Hamile miyim, lütfen yardım!?

Kizlar iyi aksamlar adet gecikmemin 4. Gunu bugün. Sabah miratech kaset test yaptim negatifti. Reglde gelmedi sizce umidimi kesmeli miyim ?
Betahecg hormonu en son idrara geçtiğinden kaset testler hemen sonuç vermeyebiliyor.böyle durumlarda en güvenilir sonuç kan testi.
İçinizde şüphe kalacağına kan testiyle birkaç saat içinde sonucu öğrenmek daha mantıklı gibi

Kizlar bende inanilmaz sanci başladı alt karin ve bel yani popo üst kısmı ve sonra boyle pembe kan geldi. Iki kere tuvalete çıktım ikisinde de böyle, şimdi yatağa girdim uzandim biraz sanci geçti bacaklarım ve belim sızlıyor.
Bu pembe yerleşme kanamasi mi adet başlangıcı mi çözemedim. 2 3 saatdir pembe böyle, kanama yok.

Sabahi beklicem ins kanama olmaz. Olursa adet oldum demektir olmazsa ne demektir bilmiyorum. Kafayi yicem.
Yine test aldım yapmadim elimde tutuyorum.
Ustune ustluk seyahatteyim tek basima geziyorum baska bir ulkede evimden uzağım tekim otel odasında bunlarla uğraşıyorum. Agri kesici falan almadım sırf hamile olduğumu düşündüğüm için Allah'tan atlattim o sancıyı. Cok şiddetliydi hizlica otele geldim wc kendimi zor attkm zaten ishalim de.
Artik hamile miyim degil miyim bu belirsizlik beni cok yordu, pozitif görsem de rahatlasam. Regl olursam cok üzülürüm.
Fakat regl olsa başlardı diye düşünüyorum 3 saattir kanama yok, altımda ped var gun boyu ne olur ne olmaz diye tertemiz duruyor. Bu pembelik sadece cisten sonra silince geliyor..

Nolur tecrübe eden yorumlasın.

Bende ilk başladığında böyle olur 1 gün boyunca gelmez. 2. Gün gelir.
İnşallah regl değilsindir

Canım niye test yapmıyorsun ki sonucu çok net öğrenirsin varsa çıkar. Ben adetimden 4 gün önce öğrendim idrar testinde.

Canım niye test yapmıyorsun ki sonucu çok net öğrenirsin varsa çıkar. Ben adetimden 4 gün önce öğrendim idrar testinde.
Adetimin birinci geciktigi gun yaptım negatif çıktı. Korkuyorum bir daha yapmaya.
Okuduğum bilgilere dayanarak döllenme tarihimi aşağı yukarı hesapladım, eger hamile isem tabi. 18-21 Eylül hergun ilişkiye Girdim eşimle. Sonra sehir dışına gitti yine is için. Sperm 3-5 gun icerde yaşayabiliyor, 23-25te döllenme olsa, yerleşme kanamasi da dollenmeden 8-9 gun sonra oluyormuş tam bugüne denk geliyor.

Benim adet herzaman başlarken evet pembe olur sonra kanama başlar ama sancim hiç kesilmezdi kanama başlayana kadar her ay kivranirim ben bugun sancı 15 dakka max anca sürdü o da disarda yürüyordum hızlıca otele geldim wc girdim 15 dakika yatakta dinlendim gecti. Bas ağrım var halsizlik ve sızı belim ve bacaklarda. Ishalim devam ama bi tik daha iyi. Yerlesme kanamasından 5 gun sonra idrar testi onerilmis internette tıp sayfalarindan okudum.
Sanirim testi 7-8 Ekim gibi yapcam.... Tabi adet görmezsem.

Merhaba birsey soracagim sizinde adetten once ogrenmissiniz size sormak istedim:) bende sali gunu sabah leke geldi acik renkde sonra kesildi cumartesi gunu yavas yavas gelmeye basladi ve adet oldum.s beni suphelendiren sali gunu leke gelip sonra gunler sonra gelmesi.cuma gunu test yaptim negatifti.acaba bugun kan versem mi vericektim vazgectim bir fikriniz varmi acaba

Canım adet oldum demişsin, adet değil de yerleşme kanaması olmasından mı şüpheleniyorsun? Yerleşme kanaması normal adet gibi olmaz Max 1-2 gün sürer ve ped dolduracak kadar gelmez. Eğer kanaman böyleyse için rahat etsin gidip bir kan ver

Agrili sancili adet oldumm ama leke gelip dort gun sonra adet olmak dusundurdu beni

Regl gecikince veya regl ilk olma ihtimali olduğu gün vermen daha kesin sonuç verir.

Inan okadar okuyup araştırdım ki, kanda negatif gören insnalar da var erken gittikleri için halbuki hamilelermis.
Adetim 6 gün gecikti belimde ağırlar var ara ara batıyor gibi oturtmuyor bazen dün kan verdim negatif çıktı 1.20 ama adet belirtim yok hiç neden olmadım be oluyor bilmiyorum kafayı yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…