Hamile kalmışımmıdır acaba:s

Zaten sizin gibiler ve sizin gibi düşünenler yüzünden gençlerimiz bu halde !!

Senin kendi kızın ya da atıyorum kızkardeşin de böyle şeyler yaşasaydı bu kadar rahat konuşabilecekmiydin acaba ?

Hamile kaldığında veled-i zinasını aldırırsın bu senin özelin mi dicektin acaba ?

Tercih meselesi demişsin...Tabiki öyle kimsenin uçkuruna karışamayız..Ama biz kendimizin yerine koyup öyle yorum yapioruz..Benim yazdığım ayet ve hadisler var orda ..Bu bi kişisel görüş değil dikkatini çekerim..İsteyen inanır uygular ..İstemeyen uygulamaz..Sonuçlarına da katlanır..

Allah hepimizi affetsn..

Afedersiniz sizin gibiler derken beni tanımadan nasıl yargılara varabildiniz.Her kesin kendi doğruları tercihleri var kız kardeşim o bu şu farketmez.İnsanlar fikirlerini söylerken neden hemen hakarete varan sözler sarfediliyor yada hemen bir saldırma.Saygı duyulmalı seçimlere.Sizede saygı duyuyorum ben.Haddi aşacak sözlere gerek yok.Hoşçakalın.

Afedersiniz sizin gibiler derken beni tanımadan nasıl yargılara varabildiniz.Her kesin kendi doğruları tercihleri var kız kardeşim o bu şu farketmez.İnsanlar fikirlerini söylerken neden hemen hakarete varan sözler sarfediliyor yada hemen bir saldırma.Saygı duyulmalı seçimlere.Sizede saygı duyuyorum ben.Haddi aşacak sözlere gerek yok.Hoşçakalın.

Ksra bakmayın da işinize gelmeyince hemen hakaret falan sözlerine gerek yok..Ortada hakaret falan da yok..DEdiğiniz gibi herkesin fikri..

Bende düşüncemi yazdım..Sizin gibiler derken de dediğimi çok iyi anladınız aslında..Herkesde gayet iyi anladı zaten..

Benim anlamadığım sizin tepkiniz neye idi ? Benim orda yazdığım hadis ve ayetlere mi yoksa yazdığım şahsi yorumlara mı ? İkiside doğru orantılı da : )

Ve tekrar Ksra bakmayın ben Evlilik dışı iliişkilere saygı duymuyorum... !

Hoşçakalın..

Hepinize merhaba,erkek arkadaşımla her hafta düzenli olarak ilişkiye giriyoruz,fakat hiç birinde prezervatif takmıyor,bende korunmuyorum.Dışarı boşalıyor.Hamile kalmam için tamamen içimemi boşalması gerekiyor acaba yoksa bir damlacığıda kaçsa hamile kalırmıyım?Bilginiz varsa cevaplarsanız çok mutlu olcam,korkudan içim içimi yiyor,hepinizi öpüyorum.

nie kndinizi bu kadar riske atıyosunuz.neden korunmuyosunuz ki onu anlamıyorum.bi kaç defa denediğinizde olmuyosa.bu hiç bir zman olmuck anlamına glmez ki.sizinki gercekten büyük cesaret helal olsun size :))

ahlakı sadece cinsellik olarak gormek ne kadar dogruki..kimse genclere gidin umursamazca istediginizle birlikte olun demiyor ustelik kız erkek ayrımı yapmıyoruz buda onemli!! belli bir yasa ulasmıs erkek veya kadın sonuclarını kaldırabilcekse ve kendine bu konuda guveniyorsa ona karısmaya kimsenin hakkı yok ama 15-16 yasındaki bir genci onun icin daha erken oldugu konusunda uyarabiliriz tabi tatlı dille!! yanacan yazık allahtan korkunmu yokmu gibi sozler caydırıcı olmaz ustune ustluk isi inada bindirir yine yapar..herkes kendi gunahlarına baksın bi bakalım melek degiliz baskalarını sorgulayacagına dimi ama..

Ksra bakmayın da işinize gelmeyince hemen hakaret falan sözlerine gerek yok..Ortada hakaret falan da yok..DEdiğiniz gibi herkesin fikri..

Bende düşüncemi yazdım..Sizin gibiler derken de dediğimi çok iyi anladınız aslında..Herkesde gayet iyi anladı zaten..

Benim anlamadığım sizin tepkiniz neye idi ? Benim orda yazdığım hadis ve ayetlere mi yoksa yazdığım şahsi yorumlara mı ? İkiside doğru orantılı da : )

Ve tekrar Ksra bakmayın ben Evlilik dışı iliişkilere saygı duymuyorum... !

Hoşçakalın..

Kişisel olarak algılamayın sizinle alakası yoktu ki sözlerimin genel bir anlam yüklemesi olur herzaman ben genel bir yorum yaptım aslında.Bakın hala işinize gelmeyince diyorsunuz gerek yok gerçekten bu sözlere.Saygı duyuyorum sizede tabiki.Bende her tercihe saygı duyuyorum.Sizin gibiler derken de dediğimi çok iyi anladınız aslında..Herkesde gayet iyi anladı zaten..Bakın tavrınıza neyi anladığınız yada nasıl anladığınızın bir önemi yok benim için yada herkesin.Kalite kendini her mecrada gösteriyor demek istiyorum ve sizi tanımıyorum nasıl olurda sözleriniz karşısında size diklenir saygızlığa varıcak şeyler söyleyebilirimki söyleyemem.Konunun uzamasına gerek duymuyorum.Bol şanslar hayatınızda.

yaa ben kınayan ınsanları anlayamıyorum hata yapmıs bıle olsa 'uuu şuna bak gunahkar uçkurun derdıne düşmüş bilmem ne gibi itici yorumlar yapmayın Allah aşkına yaaaa midemi bulandırıyorsunuz kendıne bir şey katamamış boş yasayan ınsan der bunu,yobazsınız gibi bir şey demıyorum yanlıs anlasılmasın kimi hoş karşılar kimi karsılamaz ama insanoğlunun basına her şeyin gelebılecegı kimseyı kınamamanın gerektıgıni anlayın lutfen artık,insanlar yapmam dedıgı seyleri yapabılıyor, birinin gectıgı yollardan gecmedıysenız onların yaptıgı hataları eleştirmeye hakkınız yok!!!

yaa yorumları şaşkınlıkla okuyorum öncelikle kmsenin evlenmeden ilşkiye grip grmemesi bni kesinlikle ilgilendrmez kendi trcihi...
fakat şaşırdığım nokta şu : tamam evlenmeden ilişikye grdin okey lafımız yok (her ne kadar onaylamasamda).. ama sen nası bu kadar rahat olup korunmasız ilşki yaşayabiliosun:KK53:
tamam bunuda geçtim diyelim, asıl tuaf ve bi o kadar komik olan şu : dün adet oldum bgün test yapsam çıkarmı yada değerim 0.01 çıktı hamilemiyim!?!
o haltı yemeyi biliosun korunmasız ilişkiye grmeyide biliosun ama hamile riski olması için adetin gecikmesi gerektiğini bilmiyosun, şaşırtıcı....
ya cinsel ilişki yaşaman gereken doğru yaşı bekle (doğru korunma yöntemlerini öğrendikten snra)
yada evlen, bikaç çocuk yapıp deneme yanılma yöntemiyle öğren nasıl hamile kalındığını...

yaa arkadaşlar lütfen bilinçlenelim!!!evlenmeden önce cinsellik günümüzde malesf normal bişi gbi görülmeye başlandı bari doğru korunma yöntemlerini kullanarak yaşayın ilişkinizi kaç günahsız bebek ''embriyo'' adı altında heba oluyo onlarda can 5 dklık zevkin bedelini onlara ödetmeyin lütfen!!!!

umarım bundan sonra bu yaşadığın sıkıntıyı üzüntüyü unutmadan yoluna devam edersin cnm...
ve artık sonuçlar belli olmuş hamile değilsin...
böyle devam edersen sen direkt psikiyatrist e gitmen gerekecek...sakin ol !

Son düzenleme:
Anladım canım,bir sorum daha olcak,dün regl oldum bugün gebelik testi alsam baksam ne kadar doğru sonuç verir?

çocuk yaşta seks yapınca böyle saçma sorular sormanız normal olsa gerek :KK14:
kızım sen bizi mi yiyorsun :KK52: regl oldum diyorsun ne gebelik testi o halde ?
hadi geçmiş ola ! birdahakine de dikkat et emi :KK66:
sevgilini zevkin doruğuna çıkaracaksın diye de hayatını mahfetme ! =)

bende erkek arkadasımla düzenli bir birliktelik yasıyorum, ama daima önlem alıyoruz o prezertavif kullanıyor, bende dogum kontrol hapı, aynı zamanda bazen unutsam bile hap almayı hemen ayda 1 ertesi gün hapı alıyorum, ama buna ragmen ya hamileysem vs vs diye basının etini yiyorum, ama bende obsesyon ( takıntı) problemi var, o yuzden kızmamak gerek bu arkadasımıza, ama dikkatlı olmalısın...

Biz anlatamıyoruz sanırım, sitemizde dini yorumlarda bulunmak, konuları dini açıdan ele almak yasaktır.

Lütfen topikte merak edilen, sorulan sorulara cevap veriniz, kişileri eleştirmeyiniz...

X