Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

İnşaAllah ya cok istiyoruz Rabbim nasip etsin hepimize 🥰 ben bu ay tarlusal adet söktürücü yle adet oldum bugun 8. Günüm hala sarı sarı geliyo bir türlü bitmedi adetim. Normalde en geç 7. Günde biter ben yinede Ovülasyon testini ilk defa bugun kullandım ne durumdayım diye dogru yaptım mı bilmiyorum ama benim biraz koyu cıktı sanki ilk test olmasına göre sanki Eki Görüntüle 3107671
Adet zamanlarında lh hormonu yüksek olurmuş die biliyorum canım

Adet zamanlarında lh hormonu yüksek olurmuş die biliyorum canım
Ama söyle benim. Adetim bitti adetin sonunda sarı leke gelir ya o durumdayım birde ben öncekine adetimin bittiği gün hamile kalmıs tım Pco hastasıyım bazen adetiliyken yumurtlayıp son gün çatlama görebiliyorum acıkcası dogru kullanıyormuyum testi onuda bilmiyorum 1,5 saat sıvı alımını bırakıp yaptım aksam 21.30 gibi bazıları, aksam 20-22 arası daha dogru bazıları da sabah 8-10 arası daha dogru sonuc cıkıyo diyo

Ama söyle benim. Adetim bitti adetin sonunda sarı leke gelir ya o durumdayım birde ben öncekine adetimin bittiği gün hamile kalmıs tım Pco hastasıyım bazen adetiliyken yumurtlayıp son gün çatlama görebiliyorum acıkcası dogru kullanıyormuyum testi onuda bilmiyorum 1,5 saat sıvı alımını bırakıp yaptım aksam 21.30 gibi bazıları, aksam 20-22 arası daha dogru bazıları da sabah 8-10 arası daha dogru sonuc cıkıyo diyo
He ozaman olabilir dediğin gibi ben diğer hamileliğimde öğlen 3 gibi yapıyordum hep öyle o ay kalmıştım hamile

Tabiki yani adetim bitikten sonra hergün saat 1 gibi su içmeyi kesiyordum 3 tede ovulasyonu yapıyodum ve 13. Yumurtlama gördüm yani çift koyu çizgi 14. Gündede silikleşmişti testim 10 gün sonrada hamile olduğumu öğrenmiştim ☺️

Suan adetin ilk gününden son günü olan bugune kadar aslan pençesi hayıt tohumu civan percemi içtim, çörekotu yagı ne zaman içilecek yarın gidip alamamda burası cok küçük aktar olacağını sanmıyorum trendyoldan sipariş, vermem lazım 😂
Trendyoldan al 😁fark etmez günde bı kaşık iç.

Tabiki yani adetim bitikten sonra hergün saat 1 gibi su içmeyi kesiyordum 3 tede ovulasyonu yapıyodum ve 13. Yumurtlama gördüm yani çift koyu çizgi 14. Gündede silikleşmişti testim 10 gün sonrada hamile olduğumu öğrenmiştim ☺️
Ay inşaAllah bu ay bizde tekrardan güzel haberi alırız suan cok heyecanlandım 🥰 bende bu ara sacma sapan bir uyku düzenine sahibim resmen ögleden sonra 4-5 gibi uyanıyorum sabaha kadar uykum gelmiyo ben hangi saatlerde yapsam acaba testi

İşe yarıyor muymuş peki hangi günler ve kaç gün içilecek
Ben ne tesadüfse hamilelikleri min ucundede Biray önce çörekotu yağı icmisliyim var bebek için deyil sadece seviyorum corekotunu öylesine evde varsa ara sıra içeridim.ama.ucundede içmişim hepside Biray evvele deng gelmis 😁 çörek otu ölümden başka her şeye çare ya daha sonra anladım ki ondanda olmuş bebek ha. Şimdi çörekotu almayada korkuyom 😁 yeni doğum yaptım yine dogurmayim bari. 😁

Ben ne tesadüfse hamilelikleri min ucundede Biray önce çörekotu yağı icmisliyim var bebek için deyil sadece seviyorum corekotunu öylesine evde varsa ara sıra içeridim.ama.ucundede içmişim hepside Biray evvele deng gelmis 😁 çörek otu ölümden başka her şeye çare ya daha sonra anladım ki ondanda olmuş bebek ha. Şimdi çörekotu almayada korkuyom 😁 yeni doğum yaptım yine dogurmayim bari. 😁
Rabbim evlatlarına saglıklı hayırlı uzun ömürler versin 🥰 bu ay hamile kalmazsam birdahaki ay onu denerim artık çok teşekkür ederim 😊

Ya keşke bunu daha önce duysaydik valla çok mantıklı ve alıp denemeye değer cnm sağolasın.

Kızlar bu arada folik asit alıyor musunuz?
Bana doktor gerek yok dedi ama ben yine de onu dinlemedim eczaneden folbiol aldım kullanıyorum bir süredir.

Bana verdiği takviyenin içinde var ben kullanıyorum yani
Ya benim gittiğim doktor bunlar yeni moda oldu herkes birbirinden duyup kullanıyor vs dedi ama birçok doktor da gerekli buluyor diye ben basladim kullanmaya. Allah büyük biz tedbirimizi alalım. Ne zaman vereceğini o bilir muhakkak. Sağlıkla, hayırlısı ile nasip etsin inşallah.

X