
sonucu bizede bildir sonra

merhaba alminasu, testi bugün aldım yaptım sonuç negatif çıktı....ve ben halen adet olmadım, bakalım ne zaman olucam yada olmayacak mıyım, biraz daha beklemeye karar verdim doğal olarak belki çift çizgiyi görebilirim yada kırmızıları:KK43::KK49:

bekleyelim bakalım beraber bende bekliyorum 10.gün oldu hala bişi yok sabırla beklicez başka yapcak bişi yok artık:)

ay dün işten çıktım koştur koştur eczaneye gittim ama kapanmış iyimi yetişemedim bende evde bi ovulasyon testi vardı burda yazılanları okuyunca yapayım dedim çift çizgi çıktı ama ne derece doğru yanıt verir bilinmez eşimden de isteyemiyorum varsa ona süpriz yapmak için bu cumartesi kan testi yaptırcam (ozamana kadar adet görmezsem) kesin sonuç o hakkımda hayırlısı

canım ben istanbulda - anadolu yakası tarafında oturuyorum peki sen?

sen c.tesi ben pazar gitcem doktara bakalım hayırlısı hayatım. bende istanbul avrupa yakasındayım cnm calışıyrm memurum sen

Merhaba.Hamişlerimizi burdan tebrik ediyorum.Darısı başımıza.Benimde son adetim 23 haziran 4 günüm geçti.Bugün öğle lekelenme yaşadım.Sonra hiç bişey yok.Göğüslerim çok acıyor.Yarınıda atlatırsam test yapcam...Ama hamiş değilmişim gibi geliyor.Çok yoruldum her ay ACABA demekten.Darısı başımıza :KK43::KK43:

amin cnm benim inş darısı olmayanların başına

sen c.tesi ben pazar gitcem doktara bakalım hayırlısı hayatım. bende istanbul avrupa yakasındayım cnm calışıyrm memurum sen

bende çalışıyorum yeminli mali müşavirlik şirketinde muhasebe işlerine bakıyorum:) ben cumartesi doktora değil kan testi yaptırcam bide burda başka bir yazı okudum 10. günü geçmiş olmamış testler hep negatif hatta kan testide negatif çıkmış 15. günü olmamış gene beklemiş 22 gün geçmiş bende sorun var diye düşünmüş yine test yapmış negatif ve hamişmiş o arkadaş içime bir umut doğru o yazıyı okuyunca bende kendimi hamiş hissediyorum ama hayırlısı olsun rabbim sağlıklı kaderi güzel hayırlı evlat nasip herkese

bende çalışıyorum yeminli mali müşavirlik şirketinde muhasebe işlerine bakıyorum:) ben cumartesi doktora değil kan testi yaptırcam bide burda başka bir yazı okudum 10. günü geçmiş olmamış testler hep negatif hatta kan testide negatif çıkmış 15. günü olmamış gene beklemiş 22 gün geçmiş bende sorun var diye düşünmüş yine test yapmış negatif ve hamişmiş o arkadaş içime bir umut doğru o yazıyı okuyunca bende kendimi hamiş hissediyorum ama hayırlısı olsun rabbim sağlıklı kaderi güzel hayırlı evlat nasip herkese

cnm benimle ilk kan testimde cıkmadı değişik yani. bekle cnm birazda c.tesi bence senin kanda kesin cıkar bak gör inş hayarlısı olur hakkınızda. ben ultrasona gircem işte pazar. bende belediyede calışıyrm cnm. senin kaç gün geçmişti günün

cnm benimle ilk kan testimde cıkmadı değişik yani. bekle cnm birazda c.tesi bence senin kanda kesin cıkar bak gör inş hayarlısı olur hakkınızda. ben ultrasona gircem işte pazar. bende belediyede calışıyrm cnm. senin kaç gün geçmişti günün

en son sat 18 mayıs canım bugün 10 gün geçmiş oluyor sanırım bu pazar mı giricen ultrasona hadi pazartesiye hayırlı haberlerini bekliyorum canım rabbim tüm hamişleri korusun :))

en son sat 18 mayıs canım bugün 10 gün geçmiş oluyor sanırım bu pazar mı giricen ultrasona hadi pazartesiye hayırlı haberlerini bekliyorum canım rabbim tüm hamişleri korusun :))

evet cnm inş görünür benim miniğim de annesini sevindirir. bayağı geçmiş benimda ayın 21inde olması lazımdı olmayınca 24ünde doktara gittim hamile çıktım ama değirim çok az bende ona korkuyrm 145 di çünkü. sen evde idrar testi yaptınmı ben yaptım ondada var çıktı

evet cnm inş görünür benim miniğim de annesini sevindirir. bayağı geçmiş benimda ayın 21inde olması lazımdı olmayınca 24ünde doktara gittim hamile çıktım ama değirim çok az bende ona korkuyrm 145 di çünkü. sen evde idrar testi yaptınmı ben yaptım ondada var çıktı

evet dün öğleden sonra yaptım ama bide sen bak resmini eklimde test bozuk gibi göründü bana yada negatif bilmiyorum artık sende yorumla bakim bi :KK3:

Eki Görüntüle 453742

cnm silikte olsa hiç gözükmüyormu baktınmı ben baktımda sen yakından gördüğün için ben görememiş olabilirim. benimki aşırı netti yani ve hemen cıktı ikiside

mecbur cumartesiye kadar beklicem ( ogüne kadar regl olmazsam) kan testine bakıcaz artık yapcak bişi yok

bide şunu söyleyeyim ben 28 şubat 2012 son sattı nisanın başında hamile olduğumu öğrendim ama nisanın 18 inde bebeğimi düşürdüm 5,5 haftalıkmış doktorumun demesine göre sonra mayıs 18 inde regl oldum normal düzeyde ve hep düzenlidir adetim hiç bu kadar gecikme olmadı ömrü hayatımda şimdi haziran 18inde olması gereken adet yok inşallah bir sorun yoktur :KK43:

hakkımda hayırlısı artık

beren umarım gönlünün istediği olur adetin bir gün bazen çıkmayabilir testleri özellikle adetinin 10 gün geçmesi uygun görüyorlar ama bizler sabırsız olduğumuz için hemen sonucu görmek isteriz idrara geç karıştığı için idrar testlerinde görünmeyebilir kesin ve emin olmak istiyorsan kan testi yaptırabilirsin doktor kontrolune gelincede adet olmasanda git ve doktoruna söyle muayene eder en azından diyebileceklerim bu kadar hakkında hayırlısı olsun

canım yorumun için çok teşekkrlr bugün adet oldum hayırlısı ve bugün doktora gittim tüm sonuçlarımı gösterdim hepsi normal dedi ve iki alternatif verdi istersen bekle dedi istersen aşılama yapalım dedi bende her ay çok üzülüyrm belki vesilesi bu olur diye aşılamayı tercih ettim insallah bu zaman yüzüm güler ve hepimizin yüzü güler insallah canım sende dilerim bebişini sağlıcakla kucağına alırsın herşey gönlünce olsun

selam kızlar yardıma ihtiyacım var bugün gebelik kan testi yaptırdım sonucu aldım ama anlamadım beta hcg <1.00 referans 0-5,3 çıktı ne anlama geliyor acaba....

Kırmızı kart gördüm..Sanırım bugün kelimelerin bittiği yerdeyim...Yüreğim acıyor...Daha ne diyeyim. Beşinci senemde senenin 365 günü acaba diyerek yaşadım...Acaba kaç 365 gün daha beni bekliyor bilmiyorum..............................................................................................................................................................:KK50::KK50::KK50::KK14::KK14::KK14:

Kırmızı kart gördüm..Sanırım bugün kelimelerin bittiği yerdeyim...Yüreğim acıyor...Daha ne diyeyim. Beşinci senemde senenin 365 günü acaba diyerek yaşadım...Acaba kaç 365 gün daha beni bekliyor bilmiyorum..............................................................................................................................................................:KK50::KK50::KK50::KK14::KK14::KK14:

Cok uzuldum canim, ne dicegimi bilemiyorum ve seni cok iyi anliyorum. İnsallah onumuzdeki ay olur demekten baska aklima gelen birsey yok. :KK43:

Allah rızası için birisi cevap yazsın bana yoksa çatlıcam artık :KK43:((

sat :
16 nisan
13 mayıs
9 haziran

denemeler: 18-20-22 haziran

dün kasıklarım ağrıdı. sonra geçti. sol kasığım ağrıdı yine geçti. bugün karnım değişik yerlerinden ağrıyor. Beyaz renkli kokusuz akıntım var. Acaba üşüttüm mü yoksa yoksa???

Kan testi için en erken tarih ne önerirsiniz?

X