hamile miyim???

değerlerim düşük çıkmış hamile değilmişim. ama galiba kendimi çok kaptırdım hamileymişim gibi hissediyorum acaba bu herkes de mi böyle oluyo???

değerlerim düşük çıkmış hamile değilmişim. ama galiba kendimi çok kaptırdım hamileymişim gibi hissediyorum acaba bu herkes de mi böyle oluyo???

tatlım psıkolojık olarak etkılenebılıosun malesef miden bulanıo basın falan donuo bıde tamamen kendını kaptırırsan daha yogun yasıosun bu hıslerı.İns senınde olur merak etme Rabbım neylerse güzel eyler Vardır bi bildigi takma kafana herseyın zamanı var :)

benımde 5 gun gecıktı 3.gunde yapmstm test negatftı bugun tekrar ıdrar testı aldım once tek cızgydı sonra bı 5 dk sonra testn kontrol yerının t kısmnda deglde sol kısmnda haff bı czgı cıktı sonra testın uzerınde exp:2011 -06 yazıo yanı son kullanma tarhı gecms galıba bunca zamandr test yapıorum yanls test sayesnde cft czgı gorme mutluluguna erstm:):) tabı testı gdp ıade edıcem yenısını yapıcam ınsallah ıkıncı czgıyı dgru yerde gorurum

merhaba... bugün adetim geçeli 10 gün oldu hem idrar hem kan testi negatif.. tüm hamilelik belirtilerini yaşıyorummmm.. iştah,
fazla idrara çıkma, akıntı, sağ kasığımda ağrı.. anlamadım gitti.bu durumda olanlar varmı acaba

bunlar adet belirtilerinde olabilir yada psikolojik olarak belirtiler baş göstermiş olabilir cnm..normalde 10 geçtiyse kan testinde çıkardı..idrar testinde bile 3 gün geçmeyle fln çıkıyo..eğer çok istiyosan ve o belirtileri bekliyosan vücudun bunları yapabilir..göğüslerinde fln normalden daha fazla şişme ve ağrı sızı oluyomu yada çok fazla uyuma isteği?

adet olurken şiştiği kadar bi 20 gün önce 1 gün kahverengi akıntı geldi. uykuya doyamıyorum resmen

Arkadaslar 7.gunum bugün hala regl olmadım 4kere test yaptım hep negatif hep negatif,az önce kan testi yaptırdım sonucu yarın çıkacakmış sizce pozitif çıkma ihtimali var mı?

hiç böyle olmamıştı. stresten galiba kardeşim bi trafik kazası geçirdi ondan dolayı gecikmiş olabilir diye düşünüyorum

Bu arada Temmuz'dan beri geciktigi aylar oldu ama hiç bu kadar olmamıştı,15 gündür refakatçi olarak hastanede kalıyorum herkes strestendir duzensizliktendir diyor ama inanmak istemiyorum,acaba kist mı bebis mı stres mı :/ sabaha kadar nasıl dayanışmam bilmiyorum

ya aynen bende de var sanki hamile gibi hissediyorum ama testler negatif psikolojik diyorum artık ama adetim bi an önce gelsin artıkkk :2:

benim yarın hastalanmam lazım...
kesin gelir yarın kırmızı kırmız...
şimdilik hastalık belirtisi yok ama bebek belirtside yok..
heee bide umudumda yok zaten...:)

kızlar bu kadar cabuk umutlanmayın nlur.Psıkolojıktır muhtemeln bu hıssedılenler umutlanınca cok zor oluo bılıyorum...

arkadaşlar bugun kan testi yaptırdım 0,32 cıktı sizce????

NORMALDE 0,05 İN ÜZERİNDE HAMİLE OLUYORSUN... AMA 2 GÜNDE BİR 2-3 KAT ARTMASI GEREKİR...SONUÇ BELLİMİ BİR DAHA BAKTIRDIN MI KANINA, DEĞERİN İYİ ÇIKMIŞ... BENİMGECİKMEDEN 10 GÜN SONRa değerim 19 du:) 18 aralıkda inşallah bebeğimi kucağıma alacağım:)

nasıl normalde bu degerde hamıle oluyosun ????? 5'ın altındakı degerlere hamıle deılsınız denıyor..hemsıre ve doktor tarafından..
bunu ılk defa duydum sımdı yanlış yazmış olmayasınız? ben adet gecıkmesının 10.gununde yaptırdım 0.16 cıktı..! hamıle deılım..

Bthcg değerleri tablosuna bakarsanız bu şekilde belirtiliyor, 0,16 değeri gebeliğe giriyor. Ancak farklı sebeplerden ötürü b.hcg yükselmiş olabilir.takip edildiğinde artması gerekir... ben keendim bizzat yaşadım... sonuçlarım elimde acaba yanıllıyormuyım diye tekrar baktım ama duurm dediğim gibi...Şöyle bir durum var değer. sizdeki gibi 0.16 çıktığında doktor keseyi görmeden hamilesin demiyor ki kese de bu değerrde gözükmüyor... ancak bir önceki yazımda da yazdığım gibi 2 günde 2-3 kat artması gerekiyor bu değerin, bbeta hcgm 19 la başladı, 2 gün sonra 60 a yükseldi, 2 gün sonra 151, 5 gün sonra 2074 ve kese gözüktü:) Allah herkesi bu mutlu anları nasip etsin inşallah....

Evet güzel haberi paylaşamadım sizlerle,sağlık olsun napalım önümüzdeki maçlara bakıcaz artık :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…