Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Evet ilk etapta inanmıyorsun zaten bu ne saçma iş diyor insan o kadar degerlendir Ovülasyon yaptım olmadı simdi bat bile belli değilken oldu Rabbim cok büyük gerçekten yarın yine kan vericem inşaAllah saglıklı sekilde artıs olmustur cuma da nasipse doktora gidicez ❤️
İnşallah kuzum banada haber et ❤️🌸

Ya sessizce takip eden biri olarak dayanamadım artık yazıyorum🙈 o kadar sevindim ki sizin adınıza😍 Ben buraya hiç yazmasam da epeydir takip ediyorum. Belirtilerinizi yazdığınızda sizinle beraber heyecanlanıyordum, bu ay da olmadı adet oldum yazdığınızda sizinle beraber üzülüyordum ve inanın geçen gün burada bu güzel haberi bekleyen herkes için dua etmiştim. Bugün bir bakıyım dedim çünkü bir ara ağrım var falan yazmıştınız sizi merak ettim ve yaptığınız testleri görünce burada ben ağladım. Sizi tanımıyorum bile ama gerçekten çok mutlu oldum. Kaybınızı biliyorum bu yüzden sizin için çok içten dua etmiştim, duam kabul oldu çok şükür. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.💐

Burayı sessizce takip etmeye ve sizlere dua etmeye devam edeceğim ve inşallah hepinizin hayırlı haberini alacağım. Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim siz de dualarımdasınız. Her şey çok güzel olucak merak etmeyin. Bu bebişlerin doğacağı bir zaman var ve ne yapsak değiştiremeyiz bu yüzden stres yapmadan akışına bırakmak en iyisi, göreceksiniz Allah en güzelini nasip edicek 🌸

Sevgicimmm hayırlı olsun öncelikle, gebe kaldığını hissettiğin oldu mu test yapana kadar,kendinde değişiklik oldu mu? Yumurtalıklarında ağrı sızı baskı vs hissettin mi?
Benim belirtin adeten bir hafta sonra başladı vücudumda değişikliği hissettim ağrım oldu ağız kuruluğu kasık ağrısı yumurta ağrısı

Kizlar cokta duzenli adet olan biri degilim ama en fazla 4 gun gecikirdi adetim simdi 10 gun gecikti ve bazi belirtiler yasiyorum sizce hamile olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum belirtilerim şöyle 1.si Reglim gecikti sırt agrilarim var 2 haftadir bacaklarim cok agriyo göbeğim ve kasiklarim şis kasıklarimda batma ve agri oliyp bugunde iliski sonrasi pembe leke geldi sizce hamile olabilirmiyimm iliski sonrasi pembe leke gelip hamile olan varmi nolur beni aydınlatın

Kizlar cokta duzenli adet olan biri degilim ama en fazla 4 gun gecikirdi adetim simdi 10 gun gecikti ve bazi belirtiler yasiyorum sizce hamile olabilirmiyim test yapmaya korkuyorum belirtilerim şöyle 1.si Reglim gecikti sırt agrilarim var 2 haftadir bacaklarim cok agriyo göbeğim ve kasiklarim şis kasıklarimda batma ve agri oliyp bugunde iliski sonrasi pembe leke geldi sizce hamile olabilirmiyimm iliski sonrasi pembe leke gelip hamile olan varmi nolur beni aydınlatın
Şu durumda yapacağın en önemli şey test yapmak canım ki kaç günün geçmiş yani yarın ilk idrarında yap ya da kan ver inşAllah gebesindir🌺

Ben oğluma yeni hamileydim bende oldu ondan sonra çucuk doğana kadar korktuk ilişkiye girmedik bence Bi test yapın inşallah pozitif çıkar 💕

Kızlar bende birkaç gündür sabah bulantısı var bakalım boşunamı acaba başka hiç belirttim yok artık 1 gün gecikti henüz

Kızlar bende birkaç gündür sabah bulantısı var bakalım boşunamı acaba başka hiç belirttim yok artık 1 gün gecikti henüz
Günaydın canım 🥰 şey sorucam sana aşağı yukarı yumurtlama dönemini biliyorsan ona göre test yapsana kuzum

Günaydın canım 🥰 şey sorucam sana aşağı yukarı yumurtlama dönemini biliyorsan ona göre test yapsana kuzum
Yok canım bende de bu ay işler baya karışık biraz korku var çıkarsa daha birsürü laf edicekler ama şuan umrumda bile değil bebişimde istiyor artık kardeş

Yok canım bende de bu ay işler baya karışık biraz korku var çıkarsa daha birsürü laf edicekler ama şuan umrumda bile değil bebişimde istiyor artık kardeş
Ya elalem bosver cidden ben anlamıyorum ya sanki yapıp kapılarına bırakıcaksın. Hem ayrıca Allah kul yaratmak istemese nasıl olucak. Biz mi etliye sütlüye hiç karısmıyoruz insanlar mı bizim hayatımızın yöneticisi gibi ben anlamadım. Ve ayrıca kuzum hayatta her zaman bir karısıklık vardır Allah ne zaman verirse hayırlısı o zamandır evlat dua dua yakarıpta zor bulunan birsey sanki eve koltuk takımı alıyoruz yeni

Ya elalem bosver cidden ben anlamıyorum ya sanki yapıp kapılarına bırakıcaksın. Hem ayrıca Allah kul yaratmak istemese nasıl olucak. Biz mi etliye sütlüye hiç karısmıyoruz insanlar mı bizim hayatımızın yöneticisi gibi ben anlamadım. Ve ayrıca kuzum hayatta her zaman bir karısıklık vardır Allah ne zaman verirse hayırlısı o zamandır evlat dua dua yakarıpta zor bulunan birsey sanki eve koltuk takımı alıyoruz yeni
Yani bende anlamıyorum cidden ben hiç kimsenin bişey ine karışmıyorum ama ne yapsam heryerden Bi yorum heryerden Bi laf neymiş 4 senede 3 hamilelik olurmuymuş yok şöyleymiş böyleymiş eşim istiyor ben istiyorum kime ne ben kimsenin kalbini kırmadıkça gerçekten iyi niyetim suistimal ediliyor istersem senede doğururum kime ne gerçekten bazen insanları anlamıyorum hiçmi işleri yok hiçmi konuşacak konuları yok oturmam laf kalkmam laf giyimmem konuşmam evim herşeyi me Bi yorum az kaldı eğer çocuk varsa öğrendikleri zaman aynı insanlar laf edicekler bu sefer kimsenin kalbini kırmim demicem ama

Yani bende anlamıyorum cidden ben hiç kimsenin bişey ine karışmıyorum ama ne yapsam heryerden Bi yorum heryerden Bi laf neymiş 4 senede 3 hamilelik olurmuymuş yok şöyleymiş böyleymiş eşim istiyor ben istiyorum kime ne ben kimsenin kalbini kırmadıkça gerçekten iyi niyetim suistimal ediliyor istersem senede doğururum kime ne gerçekten bazen insanları anlamıyorum hiçmi işleri yok hiçmi konuşacak konuları yok oturmam laf kalkmam laf giyimmem konuşmam evim herşeyi me Bi yorum az kaldı eğer çocuk varsa öğrendikleri zaman aynı insanlar laf edicekler bu sefer kimsenin kalbini kırmim demicem ama
Kalp kırma ama senin kalbini de kırmalarına izin verme 4 senede 3. Kez hamile kalmak ne demek istersen ard arda dogurursun Rabbim nasip ederse. Takma kimseyi bosver. Bende cok saçma cok kırıcı sözler duydum geçenlerde. Onlar kendi kalplerini yansıtıyorlar bizi Allah ve Allahın ne dediği ilgilendirir iyilik düşünen zaten sevinir. Evlat sevinçtir. Eger bakabilirim onun egitim inle yetiştirilmesiyle ilgilenebilir durumum buna müsait dediğin an istersen ard arda 4 tane yaparsın.

X