Bu ay hamile kalabilir miyim?

IMG_8693.jpeg
Kızlar Az önce test yaptım

Ben test yaptım adetim iki gün öncesinden dayanamadım silik bir çizgi oldu çok seninki gibi değil daha açık bir çizgi
Doktora gitmekte acele etme derim çünkü ben bugün gittim hcg488 çıktı kese göremedi doktor çok moralimi bozdu adet gecikmesinin 10.günü gidilse çok daha net şeyler söylenebiliyormuş

Merhaba. Yumurtlama dönemini takip ederek birliktelik yaşadım. 3 aydır deniyoruz. Bu ay bazı farklılıklar hissettim. Regl günüme 12 gün var kan tahlili verdim ama negatif çıktı. Erken mi davrandım acaba?

Merhaba. Yumurtlama dönemini takip ederek birliktelik yaşadım. 3 aydır deniyoruz. Bu ay bazı farklılıklar hissettim. Regl günüme 12 gün var kan tahlili verdim ama negatif çıktı. Erken mi davrandım acaba?
Evet çok erken kan tahlili sonuçlarınız varsa bi atabilirmisiniz bende bugün verdim 488 falan çıktı tam hatırlayamadım umudunuzu kaybetmeyin testler erken olduğu için bazen yanıltıyor bide adet gecikmenizin 10.gününde gidin derim benim adetim 3gün gecikti gittim doktor ultrason ile baktı göremedi keseyi bile zor gördü

Benim döngüm düzenli bazen evet oynama oluyor ama genel olarak döngüm 28
13 temmuz da banyo yapmıştım gusül aldım aynı günde zaten ilişkiye girdik ve hep bir gün arayla girdik ama takip ettim FLO duyulmasını ovalsiyon zamanındakini ayın 13 21 kadar hep bir gün arayla ilişki yaşadık sonra eşim yorgun gelince iki üç gün yaşamadık onda sonra yine bir gün arayla yaşadık hamile kalabilir miyim?
Bugün yine ilişki yaşdık
Ama bir yanda belim hafif sızlıyor ve goğuslerim baya hassas dokunuca ağrıyor
Adet sancısına da bezniyor acaba adette olabilir miyim?
Şöyle şey var test aldığımda dört damla diyordu üzerinde o kadar damlamadı bence acimilikle oldu yine sorun olmaz değil mi

Benim döngüm düzenli bazen evet oynama oluyor ama genel olarak döngüm 28
13 temmuz da banyo yapmıştım gusül aldım aynı günde zaten ilişkiye girdik ve hep bir gün arayla girdik ama takip ettim FLO duyulmasını ovalsiyon zamanındakini ayın 13 21 kadar hep bir gün arayla ilişki yaşadık sonra eşim yorgun gelince iki üç gün yaşamadık onda sonra yine bir gün arayla yaşadık hamile kalabilir miyim?
Bugün yine ilişki yaşdık
Ama bir yanda belim hafif sızlıyor ve goğuslerim baya hassas dokunuca ağrıyor
Adet sancısına da bezniyor acaba adette olabilir miyim?
Eki Görüntüle 3458330
zaten hamilelik belirtiside aynen adet gibi olur inşallah hamiş olursun

X