Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Zaten kalp kıracak yapıda biri değilim zaten öyle olsam bu şekilde yaklaşamazlardı neyse valla umrumda bile değil ne düşündükleri ben şuan tamamen bebişe odaklandım önceki adetin üstünden 31 gün geçti bugün yumurtlamaya bilmiyorum hiç takip etmedim belki yarın ilk idrarla testi yaparım kırmızıları bugünde gürmezsem geçen ayın hesabından 3 gün gecikti normalde her zamanki adet süreme göre 1 gün gecikti

Kalp kırma ama senin kalbini de kırmalarına izin verme 4 senede 3. Kez hamile kalmak ne demek istersen ard arda dogurursun Rabbim nasip ederse. Takma kimseyi bosver. Bende cok saçma cok kırıcı sözler duydum geçenlerde. Onlar kendi kalplerini yansıtıyorlar bizi Allah ve Allahın ne dediği ilgilendirir iyilik düşünen zaten sevinir. Evlat sevinçtir. Eger bakabilirim onun egitim inle yetiştirilmesiyle ilgilenebilir durumum buna müsait dediğin an istersen ard arda 4 tane yaparsın.
Sevgi şey sorcam sana ne kadar bir degerlendirme oldu ay içinde doğurganlık günlerni kovalayabildin mi yoksa akışa göre mi

Kızlar saglık ocagına gidip kan verdim. Durumu özetle anlattım dedi ki doktora gittiğin gibi sana clexane iğne baslasın acil dedi. Genetik test sonucunu beklemene gerek yok dedi. Düşündüğüm gibi cıktı işte önlem amaçlı kan sulandırıcı kullanmam lazım inşaAllah o cok pozitif doktorum bu konuda bana yardımcı olur 😂 adam aynı eşim gibi nasıl relax 🤦‍♀️

Kızlar saglık ocagına gidip kan verdim. Durumu özetle anlattım dedi ki doktora gittiğin gibi sana clexane iğne baslasın acil dedi. Genetik test sonucunu beklemene gerek yok dedi. Düşündüğüm gibi cıktı işte önlem amaçlı kan sulandırıcı kullanmam lazım inşaAllah o cok pozitif doktorum bu konuda bana yardımcı olur 😂 adam aynı eşim gibi nasıl relax 🤦‍♀️
İnşallah her şey sağlıkla ve çok güzel devam eder canım. 🙏🏻🍀

Kuzu sonucu seninle aynı heyecanla bekliyorum emin olabilirsin 🤣 hayırlı sonuçlar alalım inşallah 🙏🏻🌸❤️

Bende bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım pik gördüm çatlama gördüm şuan bat günümü bekliyorum. Yeni bı konu açmıştım ama kimse yorum yapmadı birde burda sorayım akıntım yok denecek kadar az göğüslerim çok hassaslaşti kamplarım ve batmalarim oluyor arada midem ekşiyo

Bende bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım pik gördüm çatlama gördüm şuan bat günümü bekliyorum. Yeni bı konu açmıştım ama kimse yorum yapmadı birde burda sorayım akıntım yok denecek kadar az göğüslerim çok hassaslaşti kamplarım ve batmalarim oluyor arada midem ekşiyor

Bende bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım pik gördüm çatlama gördüm şuan bat günümü bekliyorum. Yeni bı konu açmıştım ama kimse yorum yapmadı birde burda sorayım akıntım yok denecek kadar az göğüslerim çok hassaslaşti kamplarım ve batmalarim oluyor arada midem ekşiyor
Hangi ovulasyon testinialdin kiz. Hamimeymissin. Bende deneyeyimbu sekilde. Hayirli olsun bebişin 🥰🥰🥰

ben geçen ay havluyu attım şimdi saraçoğluna yazdım bana bitki karışımı setini verdiler kullanım talimatıyla geliyormuş.
Bakalım inşallah vesile olur bir yandan diyorum zamanı vardır acele etmeyelim. bir yandan o kadar istiyorum ki hamile haberi alsam ya da bebek görsem ağlayasım geliyor :KK43: ne zor şeymiş ne güzel iki aydır düşünmüyordum gene hortladı...

İnşallah Hayırlı haber alırsınız, bana geçen ay doktorum klomen verdi kullandım bu ay regl bugünle birlikte 3 gün gecikti göğüslerim çok hassas mide ekşimesi ve sol kasığmda ağrım var test yapmaya korkuyorum yine hayal kırıklığına uğrarım diye gebelikte kasık ağrısı olur mu? Başına varsa lütfen yazsın☺

Teşekkür ederim 🥰 Trendyol innovita 35li ovulasyon testini kullandım. Çok net çok hassas ayrıca Instagramda sayfası var test sahibi hemen geri dönüş yapıyor ve çok yardımcı oluyor tavsiye ederim
Sağlıkla kucağına al inşallah ❤️ Kaç ay denedin kuzu. Takviye falan bişey kullandın mı.? Bende 3 ay ovulasyon kullandım yumurtlama var çatlama var ama olmadı henüz 😏 bu ay biraktım 2 3 günde bir ilişki deneyeceğim

X