hamile miyim???

akıntı bendede var emin olamıyor işte insan tuzlu yeme isteği var mesela bende nırmalde pek yemem ama tuzlu seylere saldırıyorum kaç gundur gecen gun sutlaçı cok sevmeme ragmen yiyemedim zor bitirdim atmayayım diye kusacak gibi oldum normalde cok severim sutlacı deli gibi yerim tatlının t sıni duyak ıstemıyorum sankı cok severim halbukı tatlıyı

biliyomusun bende inanılmaz tuzlu ekşi yerdim şimdi yiyemiyorum tatlı sevmem fazla tatlı şeyler istiyo canım ama bide ağız tadım yok ve gaz problemim var son 1 haftadır sendede oluyomu

hamilelik belirtisi olan arkadaşlar ateşlerinizi olçtunuzmu kaç acaba paylaşabilirmisiniz birbirimizle karsılastırma yapabiliriz benim su an 36.7 cevaplarınızı bekliyorum

biliyomusun bende inanılmaz tuzlu ekşi yerdim şimdi yiyemiyorum tatlı sevmem fazla tatlı şeyler istiyo canım ama bide ağız tadım yok ve gaz problemim var son 1 haftadır sendede oluyomu

normalde tatlısız duramayan ben tatlı gormek ıstemiyorum sürekli karnım aç yiyiyorum 2 saat sonra hiçbirşey yememiş gibiyim gaz değilde sıkıştırma problemi var tuvaletten cıkıyorum hop sanki saatlerdir girmemiş gibiyim mesanem patlayacK olur olmaz zamanlarda oluyo bide

normalde tatlısız duramayan ben tatlı gormek ıstemiyorum sürekli karnım aç yiyiyorum 2 saat sonra hiçbirşey yememiş gibiyim gaz değilde sıkıştırma problemi var tuvaletten cıkıyorum hop sanki saatlerdir girmemiş gibiyim mesanem patlayacK olur olmaz zamanlarda oluyo bide

evet evet aynen bende de öle sanki saatlerce tutmuş gibiyim bide akıntının boyutu nedir benim sanki altına kaçırırcasına oluyo pet koyuyorum son bir haftadır aslında ben daha dün öğrendim bunun bi gebelik olabilme durumunu ben çok rahatsız oldum baktım dün ilaç kullandım 1 ay kadar önce akıntı için baya fayda etmişşti acaba yinemi başladı diye de korktum ama hamilelik belirtisi olduğunu görünce resmen devam et devam diyesim geldi :)))))haaaa haaa

bende gunluk pet kullanıyorum yanımda tasıyorum dısarda mudahele etmek zor oluyo cunku ozellikle gece dahada artıyo gece kaç defa yataktan kalkıyorum akıntı yuzunden cok rahatsız ediyo salı gununu beklıyorum salıya kadar adet olmazsam kan testi yaptıracam

bende gunluk pet kullanıyorum yanımda tasıyorum dısarda mudahele etmek zor oluyo cunku ozellikle gece dahada artıyo gece kaç defa yataktan kalkıyorum akıntı yuzunden cok rahatsız ediyo salı gununu beklıyorum salıya kadar adet olmazsam kan testi yaptıracam[/QUOTE

inşallah hamilesindir canımm allah gönlüne göre versin kimseyi dalsız koymasın çok zor beklemek kaç gün geciktin çıkarmı sence eğer salı günü senin belli olursa burda olucam bana mutlaka bildir olurmu bende ertesi gün hemen bakıyım

salı gunu 8. gun olacak bir haftayı geçmiş olacak hiç bu kadar geçikmezdi adetim mutlaka yazacağım sonucu umutla bekliyorum

bende gunluk pet kullanıyorum yanımda tasıyorum dısarda mudahele etmek zor oluyo cunku ozellikle gece dahada artıyo gece kaç defa yataktan kalkıyorum akıntı yuzunden cok rahatsız ediyo salı gununu beklıyorum salıya kadar adet olmazsam kan testi yaptıracam

bendede aynen akıntı var baya bı hatta reglı oldum herhalde dıyıp wc gıdıyorum akıntım oluyor hep ıslak bende dayanabılırsım salı carsamba gıbı test yaptırayım dıyorum ama sabretmek cok zor esıme bıle soylemedım ben

aramızda hamilelik yaşamış varmı acaba ?
bu belirtilerden yaşamış olan varmı ne derece ümitlenmeliyiz
sizce?

arkadaşım benim de sat'ım 24 ekim.
ama bir türlü adet olamadım..adet belirtileri var,akıntım da koyulaştı ama tık yok..!
ekimde doğum kontrol hapı kullanmıştım kasımda hap olmadan ama korunarak ilişkimiz oldu..
hamileliğe ihtimal vermiyorum ama hap kullanırken hamile kalmış olabilir miyim dedim sabah test yaptım negatif ama rüyalarımda pozitif :KK70: 30 kasıma kadar bekleyim olmazsa kan testi yaptırayım diyorum bakalım inşallah her şey yolundadır..Allah herkesin gönlüne göre hayırlısını versin..
buarada ben de aranıza yeni katıldım arkadaşlar benim durumumu da değerlendirirseniz çok sevinirim :))))

kaç gundür ateşimi olcuyorum adet olacaksan ateşin duser diyolar net birşey bilemiyorum ki eğer gerçekten hamileysem tum belirtilerimi tek tek yazacağım valla madde madde

salı gunu 8. gun olacak bir haftayı geçmiş olacak hiç bu kadar geçikmezdi adetim mutlaka yazacağım sonucu umutla bekliyorum

hımmm anladım senin 8 gün olmuş benim normalde 24 de adet olmam gerekiyodu ben haftaya bugüne kadar sabrediyim ozaman ama seni merakla bekliyorum inşallah hamilesindir allah yardımcın olsun gönlünde komasın sevincini inşallah.

arkadaşım benim de sat'ım 24 ekim.
ama bir türlü adet olamadım..adet belirtileri var,akıntım da koyulaştı ama tık yok..!
ekimde doğum kontrol hapı kullanmıştım kasımda hap olmadan ama korunarak ilişkimiz oldu..
hamileliğe ihtimal vermiyorum ama hap kullanırken hamile kalmış olabilir miyim dedim sabah test yaptım negatif ama rüyalarımda pozitif :KK70: 30 kasıma kadar bekleyim olmazsa kan testi yaptırayım diyorum bakalım inşallah her şey yolundadır..Allah herkesin gönlüne göre hayırlısını versin..
buarada ben de aranıza yeni katıldım arkadaşlar benim durumumu da değerlendirirseniz çok sevinirim :))))

bizde seninle aynı durumdayız cnm belirtileri olan ama emin olamayan:KK43: benimde negatif cıktı korkuyorum yeniden idrar testi yapmaya beklemeye karar verdim

hımmm anladım senin 8 gün olmuş benim normalde 24 de adet olmam gerekiyodu ben haftaya bugüne kadar sabrediyim ozaman ama seni merakla bekliyorum inşallah hamilesindir allah yardımcın olsun gönlünde komasın sevincini inşallah.

idrar testi negatif cıktı gecen gun yenidir o yuzdendır diyolar bazılarının 10 gunden sonra belli oluyormus o yuzden tekrar idrar testi yapmıcam kan testini bekliyorum tabi salıya kadar kırmızıları görmezsem:KK43:

haklısın canım en iyisi beklemek..:) geçen yıl kasım ayında bırakmıştım doğum kontrol hapını..ara verdiğim için acaba ilk ayda korumamış olabilir mi? ayrıca gunu gunune kullandım..! hap kullanırken hamile kalmış olanlar varmı?
kafam cok karışık,bi 3 gun daha bekleyim bakalım,,10 gun olsun..

benim bı arkadaşım hap kullanırken hamile kalmıstı sok olmustu isteiyodu o zamanlar olabilir allah ol dedikten sonra

X