Hamile kalmaya kalan canım kadınlar sigara kullanan var mı?

Ya ben de bırakmadım çay kahve sigara oooo hamile kalmamızı zorlaştırıyor mu acaba
gittiğimz her doktorun bana ve eşime sorduğu öncelikli sorulardan bir tanesiydi bence bi etkisi vardı ki soruyordular.
kendim İçmediğim için neden diye sormadım hiç, erkekde spermi etkiliyor demişlerdi ama eşime bı iki doktor birakamazsan bile azalt demişti.

Doğru illa ki vardır etkisi. Valla nasıl olacak böyle bilemem

Hamileligin basinda hatta hamile oldugunu anlamadan bile sigaradan tiksinip birakan tanidiklarim var sizin de oyle olur insallah. Ben de hamile kalinca birakmayi dusunenlerdenim zira suphelendigim zamanlar milyonlarca test yapip adet olacak miyim diye beklerken sigara icmeden durmam mumkun degil

Bırakamıyorsanız da azaltın en azından. Ben de hamile olduğumu öğrenene kadar birakamadım ama azaltmaya çalıştım,
bol yeşil beslendim, yürüdüm günde iki defa toplam iki saat ve tahini sofradan eksik etmedim, bol kuruyemiş yedim, günde iki organik yumurta ve kesinlikle bir küçük avokado

Duygularıma tercüman oldun resmen umarım o tiksinme olayını yaşarız da yoksa başka yolu zor

Bilmiyorum yıllardır kullanan bir abla söylemişti hastaneye gittim ilaç verdi bir daha aklıma bile gelmedi diye istenince herşey başarılır bırakırsın inşallah
Vay be tek hapla çok iyiymiş. Belkide çok tiryaki mi değildi ya da iradesi kuvvetli. Benim de hipnozlara kadar dünya para saçıp bırakmayan tanıdıklarım var.. Değişiyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…