Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Aminnnnn MaşaAllah enerjiniz çok güzel.Bende 25 yaşındayım evleneli 1 yıl olucak daha. Kilom var biraz pcos var kilo verip hamile kalmak istiyorum bakalim

Çok teşekkür ederim kuzum güzel duaların için . Amin Allah bir seyi yasatıyorsa vardır bir sebebi ben o Ama lar İstanbuldaydım öEl hastaneye gidiyordum ama doktor beni cok huzursuz ediyordu sürekli anlattım sikayetlermi sanki naz yapıyprmusum gibi davranıyordu sonra Baska bir doktora gideyim dedim bşr gittim ben şok meger ikizmiş doktorum o zamana kadar hiç görmemiş cocuk lar büyümüş eli kolu herseyi oluşmus o doktorda özEle gitme durumun karısık diyerek beni, dogum hastanesine yönlendirrdi. Yani nasibinde varsa denk geliyorsun iyi doktora. Bana bu yasadıklarım ne ögrettş diyorsan evlat dediğin hiç bir mülke hiç bir cana benzemiyor yeterki saglıklı olsunlar yeterki yasasınlar diyorsun. Simdi o benle hamile kalanların bebekleri büyüdü bile Rabbim hepsine uzun ömür versin ne zaman görsem aklıma bizimkiler geliyor sanki benim kalbimde büyüyor onlarla birlikle. İnsanın basına hersey geliyor ve alısıyorsun mesela acısı hep aynı ama alısıyorsun hiç azalmıyor cocugun olunca unutursun diyorlar evet daha az hatırlar insan mesguliyetten ama nasıl unutulur her evladın yeri ayrı bir tanıdıgım var onunki ler dogumda ölmüş üstüne ikizleri olmus 40 yasında suan o dogan ikizleri hala, dua ediyor namazlarından sonra o ilk ölen ikizlerine. İşin garibi ben rüyamda onların haberini almadan tam o kadarlıkken dpgdukşarını görmüştüm rüyamda cok korkmuştum sonra ögrendim ki onlar öleli karnımda cok olmus ve rüyamdaki haftada ölmüşler. Biri cocuk degince hep kactım bu zamana kadar ama simdi en bastan tekrardan düşünüyoruz biraz heyecanlı birazda korkuluyum ama bu ay olursa cok sevinicem Rabbim büyük

Aminnnnn MaşaAllah enerjiniz çok güzel.Bende 25 yaşındayım evleneli 1 yıl olucak daha. Kilom var biraz pcos var kilo verip hamile kalmak istiyorum bakalim
Teşekkür ederim sizinde öyle Bende kilo aldım tam 14 kilo fazlam var suan artık nasip olursa cocukta sonra diyet falan yaparım suan hiç canım istemiyor

Ya şimdi vereyim diyorum adetlerim de düzensiz biraz hem çocuk ihtimalim de artsın diye bakalim hayırlisi :)

Ama dua ederken hayırlı saglıklı uzun ömürlü her daim kalplerini ısıtan evlatlar versin diye dua edermisin
Çok şükür olsun çok güzel bebekler vermiş bana dua etdiyin her kese öyle bebekler versin inşallah vede çok hayrli evlatlar olsun hepimizin bebesi ama veren Allah neye layık görüyorsa oylesini veriyo en hayırlısını o biliyo

Aynen öyle olanda da olmayandada hayır vardır ben bekledikçe bitkisel tedaviye aklım gidiyor inşaAllah Rabbim cok bekletmez yoksa koca mmeli östrojen hormonu tavan yapmıs bir insana dönüşücem diye korkuyorum

Canım benim çok benzer yönlerimiz var bende 13 haftalık bebeğimi cinsiyet öğrenmeye gittiğimizde anamoli olduğunu duydum ve heyet kararıyla düşürüldü bebeğim doğum gibi aşırı zordu seni çok iyi anlıyorum Mayıs ayında yaşadım bunları ama bu ay tekrardan bebek düşünme kararı verdik çünkü diğerinin acısını unutmak istiyor insan rabbim haklarımızda hayırlısını nasip etsin inşallah şuan adetliyim bitince bende başlayacağım çalışmalara

Aminnn. Bende adetimin son günündeyim. İnşaAllah bu ay hepimiz hamile haberlerini alırız bu ay ben deli gibi oldum cidden ya yok kürler denedim yok takviye kullanıyorum Ovülasyon testi kullanmaya başladım ilk defa. Yani bu ay cok hevesliyşm Rabbim. İsteyen kimseyi bekletmesin çok fazla

Ay bende o şekilde ovülasyonumu hazırladım bekliyorum 5. Günündeyim yarın biter benimde heralde inşallah güzel haberleri veririz hep birlikte

Bu arada bu süreci cok uzatmayarak cok iyi yaptın ben 16 ay bebek istemedim 16 ayda öyle yıprandım ki gitgide gözyaşlarımı tutamaz oldum suan herseye aglıyorum süreç uzadıkça düşünceler de artıyor.

Sıkma canını olsun nasibi belki bu aydır bilemeyizki bak bi dert ortağın geldi sürekli haberdar ederiz hep birlikte

Ay bende o şekilde ovülasyonumu hazırladım bekliyorum 5. Günündeyim yarın biter benimde heralde inşallah güzel haberleri veririz hep birlikte
İnşaAllah ya cok istiyoruz Rabbim nasip etsin hepimize ben bu ay tarlusal adet söktürücü yle adet oldum bugun 8. Günüm hala sarı sarı geliyo bir türlü bitmedi adetim. Normalde en geç 7. Günde biter ben yinede Ovülasyon testini ilk defa bugun kullandım ne durumdayım diye dogru yaptım mı bilmiyorum ama benim biraz koyu cıktı sanki ilk test olmasına göre sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…