Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Yasım 28. Halledicem bir sekilde bugun degerlendir din aksam 6 bucuk ta yeter heralde bu arada benim pik oldu galiba 9 da test yaptım ama degerlendir 6 bucuk ta oldu
Askerler hazir bekler iyisini yapmissin Yarinda degerlendir mutlaka bak gecen ayki pik olan testlerim ne kadar koyu c kismi

Eklentiler

• F81F8FBD-7569-4EC9-A682-DD2F45A712EF.jpeg
    146,3 KB · Görüntüleme: 26
  • 64303C56-0DE5-487E-874B-DE74F5F569BF.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 26

Eklentiler

• 8F7C9C39-F6BE-447C-9148-5BB2CA44578B.jpeg
    79,3 KB · Görüntüleme: 21
  • E8A14AAB-0590-4787-A684-000146A4AC7F.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 28
Askerler hazir bekler iyisini yapmissin Yarinda degerlendir mutlaka bak gecen ayki pik olan testlerim ne kadar koyu c kismi
Tamamdır kuzum inşaAllah yapıcaz o bebişi Allah izin verirse sartlı olunca cidden cok geriliyor insan ben bile suan cok gerildim

İlk gebeligimde bende test kullandım ve olmuştu.gecen ay yine denedim nasip olmadı .bu ay test olmadan deniycem bakalim
Ben sadece 2 ay ovülasyon kullandım birde artık akışına bırakmıştım 1 senedir uğraşıyoruz çünkü kafa rahatlığı da oldu hepsi birer etkendi bence

Birde hanımlar beslenmenize nasıl dikkat ediyorsunuz peki

Ben normal hayatımda da genel olarak sağlıklı beslenmeye çalışıyorum her gün illa yumurta yiyorum, gluten şeker falan çok sık tüketmiyorum. Sebze ağırlıklı besleniyorum. İşlenmiş gıdalardan kaçınıyorum.
Hamilelik için hazırlandığımdan beri de OMEGA d vitamini folik asit alıyorum bir de yumurta kalitesi için buğday çimi tozu içiyorum

İnsallah hepimiz bu ay nasipleniriz bebekten. Senide cok uzun suredir goruyorum topiklerde canim. Ne zamandir bebis bekliyosun
Aminn canım beniimm evet ya ne zaman anne topiklerine geçeriz acaba Benim 2yıla yaklaşıyor artık saymıyorum kuzum yurtdışındayım döndüğümde başlayacağım inşAllah tedaviye

Merhaba hanımlar bende 5ay önce bebeğimi kaybettim ve yeniden gebelik düşünmeye başladık .1ay önce folik asite başladım .testlerimde sorun çıkmadı şükür. Bakalım artık ne zaman nasip olursa
Başınız sağolsun sağlıkla nasip etsin Allah'ım ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…