Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Off yaa heveslenmiştim çok
Bende ilk ovulasyon kullandığım ay gebelik oluşacak sandım ama 3 ay kullandım olmadı. Akışına bırak canım bak bu ay bende yumurtla günlerinde test yapamadım onun için akışına bıraktım. Şimdi regl olmayı bekliyorum ki gelecek aya ovulasyon ile tekrar başlayacağım. Gebe kalan kızlar diyor ya kafam rahattı o zaman oldu diye bence çok doğru düşündükçe olmuyor

Ben de bizzat test ettim kendimde kafa rahatken tuttuğunu çünkü, hamile kaldığım ayın bir haftasında eşim seyahatteydi, geldiğinde bu konudan kavda ettik bir haftsa sonra barıştık o gece oldu ve ertesi gün ben şehirdışına çıktım. Sonra geldiğimde adet olayı bekledim ama olmadı, mağen o tek gecede tutmuş. İnanamadım asla umudum yoktu. Ama nasip olmadı. Ovulasyonla tekrar deniyoruz bakalım.

Ewet bide insan strese gidiyor akıntıyı gördüm evde değildik işlerimiz vardı nasıl yaparız nasıl bir araya geliriz diye düşünmekten çıldırcaktım denk gelemedik akışına bıraktım
Bizdede aynı durum valla gelesi varsa gelir nasip bakalım yoksa yeni ay yeni umut rabbim nasip etsin inşallah sanada hepimizede

Aslında ovulasyon falanda kullanmamak lazım ama yapamıyoruz işte. Acele ediyoruz hayırlısı olsun inşallah Hayırlı zamanda hayırlı haberler alırız hep birlikte

Şimdi, sabaha karşı 5-6 gibi kalkıyorum wc gidiyorum tekrar 7-8 de kalkıyorum o kalktığımdaki idrarla test yapıyorum. Yada bigün sabaha karşı kalkamadıysam 9 a doğru iş yerinde yapıyorum canım
Ben bir kere ilk idrardan sonra 2 saat bekleyip yaptım. Yapar yapmaz çift çizgi çıktı. Bir daha öyle yapmadım yanılttığını düşündüğüm için. Saat 3 de sıvıyı bırakıp 17.30 da yaptım hep 3 ay sorunsuz kullandım. Yapabilirsen kahvaltıdan sonra belli bir saatte sıvıyı kes 2 saat sonra yap bide

Ay iş yerinre insanlara çaktırmadan yapmak çok zor oluyor. Geçen aylarda akşam 6 gibi iş çıkışına yakın sıvıyı bırakıp eve geldiğimde 7-8 gibi yapıyordum. LH sabah hormona sabah yapın diye bir yerde duydul. Ondan bu ay sabah başladım canım

Anladım ewet akşam 8 den önce yapmak iyi oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…