Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Günaydın kızlar ovulasyon tetslerim geldi minnak kurabiyelerden yarın regl son günü pazar günü mü başlayım testlere ? Birde bu adetim benim çok kısa sürdü 30 yaşındayım ilk defa böyle bişey yaşadım normalde 7 gün olur bu sefer tam bat da oldu ama 3 gün falan sürdü neden aceba gerçi başka farkliliklarda vardı bunda da anlamadım neler oluyor aceba ilk defa denemeye başladık ondan mı vücut kendi mi hazırlıyor

O günler başa bela yakalamak ya bi yerde olduk bizde yada kavga ettk bisey oldu hep boşa geçti nasip galiba bilerek oluyor
Ewet bide insan strese gidiyor akıntıyı gördüm evde değildik işlerimiz vardı nasıl yaparız nasıl bir araya geliriz diye düşünmekten çıldırcaktım denk gelemedik akışına bıraktım

Ewet korunmayı bıraktıktan sonra vücutta değişiklikler oluyor. Reglin 9.günü başlayabilirsin

Tam tahmini yumurtlamaya yakın bigün daha koyu ertesi gün daha silikleşiyor, sonra yine koyu yine silik. Anlamadım gitti. Bi türlü pik göremedim.

valla kızlar bende bu ay ilk kez ovü testi yaptım pik te gördüm çatlama da ama sadece 1 ilişkimiz denk geldi diyebilirim tüm çabalara rağmen birde yumurtlamadan önceki 3. gün olmuş gerisini siz düşünün

Ben niye göremiyorum yumurtlama hata mı yapıyorum uygulamada anlamadım ilk kez aldım bende

Kaç günde bir adet oluyordunuz kaçıncı günü yumurtlama gördünüz acaba

Ben niye göremiyorum yumurtlama hata mı yapıyorum uygulamada anlamadım ilk kez aldım bende
ben normalde 30 günde bir sanırım ya yada 28 bilmiyorum da adetim bitince hemen başladım 2 saat svı alımını kestim çünkü beklemiş idrar olması erekiyormuş, sonrada teste 2-3 damla damlattım ve 5-10 dk sonra baktım ilk başlarda bende göremeyince dedim olmuyor herhalde falan ama sonradan 2 gün üst üste pik oldu ve ertesi gün silikleşti ben regl takip uygulamasına göre nerdeyse 5 gün önce yumurtladım

Adet başlangıcından itibaren kaçıncı gününüzde yumurtladınız peki bende 31 günde bir adet oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…