Hamile miyim, lütfen yardım!?

Test yaptın mi canım sen de??
Yaptım sabah ilk idrarla ve negatif muhtemelen regl olurum bir iki güne 😔
6607A6B0-DBA2-4BAD-9C6B-C3C0D8F9159E.jpeg

Yaptım sabah ilk idrarla ve negatif muhtemelen regl olurum bir iki güne 😔Eki Görüntüle 3138092
Regl muhtemel başlangıç tarihi ne zamandı?

Benim 29du hala olmadım. Bugün olacakmışım gibi bir sancı girdi, tamam kan geliyor adet olcam dedim ama 20 dakika sonra geçti ne kan var ne akıntı. Hala olmadım bence adet olana veya biz pozitifi görene kadar hiç birsey den emin olamayız.

Ben hala hamile olduğumu düşünüyorum. Nedense öyle hissediyorum. Ve hala adet olmadim..

Bugun aniden bir sancı geldi adet olcam sandım ama olmadim. Sonra geçti 5dakka içinde. Akşam da ara ara midem bulandı. Şuan da da çok yemek yemişim gibi oldum halbuki normal yedim ama hassaslasti midem.

Benim 29du hala olmadım. Bugün olacakmışım gibi bir sancı girdi, tamam kan geliyor adet olcam dedim ama 20 dakika sonra geçti ne kan var ne akıntı. Hala olmadım bence adet olana veya biz pozitifi görene kadar hiç birsey den emin olamayız.
Bugün regl oldum bu ay da olmadı hayırlısı diyelim.

Ben hala hamile olduğumu düşünüyorum. Nedense öyle hissediyorum. Ve hala adet olmadim..

Bugun aniden bir sancı geldi adet olcam sandım ama olmadim. Sonra geçti 5dakka içinde. Akşam da ara ara midem bulandı. Şuan da da çok yemek yemişim gibi oldum halbuki normal yedim ama hassaslasti midem.
İnşaallah hamişsindir canım ben bugün regl oldum eşimi ikna edip doktora gidicem artık böyle psikolojim bozuluyor çünkü ağlayasım felan geliyo sürekli.

Şu an ne gibi belirtin var canım

Kızlar merhaba dün hamile kalmak içinden tahlili verdim sonuçlar çıktı ama anlamıyorum yumurtlama günlerim bugünler eşimle çocuk istiyoruz tahlillerde var mı birşey acaba

Eklentiler

• 3F941368-B61D-4597-A69E-D2CBCF8DCBC7.png
    3F941368-B61D-4597-A69E-D2CBCF8DCBC7.png
    167,2 KB · Görüntüleme: 103
  • A782569C-8210-433D-BAE4-AFC6C1289F36.png
    A782569C-8210-433D-BAE4-AFC6C1289F36.png
    169 KB · Görüntüleme: 106
Kızlar merhaba dün hamile kalmak içinden tahlili verdim sonuçlar çıktı ama anlamıyorum yumurtlama günlerim bugünler eşimle çocuk istiyoruz tahlillerde var mı birşey acaba
Prolactin yuksek çıkmış ama hcg düşük, 10 ten yuksek olmasi lazim hamile olduğumuzu anlamak için ama geç döllenme olduysa hcg sonra artıyor aralıklı olarak.

Ben de negatif gördüm ama hala hamile olduğumu düşünüyorum çünkü oyle hissediyorum sanirim geç döllenme oldu bende diye. Ama tabi emim değilim. Bekleyip oyle test yaptirmakta fayda var bence.
Sen bu testi adetin kac gun gecikti de yaptırdın canım?

Şu an ne gibi belirtin var canım
Dün akşam bas ağrısı ve mide bulantısı oldu.
Bu sabah hiç bir belirti yok sadece arada bacaklarımda sızı hissediyorum bir de vajinam zonkluyor bazen.
Ama mesela regl öncesi ben hep sancim olurdu uzun uzun kan gelene kadar şuan hic regl olacakmışım gibi hissetmiyorum.
Ama tabi emin değilim....
Garip bir süreç cidden. Damarlarim cok belirgin vücudumun her yerinde. Göğüslerim büyüdü ama çok nadir hassasiyet oluyor. Kasığımda hafif şiş ve sert.
Hala ne akıntı var ne kanama, tertemiz her seferinde iç çamaşırım ve ıdrarim renk açık baya.

Bugün benimde regl günüm henüz olmadım test yaptım negatif çıktı bence regl olacam
Bence bir 5 6 gun bekle test için. Geç döllenme olduysa negatif çıkıyormuş. Ki bende negatif çıktı ama bence kesin doğru değil. İçimdeki his oyle diyor ama. Emim değilim oyuzden beklicem ve ayin 5 6 si gibi tekrar test yapcam eger adet olmazsam

Bence bir 5 6 gun bekle test için. Geç döllenme olduysa negatif çıkıyormuş. Ki bende negatif çıktı ama bence kesin doğru değil. İçimdeki his oyle diyor ama. Emim değilim oyuzden beklicem ve ayin 5 6 si gibi tekrar test yapcam eger adet olmazsam
Regl sancılarım var.. sanki bu ay da olmadı gibi.. hayırlısı inşallah

X