Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

günaydın kızlar bugün rüyamda regl olmuştum artık kafaya ne kadar takıyorsam gel gelelim gögüslerimde ağrı da başladı zaten sanırım yakın

günaydın kızlar bugün rüyamda regl olmuştum artık kafaya ne kadar takıyorsam gel gelelim gögüslerimde ağrı da başladı zaten sanırım yakın
Bende kadınlar kulubunde gezmekten rüyalarım ovulasyon testi gebelik testi görmekle geçiyor geçen aylarda regl görüp regl olurdum bakalım bu ay regl olduğumu görecek miyim. Bu ay kesin regl olacağım için görmeyede bilirim

hahah ya bende hep diyorum ki bu ay kesin olmadı vs ama yine de insan bi beklenti içinde oluyor ya onda bile kendimi kandırıyorum galiba zaten gögüslerim ağrımaya da başladı regl öncesi gibi

hahah ya bende hep diyorum ki bu ay kesin olmadı vs ama yine de insan bi beklenti içinde oluyor ya onda bile kendimi kandırıyorum galiba zaten gögüslerim ağrımaya da başladı regl öncesi gibi
Öyle canım değerlendirme olmamasına rağmen arada acaba mı diyor insan. Benim yumurtlamada başladı gögüs Ağrısı aşırı ağrıyordu ama 2 gündür hafifledi. Az kaldı başlasa bitse de diğer aya odaklansak

Göğüsler zaten hamileykende ağırıyor. Regl belirtilerinin hepsi var ordan onlayamazsınız

evet ben hatta bi paket daha ovülasyon alsam iyi olacak bugün eşim bile diyorki verimli günleri kaçırdık senin yüzünden onu daha fazla etkilemeden içimde aşmam lazım bu olayları onun da psikolojisini bozmak istemiyorum

Göğüsler zaten hamileykende ağırıyor. Regl belirtilerinin hepsi var ordan onlayamazsınız
ya evet ama benim her regli öncesi 10 gün önceden başlar aynısı gibi hissettim ben ondan dedim sadece gecen ay bizim ilk bebiş denememizdi o zaman ağrımadı gögüslerim hatta ozaman dedim oldu herhalde ağrı olmayınca :) birde geçen ay regliden 10 gün önce lekelenme sonrada adet gördüm herşey okeydi olmadı

Bişey sorucam cevap verirseniz sevinim. 22 Eylül pembelik geldi peçeteye. Gün boyu bikaç damla sadece. 23 ü damla damla, 24 te hiçbir şey gelmedi asla hatta yerleşme sandım. 25 inde yoğum şekilde geldi. Ben şimdi 1.günü hangi gün sayıcam?

yanlış bilgi vermek istemem ama daha önce duyduğum kadarıyla kanamanın tamamen başladığı gün 1. gün diyorlar yine daha net bilenler yorum yapar umarım

Benim de her ay farklı oluyor. Bir ay regl ağrısı ağlatacak kadan oluyor, diğer ay kan gelmese anlamıyorum. Bir al göğüsler davul gibi öteki ay hiç bişey yok. Kendi gebeliğimden örnek verecek olursam regliye 5-6 gün kala göğüslerimden anlamıştım çünkü diğerlerinden farklı olarak sütyen bile takmak eziyet olmuştu. Dokunamıyordum bişe aşırı hassastı

Bende 1 senelik evliyim gebelik düşünüyorum takviye ilaç olarak folik asit kullanıyorum bu ay 19 gün arayla adet oldum hiç böyle olmazdım 28 günde bir adet gören birisiyim acaba hamile olabilirmiyim üstüne görme dedikleri bumu

yanlış bilgi vermek istemem ama daha önce duyduğum kadarıyla kanamanın tamamen başladığı gün 1. gün diyorlar yine daha net bilenler yorum yapar umarım
Bikaç doktor dinledim ilk damlanın geldiği gün diyorlar. Yumurtlama günümün hesabı için önemli. Ovilasyonda en koyuyu 7-8 ekimde gördüm 22 yi 1 sayarsak yumurtlama tarihi tutuyon. Ama 25 sayarsak o günlerde hala açık renk

Hayır canım sanmıyorum ama şöyle derler Rahim kendini gebeliğe hazırlıyor derler Allahın izniyle 1-2 aya hamile kalırsın genelde öyle oluyor çünkü

Bi sorum olacaktı Üstüne görme gebelikte mi oluyor yoksa gebelikten önce mi oluyor

Hayır canım sanmıyorum ama şöyle derler Rahim kendini gebeliğe hazırlıyor derler Allahın izniyle 1-2 aya hamile kalırsın genelde öyle oluyor çünkü
İnşallah canım o zaman yapmam gereken tek şey yumurtlama takibinde bulunmak ve birdahaki regl dönemimi beklemek olcak sanırım

ben yeni aldım bu ay vurucam ovulasyona kırbacı ay ewet yazık onlarda bi tuhaf oluyor

İlk gelen damla bile olsa reglin birinci günü sayın diyorlar doktorlar bir ara hsg araştırırken okumuştum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…