Hamile miyim, lütfen yardım!?

Alexandra00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Şubat 2013
231
68
Merhaba kızlar,

Umarim hepiniz sağlıklı ve çok iyisinizdir.

Benim geçen adetim Eylül 1de başladı ve adetim genel olarak düzenlidir. Bu halde benim yumurtlama 15-16 oluyor fakat bu tarihlerde ilişkiye girmedim eşim şehir dışında idi ve 18i akşam geldiğinde ilişki yaşadık ve ilk defa 30 dakika yatakta kalip yatıp kalkmayip uzanmaya devam ettim. Çünkü hamile kalmak istiyorum.

28 veya 29unda yani yarin veya perşembe adet olmam gerekiyor normalde fakat ben sanki bu sefer değişik hissediyorum.
Psikolojik de olabilir tabiki hamilelik istediğim için.
Bacaklarım sızlıyor arada (her ay adet zamani olan birsey), vajinamda boyle ara sira batma oluyor - bu ilk defa oldu mesela. Göğüslerim de bazen hassas bazen değil. Idrarim açık sarı renk.
Adetten once bir iki sivilce çıkardı bu sefer çıkmadı. İştahım biraz açık ama bazen hassasım da gıda konusunda.
Emin olamıyorum fakat adet günlerini beklemekte de sabırsızlanıyorum.

Erken gebelik belirtisi olarak sizler ne yaşadınız anlatırsanız ve benimkini yorumlarsaniz çok sevinirim.

Son düzenleme:
Gerçekten mi? Idrar testi için adet gecikmesi bekleyin diyorlar.. Biraz da korkuyorum açıkçası hayal kırıklığı yaşamaktan. Çok istiyorum hamile kalmak.
Gecikmesini beklemek zorunda değilsiniz, reglden 4-5 gün önce çıkaran erken gebelik testleri dahi var, ben kendim 1 gün önce öğrenmiştim mesela. İnşallah vardır

Ben hayal kırıklığından korktuğum için test almadım. Yarin almayi düşünüyordum yarin normalde adet günüm fakat cumaya erteleyecegim galiba..

Benimle erken tecrube ettiğiniz belirtileri paylaşır mısınız??

Merhabalar benim regl olmama 3 gün var ama yaklaşık 5 gündür kasıklarım ağrıyır belimde ağrı var ve bacaklarıma vuruyor. Bugün bir test aldım fakat negatif çıktı. Bir daha ne zaman test yapmalı mıyımm? Çok istiyorum hamile kalmayı

Adet öncesi ayni ağrılar oluyormuydu peki??

Benim mesela adet öncesi 1-3 gun once bacaklarım sızlar ve kendimi ağır halsiz hissederim. Fakat suan yarin adet gunum normalde, bacaklarım sızlıyor yine ama herzamanki gibi aşırı degil, göğüslerin dolgun ama hassas degil. Normalin dışı olarak bu sefer sadece vajinamda arada batma oluyor ve gida konusunda biraz hassasim. Herkes ilişkiden 10-14 gun sonra test yapabilirsiniz diyor fakat ben hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum ve belki de adet gecikmesini beklemek daha doğru diye düşündüm.
Ama bir yandan da okuyorum lekelenme oluyormuş onu adet sanabiliriz. Bu konuda çok bilgisizim. Bence sen de beklemelisin.

Iliski ne zaman olmuştu? Adetiniz düzenli mi? Kaç gün sürüyor, cycleiniz kaç gün?

16ve 17 Eylül pik günümdü değerlendirdim ve reglim 5 gün sürüyor sancılarımda oluyor ama 2 gün öncesinden başlıyordu. 34_35 günde bir regl oluyorum

16ve 17 Eylül pik günümdü değerlendirdim ve reglim 5 gün sürüyor sancılarımda oluyor ama 2 gün öncesinden başlıyordu. 34_35 günde bir regl oluyorum
Hemen hemen ayni durumdayız. Belki test yapsak çıkar ama ben çok korkuyorum negatif görmekten. Sanırım en güzeli adet gecikmesi beklemek ama o kadar sabrım var mi bilmiyorum..

Hala adet olmadim,
ama bacaklarım sızlıyor ve halsiz ağır hissediyorum.

Iki tane ayri marka test aldim yarın sabah deneyeceğim...... Çok istiyorum hamile olmak..

Selam canım
Benim şu an felaket sırt ve bel ağrım var… bugün test yaptım fakat negatif 2 gün kaldı reglime
Geçmiş olsun canım. Bence adet zamanını bekle öyle yap.
Benim bugun adetin ilk günü olması lazımdı ama olmadim, sanci olurdu hep o da yok, sadece bacaklarım sızlıyor ve halsizim.
Ben sabah yapcam test haber veririm.
Sen de iki üç gün sonra bir daha yap erken olabilir.

Sağol canım.. normalde 2 gün çıkıyor diye biliyorum ama… hiç umudum yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…