Hamile miyim? Daha önce hiç düzensizlik yaşamamıştım. Acil yardıma ihtiyacım var.

2 gün yanına gitmiştim zaten korunuyorduk fakat bir ara uykulu sevişmiştik onu hatırlamıyorum işte. Eczaneden aldığım test ne derece doğru olabilir ki? Kan tahlili yaptırsam mı?

:KK9:tıpık bır erkek klasıgı (hatırlamıyorum):KK34: 24 yasındayım evlıyım bebekte ıstıyorum allahın ıznı ıle ama halada olsa acaba sorularım oluyor kendımce ,kımseden habersız buyuturum demek akla sıhar bır cevapmı sence ,?bence 22 yasında olgun bır bayanın verecegı cevaplar degıl bunlar ,suphe ettım dogrusu:KK34:

Ama sen de haklısın. Sence mantıklı düşünebilecek kadar iyi miyim? Değilim şu an. Şimdi böyle diyorum ama her neyse
Eczaneden 2 test aldım yarın da hastahaneye gideceğim
testlerden birini yaptım negatif çıktı ama içime sinmiyor :/

test negatif çıktıysa muhtemelen gebelik yoktur ama kan testi yaptırman iyi olacak içini rahatlatmak açısından da..

yaptıgımız hataların olumlu yada olumsuz sonucları olacaktır elbet onemlı ola bunlardan ders cıkarmak ,ama bunda aklı karıstıracak bırsey yok kı yada saglıklı dusunemıyecek acaba bunları yaparkende saglıklımı dusunuyordunkı?ama bıze dusmez bunu sorgulamak senın hayatın yasamın sonucta bırsey dıyemem ,hadı bu seferde yırtın dıyelım o zaman :KK1:

X