Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Döllenme gerçekleşiyor olabilir mi ya acaba çok ilginç

Kız dokuz ay ne ki ben dokuz senelik evliyim hala çocuğum yok bize de neler diyorlardır arkamızdan kim bilir ama bize kimse bir şey diyemiyor eşim de ben de cevabı veriyoruz hemen siz mi bakacaksınız diye. Her evli çift bebek istemek bebek sahibi olmak zorunda değil insanlar sadece çocuk için evlenmez bu toplumun bunu artık idrak etmesi ve kimsenin özeline karışmaması gerekiyor bir şey diyen olursa hiç kendini üzmeden cevabı ver biz şu an düşünmüyoruz bir gün düşünürsek haberiniz olur zaten böyle özel konuları konuşmasak daha iyi olur de

Döllenme gerçekleşiyor olabilir mi ya acaba çok ilginç
Ama daha yumurtlama olmadı ki kuzum adetimin bittiği günden beri yapıyorum hiç pik görmedim. O dediğinin olması için adetliyken yumurtlayıp adet bten sonra ilk yaptıgım gün de catlamayı görmüş olmam lazım o da çok düşük ihtimal

Kuzum o zaman yüksek ihtimal yumurtlama yaklaştı onu hissediyor olabilirsin, ben yumurtlama dönemlerini test yapmasam bile anlıyorum ağrı sızı batma vs. oluyor yakın zamanda pik görürsen belli olur zaten

Kuzum o zaman yüksek ihtimal yumurtlama yaklaştı onu hissediyor olabilirsin, ben yumurtlama dönemlerini test yapmasam bile anlıyorum ağrı sızı batma vs. oluyor yakın zamanda pik görürsen belli olur zaten
Olabilir kuzum ama bu ay 2 günde bir yumurtlama sancısı cekiyorum ama tek fark yumurtlama akıntım yok akıntı dan belli oluyor bazı kadınlarda ya benimde öyle

Ay gerçekten şu insanların dilinin kemiği olsun artık. Takmayın dicem ama elde değil farkındayım. Herkes ne çok biliyor. Bana da geçen biri herhalde beceremiyorsunuz dedi. Nereden biliyorsun yanımızda mıydın dedim. Sinir oluyorum şu insanlara. Var demek ki zamanı
Yok mu bişiler diyene olursa duyarsınız 9 ay saklıcak değilim diyorum. Bir kaç kişiyi bozdum şimdi sormuyorlar.

Merhaba kuzumm inan hiç daha önce duymadım böyle birşey karın ağrısından farklı birşey galiba bahsettiğin

Bende hem sigara kullanıyorum hemde kahve içiyorum yani ne yalan söyliyim

Merhaba kızlar adetime 3 gün var dayanamayıp yaptım herhangi bir saatte akşam burda bazı arkadşlara da attım başka topikte var dediler ama benim anlamadıgım çıplak gözle neden daha sor görüp fotoda görünüyor kafam çok karıştı

Eklentiler

• FF83F03F-D342-4835-BB90-61774E21A516.jpeg
    78,3 KB · Görüntüleme: 51
Bende göremedim canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…