hamile miyim???

hem istiyodu hem de hap kullanıyodu,,çok garip !! bi çelişki var :)) neyseki rabbim dilediğini vermiş,ne mutlu :)
ben bi de dış gebelik geçirdim 6ay önce,o da hesapta yokken olmuştu..oyuzden birsüre korunuyordum şimdi tedırgınım bıraz canım benim..allah bir sonrakını saglıkla nasıp eder ınşallah :) sana da hayırlısıyla saglıkla olur ınşallah haberlerını beklıyorum :)

cnm yanlıs yazmısım hıc cocuk ıstemıyodu aldırmaya kalktı sonra vazgectı ıyıde vazgectım dyor simdi

benim de adetim 2 gün gecikti ve hiç bi adet belirtim yok. yarın test yaptırcam hayırlısı bakalım...

allah hepimize hayırlısıyla hamile olmayı ve bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

amin canım benim allah kimseye aratmasın,,arkadaşlarımın bir kısmı üşütmüş olabileceğimi bir kısmı da allah istediyse olmuş olabileceğini söylüyor (senin gibi) ! ama ben üşütmüş olsam bile adet olurdum ! eğer kan tahlili de negatif olursa mevsimsel gecikmedir inşallah !! bir buçuk yıldır ılk defa böyle hissettim..hayırlısı..

8 ay oldu bi istemeye başlayalı ilk aylar cok umursamıyordur ama vakit geçtıkte insanın içinde acaba olmayacakmı diye bi duygu geliyo son aydır bu hiissi yasıyorum umarım cok aramam diyorum eşim panik olma uzulme diyor ama elimde değil işte benden sonra evlenenlerin bebişleri oldukça daha bi tuhaf oluyorum

ilişki sırasında rahat ol bence canımcım,bebek düşüncesiyle o anların keyfini kaçırma..herşeyi olacağına bırak sonuçta allahın dediği olur,zamanı bellidir :) siz birbirinizi mutlu etmeye bakın..
hem şöyle düşün : olana kadar tatil planları yapayım,olursa da güzellikle karşılayım !!
bu durumda hem sürpriz olur daha heyecanlı değil mi :))

tatili gezmeyi cok severiz zaten mutlu bi çiftiz o konularda hiç sorunumuz yok ve ben ayrıca ayklarını dik yok saatlerce bekle falan hiç oyle şeylerle keyfımı kaçırmıyorum ama işte bazen gorunce etrafta mınıklerı içim gidiyo

oh ne güzel işte :) belliki çocukları çok seviyosun canım benim gibi :),inşallah en uygun zamanınızda sizin de etrafında minikler dolaşır
düşünce bakımından senınle aynıyız,sadece ben bıraz daha beklemek ıstıyorum dış gebelikten dolayı.Allah saglıkla nasıp etsın hepimize..

dış gebelikmi yasadın cnm cok gecmıs olsun

arkadaşlar ateşim cıktıkca cıkıyo 37 oldu sonunda ne dir bu durum şimdi

Cnm yapma boyle dusunculerle sikma canini..
Bak bnmde 3 ay once 7 haftalikken dustu bebegim, inan olupta kaybetmek daha zor. O yuzden hayirlisi iste surekli..
Bak simdi 5+3 hamileyim mutluyum ama onceden dusuk oldugu icin insan arada bir korkmuyor degil..
Hic canini sikma, ben 10 aylik evliyim bak iki kere hamile kaldim. Ikisindede hic kafama takmadigim ay hamile kaldim..
Dysun bu ay hamile kalmam zor diyebilcek kadar tek tuk iliskide bulunmustuk ama olmus cunku bikmistim her ay adetin gelip bunalima girmekten o yuzden dusunmuyordum artik.
Hem ben senin hamile oldugunu dusunuyorum gercekten..sana umut vermek istemem ama hem belirtilerin hemde icime oyle doguyor..

hamilelik belirtisi olan arkadaşlar ateşlerinizi olçtunuzmu kaç acaba paylaşabilirmisiniz birbirimizle karsılastırma yapabiliriz benim su an 36.7 cevaplarınızı bekliyorum
canım öncelikle inşallah hamilesindir(hamilesinizdir) ateş ölçmeyi mesela sabah saatini 7 ye kur ve kafan yastıktayken dil altından ölç asıl o önemli şuan ayaktayken çok değişkendir ateşimiz.şuan bende ölçsem 36.8 yada 37 çıkar....ALLAH ım gönlünüze göre versin

canım senin adına hep üzüldüm hemde çok sevindim ALLAH ın izniyle bu hamileliğin sorunsuz geçer bende ağustosun 5 kürtaj oldum 9 haftalıktım bebeğimin kalp atışı durdu( neyseki dünyalar tatlısı kızım var ayakta o beni tuttu

bizde prezervatifle korunuyoruz ama adetim 4 gün gecikti ve sabah ateşimi ölçtüğümde yüksek çıkıyor 36.8:)) komik ama trajedik bir olay bu ay spiral taktırmayı düşünüyordum,hamile olduğuma kanaat getirmiyorum ama ne bileyim prezervatifle hamile olanları okuyunca tırstım,şahsen olursa çok sevinirim her zorluğu atlamış bir yavrum olur neyse saçmaladım ben adet görürsem veya hamileysem haber veririm

VE EN ÖNEMLİSİ BELİRTİLERE ÇOK FAZLA TAKILMAYIN BEN SDECE FAZLA TUVALETE ÇIKMIŞTIM HEM BÜYÜK HEM KÜÇÜK,GAZ VARDI BİDE ADET GÜNÜMDE KASIKLARIM AĞRIMIŞTI O GÜNDE TEST YAPMIŞTIM POZİTİFİ GÖRMÜŞTÜM,GEÇ DÖLLENME DEĞİLMİŞ YANİ SİZİN GEÇ DÖLLENME OLABİLİR.....
SAĞLICAKLA KALIN

Günaydın arkadaşlar:) aranıza yeni katıldım.

Buraya üye olmadan önce hep okuyordum. ve kendimeden bişiler hep buluyordum. Ben geçen ay 31 ekimde adet oldum. ve hesapladığım tarihe göre dün adet olmam gerekiyordu. ama olmadımm
gebelik testi aldım ve yaptım. önce çizgiler pozitifti ama sonra kayboldu. :44:
ne yapmam gerekiyor. kasıklarımda ve göbeğimde iğne batması gibi şeyler oluyor. halsizlik var. ve göğüslerim çok dolgunlaştı ve ağrıyor. uçlarında da karıncalanma var. veee suratımı sivilceler bastıııı

Panik yapan arkadaslarım !!! Öncelikle eger ıstıyorsanız ins. hamılesınızdır.Sızın bu heyecanınızı burdan okudukca kendı heyecanım aklıma gelıyor.Sunu unutmayın kı gercekten hıssedıyorsunuz hamıle kaldıgınızı.Belırtılerle dııl ama ıç güdüsel olarak ılk gosterıler kokulu koyu renk ıdrar ve beyaz kokusuz akıntı arkadaslar.Bu her ınsanda aynı.Ondan sonrakı belırtıler deısıo kısıden kısıye sabahları cok ac kalkmak sankı gunlerce bısey yememıs gıbı,bı anda tuvalete sıkısmak,adet agrıları gıbı agrılar cekmek ve gogüslerde taş ve acı hissi olması ılk belırtıler arasında (tabı adet gecıkmelerınıde unutmayalım... Hamişseniz yazın kızlar birlikte sevinelimmm

arkadaşlar bugun kan testi yaptırdım 0,32 cıktı sizce????

bende bugün gittim doktora önce ultrasonda baktı ufacık bişey görünüyo ama kesin bişey söyleyemem dedi. test sonucum yarın çıkacak hastaneye iş çıkışı gitmiştim de o yüzden geç. biz eşimle 1500 km ayrıyız. çok istiyoruz ama bu kadar ayrıyken nasıl olacak bilmiyorum işte hayırlısı bakalım yarın sonucu bildiririm size..

cnm ıns ALLAH gonlune gore verır hayırlısı olur senın için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…