Hamile kalmışımmıdır acaba:s

yanlş anladn sanırm ben hamile olmak istemyorum.bugn yaptrdm zaten yarın alıcm sonucu bildirirm sizede.bugn doktr kist hakkında bişy demedi ama blmyrm

]canım bu belirtilerin hepsi kist belirtiside olabilr bende aynı belirtileri yapıyordum 2 aydırda regl olamıyorm ama bugün öğrendim ki polikistik over mış veya vajinit bunların hepsinin belirtileri bunlar adet gecikmesi filan ama kötüyüde düşün hemen umutlanma sonra benim gibi çok üzülürsün mide bulantında bunu düşünmekten oluyo olabilr(benim gibi)...hemen kan testi yaptır bence hiç bekleme... ama İNŞALLAHH hamile değilsindir canım iyi haberlerini bekleriz

ama ben bütün belirtileri yaşıyorm mide bulntısı başdnmesi kask ağrısıgöğüs şişliği akıntı bnların hepsi psikoljk olablr mi

Ya ben her adet dönemi öncesi yaşıyorum bunları.Psikolojik olarak mahvolmuşsunuz.Bence kan testinden önce bir psikologdan yardım almalısınız.Yoksa bu korku sizi yiyip bitirir

evet bende öyle düşünyorm zaten bugn son bi test yapalm dedi doktrm sonra psikoljk destk alcm ama bu bana büyü ders oldu çok byük hemde

Bu kadar mı zor korunmak?
Yapmayın Allah aşkına.Sİz korunmaya üşendiğiniz için, bu sefer olmadıysa daha sonra olacak.
Sonra minicik cana kıyacaksınız.
Milyon tane korunma yöntemi var, doktorunuzla konuşun, size uygun olanı seçin, bu eziyeti de yaşamayın.
Geri çekilmek mi kaldı yahu?

evet bir aydır yedm bitrdm kendmi hem maddi hem manevi yönden çöktk bugn doktr gttm bişey yok korkmana gerk yok dedi ama ben yinde kafamda bitiremyorm bu olayı tam 5 kez kan tahlili yaptrdk

5 kere tahilil yaptırmışsın
doktorda yok bişey demiş ne bu korku anlamadım :44::44:

hiç yani bu kadar kendini yiyip bitirecek kdar korkuyosan hamilelikten bu kadar basit yöntemle (sözde) korunmak ne kadar alakasız bi durum biz evliyiz bebeğim küçükken asla riske atmadım bir kere bile
cesaretinizden dolayı tebrik edemiycem pes doğrusu

evet bir aydır yedm bitrdm kendmi hem maddi hem manevi yönden çöktk bugn doktr gttm bişey yok korkmana gerk yok dedi ama ben yinde kafamda bitiremyorm bu olayı tam 5 kez kan tahlili yaptrdk
arkadaşım 5 dk heves için kendini yemiş bitirmişsin neden şimdi korkuyorsun! korkacaksan neden kendini kullandırıyorsun! evlilik dışı ilişkilere girmeyin! korkmazsınız! biz evli oldugumuz halde dikkat ediyoruz herseye!

Hamilemiyim? korkuyorum!

Evlilik dışı ilişkiye girmezsen korkun kalmaz güzelim.Her seferinde aynı korkuyu yaşarsın birgün bir bakmışsın ki hamilesindir.Ondan gayrısınıda düşün debelen dur.Yazık vallahi yazık nedir bu uçkur düşkünlüğü? ne kadar sık soruluyor bunlar hiç ama hiç gelecekten korkmuyormusunuz?

Evlenmeden ilişkiye girene kızıyorum zaten yaratan indindede kul gözündede kötüsünüz.Yapma ya da evlen korkma.Üstüne adet görerek te hamile olanlar var.Sakın adet olmana güvenme 5 .ayında hamile olduğunu öğrenen kişiler var o kadar zaman adet görmüş.Korunduğu halde hap ve spralle kalanda var şahsen tanıdığm.

Yazdıklarınıza katılıyorum ama sadece kız çocuklarını değil artık şu anneler erkek çocuklarını da biraz daha ahlaklı, vicdanlı, merhametli yetiştirseler fena olmayacak .

Son düzenleme:
Yazdıklarınıza katılıyorum ama sadece kız çocuklarını değil artık şu anneler erkek çocuklarını da biraz daha ahlaklı, vicdanlı, merhametli yetiştirseler fena olmayacak .

Katiliyorum arkadasa bu isin kizi erkegi kalmadi evlatlarimiza islami Allah korkusunu ogretelim nolur.bekar kizlar sizde kendizi bukadar basite indirgemeyin ne yasiyosaniz size helal olanla yasayin oylesi cok daha guzel

butun evlı arkadaslarım gerı cekmeyle korunuyor bı kazada gelmedı baslarına yanı belkı gerı cekmeyle hamıle kalan bayanların zewk suyundan hamıle kaldıklarını deılde geç boşalmıslardır belkı içeri sperm gıtmıstr dıye dusunuyorum

henüz 2 aylık kız bebek annesiyim. fakat bunları gördükçe şu zamanda bile geldiğimiz noktayı gördükçe kızımın büyüdüğü zamanları hayal bile edemiyorum... içimde yazmak istediğim o kadar çok şey var ki sadece SUSUYORUM...Korunma yöntemini değiştir diyip yöntem önerileceğine bence bu kafayı değiştir aklını başına al demek çok daha sağduyulu,akıllıca ve duyarlı gelmeli...

arkadaşlar kıza bu kadar ağır konuşmayın bence, herkezin kendi tercihi evlenip ilişkiye girmek yada evlenmeden ilişkiye girmek istediklerini yapmakta özgürler onlarda biiyorlar neyin doğru neyin yanlış olduğunu tabiki ama demekki böyle olmuş engel olamamışlar belki karşı tarafı çok seviyor ve onu kıramıyor sevgisinden gözü kararmıştır birşey dğşünememiştir yada karşı taraf bencildir kendi zevki için kandırmıştırr bunları yaşayan çok kız var sebep ne olursa olsun yanlış evet katılıyorum ama hayat bu yanlışınıda yaşıyoruz doğrusunuda cezasıda, bizim hayatımız nede olsa diyoruz. Ve diğer arkadaşa katılıyorum ortada bir hata varsa sadece kızın değil erkeğinde ahlak konusunda kendini yetiştirmiş olması gerekiyor, namussa eğer sadece kadına mı namus. Eğer bu hatadan çocuğuda olursa bu yine onun kendi hayatı... saydı duymalıyız zaten bu aarkadaşımızda yaşadığı stresten hatasının fakına varmıştır sanıyorum bundan sonra böyle bir olaya yaklaşırken daha çok düşünecek ve doğrusunu bulacaktır. EN İYİ DERSİ VEREN DOĞRU YOLU ZORLUKLARLA ÖĞRETEN YÜCE RABBİM. herkezin alacağı bir ders vardır hayattan...

Aslında özel tercihlerden konuşmayı pek uygun bulmuyorum fakat hadi birde başka bir açıdan bakalımmı ! Sevişmek ciddi anlamda kişiye iyi geliyor sağlık anlamındada bu böyle.İnanın kişi bu hazzı alamadığında gergin sinirli mat ve dinç olmakta zorluklar çekebiliyor.Yumurtalık ta bir canlı döllenmek istiyor bunun için çırpınıyor istediğini alamayınca reaksiyon gösteriyor.Seçimler ve tercihler vardır bu hayatta yada şuursuzca yapılan hatalar v.s v.s insanın kendini cezalandırması kadar büyük bir ceza yok bu yaşamda buna idamda dahil.Ahlaksızlık sadece cinsellik kapsamındaysa bunu böyle düşünenler yanlış yoldadır.Ahlaksızlık kime göre neye göre.Sizce Ülkenizi yöneten yada yönetmeye çalışan kişiler ahlaklımı olayı buraya kadar getirebilirim öyle değil mi ! Neye nasıl anlam verdiğiniz önemli olan.İnanç evet güçlü bir kudrettir inanç ama içersinde yargılamak yoktur insanların üzerine vazifemidir yargılamak değildir.İnsanları incitmek kolay evet herkes kendine sormalı bende dahil ne kadar ahlaklıyız ! kendimizi ne kadar terbiye edebildik ! yoksa evlendik seviştik ahlaklıyım mı demeli. Yazık Tercihini yapmış yada hata yapmış olan bir bayana misilleme gibi kızlarımızı iyi eğitelim v.s demek te ne kadar hoş bir davranış tartışılır.Eğer dindar kesilip günah tan bahsedilicekse önce insanı insan yargılayamaz affedemez hor göremez büyük konuşamaz saygısızlık yapamaz tercihlerini sorgulayamaz tam tersi olursa bir günahkarda sizler olursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…