Hamile miyim lğtfen yardımcı olun

akkiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
22
4
28
Merhaba kızlar adetime 5 gün varken testler yaptım hep silik çıktı adetim 2 gğn gecikti bugün test yaptım ama negatif normalde göhüs hassasiyetim 3 aydır yok bugün inceden başladı bel ağrım var kafam çok karşık adetden 2 gün önce kan verdim oda negatif ya acaba diyorum geç döllenme olabilir mi böyle olan varmı aranızda veya böyle olup hamile olan var mı

Suan bende tamamen ayni durumdayim ve adet olacakmisim gibi hafif agrilarim var 5. günüm gecikmede. Adetiniz bi haftadan fazla gecikirse tekrar kan verin. Benimde randevum pazartesi gunu 🥹

Suan bende tamamen ayni durumdayim ve adet olacakmisim gibi hafif agrilarim var 5. günüm gecikmede. Adetiniz bi haftadan fazla gecikirse tekrar kan verin. Benimde randevum pazartesi gunu 🥹
İnşallah ikimizde güzel haberler alırız gerçekten artık yoruldum bir senedir uğraşıyorum sizinde ilk testiniz pozitif sonra negatif mi oldu

İnşallah ikimizde güzel haberler alırız gerçekten artık yoruldum bir senedir uğraşıyorum sizinde ilk testiniz pozitif sonra negatif mi oldu
AMİİİN 🤲 yasiniz kacti ? adetime 3 gun kala yaptigim testte cizgi daha belirgindi bugun 5 gun gecikme baska marka bi test yaptim ama hala silikdi

AMİİİN 🤲 yasiniz kacti ? adetime 3 gun kala yaptigim testte cizgi daha belirgindi bugun 5 gun gecikme baska marka bi test yaptim ama hala silikdi
28 yaş
Ben bugünde test yaptım negatif çıktı bi an kimyalsalmı diye düşünüyorum bi an geç döllenme resmen kafayı yedim 😀

Çünkü regl tarihi öncesi 5 tane yaptım hep silik çıktı adetim geçikmede bugün 2. Günüm test yapayım dedim negatif ama bel ağrım var ara ara gelen hafif göhüs acısı bu kadar aklım o nedenle karışık

Daha gençsin olur inşallah Allah gönlüne göre versin canım
Testler markalara gorede cok degisiyor en iyisi stres yapmadan beklemek ( basarabilirsek😂)

Çünkü regl tarihi öncesi 5 tane yaptım hep silik çıktı adetim geçikmede bugün 2. Günüm test yapayım dedim negatif ama bel ağrım var ara ara gelen hafif göhüs acısı bu kadar aklım o nedenle karışık
Hangi markalari yaptin ? Clearblue iyi denemediysen bide ona bak

Bu dediğin markayı işk defa duydum freely artu met days doctor bunlardan yaptım
Bi arastir bak istersen canim. Ben o markadan uc tane yaptim hepsinde pozitif cikti. Kan verebilirsen direk daha net olur bence. Geç dollenme olsa bile kanda cikar heralde

IMG_1168.jpeg
merhaba kızlar reglime 4 gün kala testlerim böyle çıktı ama daha önce yalancı pozitif görüp kanda çıkmadığı için sevinemiyorum varmıdır acaba yoksa bu testlerdemi yanıltıyo acaba

Eklentiler

• IMG_1169.jpeg
    IMG_1169.jpeg
    108,6 KB · Görüntüleme: 26
X