Hamile miyim, lütfen yardım!?

Benimde adetim 28 ve ya 30 gunde bir olur,test edirem ancaq silik cizgi cixir,ya 28 eylul ya da 1 ekim olmam lazimdi.Gelen geden yoxdu.Qan vere bilmirem,koydeyim.Meme hassasiyetim reglden 2-3 gun once biterdi, ama bu sefer farkli gun kecdikce daha cox agri olur sanki.
Ne edeceyimi bilmirem, esini terk etmis bosanma esiyinde bir kadin, hayatimi 0dan baslamaya karara almisdim..

Testler negatif çıktı ben çöktüm resmen.
Kendimi hamile hissediyorum ama negatif gördüm. Bu nasıl bir durum

Adet bir haftadan fazla gecikirse kan testine gideceğim.
Aranizda bunu yasayip hamile olan var mı?
Evet canım.ilk çocuğumda evdeki test negatif çıkmıştı.hastanede kan testinde pozitif çıkmıştı

Dua et ki daha boşanmamissiniz canım cocuk için nafaka istersin.
Tabi ekonomik durumunu bilemiyorum fakat Allah verdiyse bir bildiği vardır.
Anlatırsan durumunu belki bir fikir çıkar birimizden sen bilirsin.

Silik çizgi benim bildiğim pozitife işaret fakat kan testi yaptirmak en kesin sonucu garantiler.

Kızlar bsy sorcam
Regl 5gün var ben bugün kan testi versem çıkar mı?
Regl gecikince veya regl ilk olma ihtimali olduğu gün vermen daha kesin sonuç verir.

Inan okadar okuyup araştırdım ki, kanda negatif gören insnalar da var erken gittikleri için halbuki hamilelermis.

Benimde adetim bu şekilde düzenli olurdu hep iki gün öne atar hatta normalde 22 sinde olmam gerekirken ben olmadım belki geçen ayla aynı olacak öne atmayacak diyip 24 unu bekleyecektim ama dayanamayıp test aldım çıktı bunu ben 2018 yılında yaşadım şuan kizim 4 yaşında Allahim hiç kimsenin kucağını boş bırakmasın ve şuan 34+1 günlük hamileyim suyum az erken dogum riskim var tüm annelere Rabbım yardm etsin cnm

Adetim 1 gün gecikmişti.evdeki kaset test negatif çıkmıştı ama kan testi 266 çıkmıştı
Ben de bir gün gecikme ile ve erken hamilelik testi ile yapmıştım. İki tane ikisi de negatif ama hamile gibi hissediyorum kendimi. Hiç hamile olmadım ama böyle farklı bir his.
Değilsem tabi çok üzülür hayal kırıklığına uğrarım tabi ama sanki hamileymişim gibi vücudum bana haber veriyor gibi geliyor.

Bugun 3cu gecikme günüm hala adet olmadim ve olacak gibi de hissetmiyorum.
Bakalım olmazsam ayın 3 ünde tekrar bir test yapayım diyorum. O gün 5ci gecikme günü olacak.
Sizce yapayım mi yoksa direk 1 hafta gecikme bekleyip kan testine mi gideyim?

Amin canım çok sağol.
İnş bebeğini sağlıkla kucağına alırsın.

Bence 1hafta geciksin öyle kan vermeye git çünkü gelmezse ve negatif çıkarsa sen yine üzüleceksin

Regl gecikince veya regl ilk olma ihtimali olduğu gün vermen daha kesin sonuç verir.

Inan okadar okuyup araştırdım ki, kanda negatif gören insnalar da var erken gittikleri için halbuki hamilelermis.
Öyle yapıyım ozmn perşembe ya da cuma günü olmam lazım olmazsam gidip test vereyim.
İnşallah olmam regl falan
Hayır öyle bsy ki gögüslerim aşırı büyüdü eşim bu ay niye bu kadar büyüdü diyo o bile farketti

Evet canım.ilk çocuğumda evdeki test negatif çıkmıştı.hastanede kan testinde pozitif çıkmıştı
Testi adet gecikince mi yapmıştıniz benim belirtilerim var 2 gün geciktim normalde günü gününe saati saatine adet olurum. Ama test negatif. Şaşırdım kaldım ne yapsam bilemedim

Eklentiler

• IMG_20221001_114234.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 59
Kizlar iyi aksamlar adet gecikmemin 4. Gunu bugün. Sabah miratech kaset test yaptim negatifti. Reglde gelmedi sizce umidimi kesmeli miyim ?

Kızlar
Benim çok fena gaz sancılarım ve ishal var.
Googleladigimda hamilelik belirtisi olabilir diyor progestan hormonu arttığı için bu hormonal değişiklik ile ya kabiz. Olunurmus ya ishal.
Beni cok zorluyor. Testi yapacağım günü bekliyorum. Yani 4 gun sonra adet olmazsam ins.

Aranızda böyle ishal ve gaz sancıları ceken oldu mu ilk haftalarda?????

Bnde aynı durumdayım. 3 gün gecikti kan testi negatif ama göğüs ucu koyuluğu dokununca hassasiyet akıntı ve koku hassasiyeti var psikolojik mi bilmiyorum ama merakla bekliyorum
Bence kesme. Ben de aynı durumdayım.
Belirti varsa umut var. Kan testi en iyisi ya. Bir hafta gecikme bekleyip sonra kan testi

Bence kesme. Ben de aynı durumdayım.
Belirti varsa umut var. Kan testi en iyisi ya. Bir hafta gecikme bekleyip sonra kan testi.
Daha önceki aylarda daha çok belirtti hissediyordum bu ay aksın hicbirsey yok sadece nabzim hızlı atıyor. Bakalim yarın 6. Gün olucak olmadi saglik ocağına kan vereyim diyorudm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…