Hamile miyim, lütfen yardım!?

Adet öncesi ayni ağrılar oluyormuydu peki??

Benim mesela adet öncesi 1-3 gun once bacaklarım sızlar ve kendimi ağır halsiz hissederim. Fakat suan yarin adet gunum normalde, bacaklarım sızlıyor yine ama herzamanki gibi aşırı degil, göğüslerin dolgun ama hassas degil. Normalin dışı olarak bu sefer sadece vajinamda arada batma oluyor ve gida konusunda biraz hassasim. Herkes ilişkiden 10-14 gun sonra test yapabilirsiniz diyor fakat ben hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum ve belki de adet gecikmesini beklemek daha doğru diye düşündüm.
Ama bir yandan da okuyorum lekelenme oluyormuş onu adet sanabiliriz. Bu konuda çok bilgisizim. Bence sen de beklemelisin.

Iliski ne zaman olmuştu? Adetiniz düzenli mi? Kaç gün sürüyor, cycleiniz kaç gün?
Eğer geç döllenme olmamışsa adetinin olması gerektiği günlerde de yapabilirsiniz yani doktorum bana öyle söyledi adet dönemin testini yap bekliyorum dedi önden bir idrar testi yaptırabilirsin bence sıkıntı olmaz ilişkiden sonra gün saymak ne kadar doğru bilmiyorum ben her türlü adet tarihimi beklemenin daha doğru olduğunu düşünüyorum

Eğer geç döllenme olmamışsa adetinin olması gerektiği günlerde de yapabilirsiniz yani doktorum bana öyle söyledi adet dönemin testini yap bekliyorum dedi önden bir idrar testi yaptırabilirsin bence sıkıntı olmaz ilişkiden sonra gün saymak ne kadar doğru bilmiyorum ben her türlü adet tarihimi beklemenin daha doğru olduğunu düşünüyorum

Evet kesinlikle. Bugun bana da eczanede ayni dendi. Normalde ilk Adet gunum bugun, o zaman hemen yarin sabah yapin dediler. Sabahki ilk idrar daha temiz sonuç verirmiş.

Buarada göğüslerim haricinde kasık etrafında karında üst bacaklarda benim damarlarim cok belli olduğunu farkettim.. Fotolari ekledim.
IMG_20220929_232330_edit_268704322535559.jpg
IMG_20220929_232420_edit_268716556926703.jpg

X