Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

10 gün.jpg

Kızlar 10.gün daha mı silik. Zaten değerlendiremedik de :KK12:

Test yapmayı düşünüyormusun adet olurum diye mi beklemek istiyorsun :)
Kuzu söyle yapcam ben eğer bugun de olmazsam test alcam aksma sbaah kalktığım da eğer adet yoksa test yapcam negatif ise ilişkiye gircem
Sperm bayatlamıştır
Sonra eşim 3 gğn sonra teste gidicek aşılamaya hazırlık için

Merhaba yaşım 40 yeni evliyim bilmediğim bir şehre taşındım eşimin işinden dolayı birkaç doktor gezdim farklı takviyeler önerildi en son myo insitol verdi ama bulamıyorum bulan kullanan hamile kalan varsa görüşlerinizi paylaşır misiniz🫰🏼

Ben 2 gün erken oldum demek ki 2 gün erken yumurtlamışım ovulasyonum yoktu takip edememiştim. Zaten regl bekliyordum değerlendirme olmadığı için. Kasım planlamasına başladım hayırlısı olsun inşallah hepimiz hakkında
Amin ins canım
Aynen bende işte bat geçti ama heveslenmemeue calısıyorum o yüzden
Cunku bilşyorjm ovulasyon yaptım geç yumurtladım
Geç adet olcam yada ins gebeyimdir

Kizlar hamile kalmaya karar verdigimde ilk hu topice gelip yazmistim :) guzel haberi sizinle de paylasmak istedim.Bir kizim oluyor :) Allah isteyen herkese nasip etsin hepiniz icin cok dua ediyorum herkesin guzel haberlerini alicaz insallah 🙏🏻❤️
Allah sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inşallah 😍💞🌻🌷🙏🏻

Kizlar hamile kalmaya karar verdigimde ilk hu topice gelip yazmistim :) guzel haberi sizinle de paylasmak istedim.Bir kizim oluyor :) Allah isteyen herkese nasip etsin hepiniz icin cok dua ediyorum herkesin guzel haberlerini alicaz insallah 🙏🏻❤️
Allah analı babana büyütsün darısı isteyen herkesin basına benimle beraber sağlıklı bebişler

Kızlar merhaba prolaktinim yüksek çıktı testere dişli Aslan pençesi içmeye başladım düzenlesin diye bugun testte yumurtlama gördüm çayı içmeye devam etmelimiyim bilginiz var mı ?

X