Hamile kalmışımmıdır acaba:s

yazık ki ne yazık ve hatta yazıklar olsun bu hallere .....şöyle yorumları okuduğumda neredeyse herkes ılımlı yaklaşmış olaylara bu nedir arkadaş nerede yaşıyoruz mevzuyu dine zinaya bağlamak istemiyorum ama açında bir iki ayet okuyun ne halt yediğinizin neyle mükafatlandırılacağınızın farkına varın ancak ve ancak zorla yaptırılırsa bu iş yazık denir düzenli olarak ilişkiye giriyorum da ne demek anneniz babanız eşiniz en önemlisi dertleştiğiniz bi dostunuz da mı yok yaptığınızın telafisi olmayan bi hata olduğunu söyleyecek yazık değilmi sizie çok istiyorsa defolup gitsin bu işi meslek edinmişlere sevgilisini kaybetmek istemiyordur çok aşık olmuştur da ne demek? hepimizin evlatları olacak sizin kızınızın böyle mevzularda olmasını istermisiniz yoksa zaten normal olabilirmi dersiniz oğlunuz uckur sevdasına kaç kızla birlikte olsun vicdanınız rahat edicek mi peki bütün bunları yaparken evlatlarınız ALLAHIM BAŞA VERMESİN VE SINAMASIN sizi de bu pislikten bir an önce kurtarsın gidin evlenin kardeşim ne haliniz varsa görün çıkıpta ben hamilemiyim yok kıldır tüydür die insanlara kendinizi güldürmeyin

Bende şu an okuduklarıma çok şaşırmış olarak bunları yazıyorum.
Genç yaşlı evli bekar bunları geçmemiz gerek diye düşünüyorum.
Zinanın önce anlamını bilerek konuşmak gerek ve yargılamak derken Allah katında kim nerede siz nereden bileceksiniz afedersinizde bu yazdıklarınız da günah değil mi?
Kız tamam bilmiyor olabilir:) de ülkemizde hangi kadın yüksek seks ihtisası yaptı da bu kadar atıp tutuyorsunuz hem ilişkiye girmek diyeyim sizin için hamile kalmak demek mi lütfen bu kadar da yapmayın.
Tamam yapmış etmiş soruyor madem amacınız bir şeyleri göstermek bunu doğru yoldan yapın kimse kimseyi yargılayarak yoluna döndüremez
onu geçtim herkesin günahı kendi boynuna diye bir laf duydunuz mu bilmiyorum akıl da o yüzden verilmiş zaten

Saygılarımla

X