Hamile miyim?

Sen şaka yapıyorsun ama gun asiri beraber olmussunuz yaa hemde yumurtlamada ihtimal 0 ken artmis
Ben de doktora şaka mı yapıyorsunuz dedim ilk pozitif dediğinde. Kızlar valla olmaz demeyin içime asla kaçırmamıştı yüzde yüz eminiz yani. Bu da demek oluyo ki gerçekten zevk suyu muhabbeti tehlikeliymiş. Gebelik düşünmeyenler ben ettim siz etmeyin dikkatli olun hiç ihmale gelmiyo

Normalde döngüm 29-30 gün arası. Ama 2 aydır çok dengesiz ve uzatmalı ilerliyor o yüzden bilmiyorum maalesef. Döngümün 8-9-10-11. günleri birlikte olduk ve sitedeki bu konuyla ilgili yazılanları okudukça da psikolojim bozuldu açıkçası. Bu siteye kalsa ben hemen yarın doğuruyorum 😂
döngünün 8. gününden itibaren birliktelik isterler zaten hamilelik için. 8-10-12-14-16 diye gider bu döngünün gününe göre doktor aralık verir. senin tam denk gelmiş. ne güzel senin yerinde olmak için kimler neleri verirdi.

Evde test yapmış mıydınız ve sonuç ne olmuştu acaba? Bu arada hayırlı olsun
Evet daha bu sabah ilk idrarla kaset test yapmıştım ve negatifti. Ama sık idrara çıkma olsun sol kasık ağrısı bel ağrısı olsun belirtilerim çok fazla olduğu için güvenemedim sonra kan testi verdim. Pozitifti 🥰

Beta 280 hamileyim… zevk suyuyla hamile kalmanın kanlı canlı örneği olucam demiştim. Şoktayım
Ya bu zevk suyu olayı çok çok düşük bir ihtimal bence. Muhtemelen birlikteliklerinizden birinde içeri kaçtı geri çekilirken. Boşalmadan hemen öncesi geri çekildiyse kaçabilir yani. Hayırlısı olsun 🌷 devam ettirecek misiniz gebeliği?

Ya bu zevk suyu olayı çok çok düşük bir ihtimal bence. Muhtemelen birlikteliklerinizden birinde içeri kaçtı geri çekilirken. Boşalmadan hemen öncesi geri çekildiyse kaçabilir yani. Hayırlısı olsun 🌷 devam ettirecek misiniz gebeliği?
Hemen öncesinde geri çekilmemişti işte arada zaman vardı ama düşük de olsa bi ihtimal gelip buluyor işte :KK43: Hayır devam ettirmeyi düşünmüyorum eşimle ortak kararımız

X