Hamile miyim?

fnightingale

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2024
18
4
25
Kızlar merhaba. Eşimle henüz bebek düşünmüyoruz ama ilk defa güvenilir bi yöntem olmayan geri çekilme yöntemiyle korunduk. Son regl günüm 24 Mayıstı ve 25-26-27-28 Mayıs tarihlerinde günaşırı birlikte olduk. Normalde dikkat ederiz ama o günlerde tatil beldesinde olduğumuz ve şehre uzak olduğumuz için de prezervatifi ihmal ettik. Normalde bugün regl olmam gerekiyordu ama birkaç gündür belim, bacaklarım ve özellikle sol kasığım inanılmaz ağrıyor. Reglden 3 gün önce kan verdim beta 0.200 dü. Ek olarak bugün yani regl olmam gereken gün yine kan verdim yine 0.200 dü. Ama aşırı gaz çıkışından tutun sık idrara çıkmaya bel kasık ve bacak ağrılarına kadar tonla belirtim var. Gebelik geçiren arkadaşlar yardımcı olabilir mi hamile olma durumum var mı? Ya da kan vermek için reglimin birkaç gün daha geçmesini beklemeli miyim?

Korunmamışsınız, zamanında geriye çıkmak diye bi şey yok.

Ama olsa çıkardı bu zamana kadar neredeyse 1 ay geçmiş, psikolojiktir muhtemelen

Evet zevk suyunda da sperm olabileceğini bildiğim için bu konuyu açtım zaten. Teşekkür ederim yine de
Anladım neden açtığınızı, üstteki yorumlarda zamanında geriye çıkmak gibi bi şey söylenmiş de öyle bi şey yok diye açıklama yapıp ikinci cümlemde fikrimi açıkladım. Niye "yine de" aşk olsun :))

Kızlar merhaba. Eşimle henüz bebek düşünmüyoruz ama ilk defa güvenilir bi yöntem olmayan geri çekilme yöntemiyle korunduk. Son regl günüm 24 Mayıstı ve 25-26-27-28 Mayıs tarihlerinde günaşırı birlikte olduk. Normalde dikkat ederiz ama o günlerde tatil beldesinde olduğumuz ve şehre uzak olduğumuz için de prezervatifi ihmal ettik. Normalde bugün regl olmam gerekiyordu ama birkaç gündür belim, bacaklarım ve özellikle sol kasığım inanılmaz ağrıyor. Reglden 3 gün önce kan verdim beta 0.200 dü. Ek olarak bugün yani regl olmam gereken gün yine kan verdim yine 0.200 dü. Ama aşırı gaz çıkışından tutun sık idrara çıkmaya bel kasık ve bacak ağrılarına kadar tonla belirtim var. Gebelik geçiren arkadaşlar yardımcı olabilir mi hamile olma durumum var mı? Ya da kan vermek için reglimin birkaç gün daha geçmesini beklemeli miyim?
Zevk suyundan hamile kalmamak için zamanında çok dikkat ettik😂 ama sizde olsaydı çıkardı tatildesiniz havuzdu denizi falan derken gecikmiş olabilir bence hava şartlarında etkiliyor

Umarım değilimdir… Düşük bi ihtimal gibi gözükse de çevremde zevk suyu muhabbetinden hamile olan çok kişi tanıyorum :KK43:(( Dün regl günümdü kan verdim 0.200. Bugün de 1 gün geçti ama hala gelen giden yok. Hayırlısı diyelim 😂

Yumurtlama gününüzü biliyormusunuz
Normalde döngüm 29-30 gün arası. Ama 2 aydır çok dengesiz ve uzatmalı ilerliyor o yüzden bilmiyorum maalesef. Döngümün 8-9-10-11. günleri birlikte olduk ve sitedeki bu konuyla ilgili yazılanları okudukça da psikolojim bozuldu açıkçası. Bu siteye kalsa ben hemen yarın doğuruyorum 😂

Normalde döngüm 29-30 gün arası. Ama 2 aydır çok dengesiz ve uzatmalı ilerliyor o yüzden bilmiyorum maalesef. Döngümün 8-9-10-11. günleri birlikte olduk ve sitedeki bu konuyla ilgili yazılanları okudukça da psikolojim bozuldu açıkçası. Bu siteye kalsa ben hemen yarın doğuruyorum 😂
Olsaydı kan testinde çıkardı canım genelde yumurtalamadan 14 gün sonra regl olunuyor belki daha gelmemiştir bir kaç gün daha bekle bakalım☺️

Merhaba regl oldunuz mu?

Kızlar regl gecikmesinin 3. günündeyim ve kan verdim bekliyorum. Olur da sonuç pozitif olursa zevk suyundan hamile kalmanın yegane örneği olucam şans dileyin 😂

Gebelikle regl belirtileri aynı pek ayırt edemeyebilirsiniz geri çekildiğine eminse olacağını sanmıyorum bir iki gün daha olmazsanız erken gebelik testi alıp yapabilirsiniz

X