Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Valla şu beklemek kadar insanı yoran bi şey yok cidden ya mecbur beklicem o zaman yani riske atamam sonucu

Niyetim en azından 3 aralığa kadar beklemek ama bakalım ne kadar sabredebilirim pazartesi sağlık ocağına gidip kan mı versem acaba

Belirtiler baya baya gebelik gibi inşallah öyledir ama az önce arkadaşımızın dediği gibi gerçekten betanın yükselmesini beklemek daha stresliymiş hop oturup hop kalkıyorum

Belirtiler baya baya gebelik gibi inşallah öyledir ama az önce arkadaşımızın dediği gibi gerçekten betanın yükselmesini beklemek daha stresliymiş hop oturup hop kalkıyorum
İnsanın ömründen ömür alıyo bu beklemek valla ben pazartesi sağlık ocağına gidip kanımı vercem daha fazla sabredemem yani varsa zaten illa ki çıkar kanda

İnsanın ömründen ömür alıyo bu beklemek valla ben pazartesi sağlık ocağına gidip kanımı vercem daha fazla sabredemem yani varsa zaten illa ki çıkar kanda
Ben 4 gün kala yaptırdım 112ydi bugün 2.sini istedi 2 katı olması gerekmiş öyle bekliyorum valla bu da sonuç değilmiş ki keseyi görene kadar kalp atışına kadar beklicekmişiz........

Ben 4 gün kala yaptırdım 112ydi bugün 2.sini istedi 2 katı olması gerekmiş öyle bekliyorum valla bu da sonuç değilmiş ki keseyi görene kadar kalp atışına kadar beklicekmişiz........
Hayır bu kadar bekletiyolarsa neden referans aralığı yazıyolar 0-5 diye 0-200 yazsınlar o zaman yani

Test yapsanız aslında merakınız bıraz diner önce kan vermektense evde emin olun isterseniz
Regl olmama 4 gün kaldı yani yapsam da acaba çıkar mı bilemiyorum. Evdeki test erken gebelik testlerinden yani yazdığına göre reglden 6 gün öncesine kadar doğru sonuç veriyomuş. Ama cesaret edemiyorum ya

Regl olmama 4 gün kaldı yani yapsam da acaba çıkar mı bilemiyorum. Evdeki test erken gebelik testlerinden yani yazdığına göre reglden 6 gün öncesine kadar doğru sonuç veriyomuş. Ama cesaret edemiyorum ya
Bence kan testinden önce evde yapmak daha mantıklı tabi sen bilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…