Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ben cok takıntı yaptım canım. Özellikle su Ovülasyon testi benim sinirlerimi bozdu Koyulasma sı gerekirken bir gün silik bir gün kçbiraz daha koyu ertesi günü daha silik cıkıyo. İnşaAllah bu ay senin de güzel haberini alırız da bana da umut olur 🥰
Hepimiz güzel haberler alıp hamilelik topiğine geçeriz inşallah Allah'ın izniyle 🤲🥰

Adetim biteli 2 gün oldu
Adet biten günü yani 06.08 değerlendirdim
Dünden beri ovulasyon yapıyorum sanırım bir hafta var pik olmasına
Sizce bugünü yinede değerlendirmeye devam edeyim mi
Eki Görüntüle 3110415
Canım benimde senin gibi aynı adet biteli 3 gün oldu ben 2 gün de bir değerlendircem yumurtlamaya kadar

Bende bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım pik gördüm çatlama gördüm şuan bat günümü bekliyorum. Yeni bı konu açmıştım ama kimse yorum yapmadı birde burda sorayım akıntım yok denecek kadar az göğüslerim çok hassaslaşti kamplarım ve batmalarim oluyor arada midem ekşiyor
Canım sen test yapabildin mi bebek varmı,🙏🌸

Merhabalar, bende 13 aylık evliyim bebek istiyoruz fakat hiç sonuç alamadım. Doktora da gözüktük eşim de ben de bi sıkıntı çıkmadı çok şükür. İki ay önce rahim filmi çektirdim hsgden. Bu ay bta yarın bi dokuz gündür kasıklarımda belimde agrı ve kramplar uxanınca azılıyor sabahları çok az bulantım var psikolojik mi acaba çok istiyorum

Umarim isteyen herkese allah nasip eder benim adetim geceli 4gun oldu 5 agustos olmam lazimdi ama o gun kan degeri 20 cikti 2 gun sonra 47 cikti simdi beklemedeydim ya gec döllenme ya kimyasal😐 yasayan varmi

Yumurtlama dan sonra 12. Gün teste silikte olsa cıkıyormuş canım. 10. Gün bile cıkan var
Regl gecikince yapmayı düşünüyorum o kadar çok test aldım ve daha sonrasında ki hayal kırıklıklarım yetti:KK43: beklemekten ve dua etmekten başka çare kalmadı

İnşaAllah canım cidden beklemek cok stresli🥰🤲🏻
Malesef canım
Benimde 1.5 yıl oldu bekleyiş
Allah sabrını veriyor ama yine de her bat günü zırlıyorum 🥲
Aminn kuzum her ay açılan topiklere gidip hep bakıyorum acaba bu ay olur mu diye🥹
Hiç topiklere katılmadım kuzum ya hamile kalanlara seviniyorum ama içim buruluyor ister istemez kendime üzülüyorum evleneli de 2 yıl oldu o yüzden bi buraya yazdım o da sevgicikle bat günümüz aynı anda bitti diye🥰🤭

Malesef canım
Benimde 1.5 yıl oldu bekleyiş
Allah sabrını veriyor ama yine de her bat günü zırlıyorum 🥲

Hiç topiklere katılmadım kuzum ya hamile kalanlara seviniyorum ama içim buruluyor ister istemez kendime üzülüyorum evleneli de 2 yıl oldu o yüzden bi buraya yazdım o da sevgicikle bat günümüz aynı anda bitti diye🥰🤭
Ben de başlarda çok katılırdım ama artık zaman geçtikçe bıraktım aktif takip ettiğim bir yer var bir de burada böyle dertleşiyoruz diye geldimm hepimiz için biçilmiş bir zamanlar onu bekliyoruz inşallah hayırlısıyla ozamana kadar Rabbim bizlere güç kuvvet versin canımm❤️🤲🏻😍

Ben de başlarda çok katılırdım ama artık zaman geçtikçe bıraktım aktif takip ettiğim bir yer var bir de burada böyle dertleşiyoruz diye geldimm hepimiz için biçilmiş bir zamanlar onu bekliyoruz inşallah hayırlısıyla ozamana kadar Rabbim bizlere güç kuvvet versin canımm❤️🤲🏻😍
Amin canımm çok amin 🤲🤲💜💜

X