Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bende anlamadım 2 hafta önce adet gördüm sadece 2 gün sürdü sağ kasığımda kıramplar hissediyorum batmalar hissediyorum diye yaptım anında bu şekilde oldu ama emin olamadım
İşte o gün süren adet değilmiş demekki ya yerlesme kanamasıydı yada düşük tehlikesiydi kuzum. Dur arkadaslar etiketliyeyim bir baksınlar testine hayırlı olsun şimdide. Benimde suan sag kasıgımda agrılar batmalar var ama ben adet olurum diye düşünüyorum aaşlah büyük inşaAllah bizde güzel haberi alırız 🥰❤️🤲🏻

Testime bakarmsnz

İşte o gün süren adet değilmiş demekki ya yerlesme kanamasıydı yada düşük tehlikesiydi kuzum. Dur arkadaslar etiketliyeyim bir baksınlar testine hayırlı olsun şimdide. Benimde suan sag kasıgımda agrılar batmalar var ama ben adet olurum diye düşünüyorum aaşlah büyük inşaAllah bizde güzel haberi alırız 🥰❤️🤲🏻
İnşallah dediğin gibidir de o mucizeyi yaşıyor olmuş olayım 🤲🏻♥️

Kızlar hala uyuyamadım 😒 çünkü belimin üst kısmı sol taraf cok agrıyor. Hiç böyle bir agrı yasamamıstım böbrek agrısı mı bosluk agrısı mı bilemedim. Yatınca sag kasıgıma batma oluyor geçen ay ki gibi adet öncesi gögüs hassasşasması da oldu yanilnız ucları iç çamasırım kımıldayınca cok agrıyor. Sanırım en gec haftaya regl olurum 😒 karnımda hafif adet olacakmış gibi agrı da var umut etsem mi regl mi beklesem bilemedim şu geçen sefer hamile olduguma beni ikna eden o uykudan uyandıran şiddetli acı olsa umudum artıcak ama oda yok 😏

Kızlar hala uyuyamadım 😒 çünkü belimin üst kısmı sol taraf cok agrıyor. Hiç böyle bir agrı yasamamıstım böbrek agrısı mı bosluk agrısı mı bilemedim. Yatınca sag kasıgıma batma oluyor geçen ay ki gibi adet öncesi gögüs hassasşasması da oldu yanilnız ucları iç çamasırım kımıldayınca cok agrıyor. Sanırım en gec haftaya regl olurum 😒 karnımda hafif adet olacakmış gibi agrı da var umut etsem mi regl mi beklesem bilemedim şu geçen sefer hamile olduguma beni ikna eden o uykudan uyandıran şiddetli acı olsa umudum artıcak ama oda yok 😏
Biz hayra yoralım kuzum inşAllah güzel şeyler oluyordur.Biliyorsunn regl ve hamilelik belirtileri birbirine çok benziyor💜

İnşaAllah hamilelikten dir kuzum
Galiba bu ay kesin kaldım gibi geliyor önceki gebeliklerimdeki gibi olursa. İlk gebeliğimde daha yeni evliyim çocuk yapmak aklımızda bile yoktu hemencecik oluverdi İkinci gebeliğim ölü doğumdan sonra korunmasız tek ilişkide hemen kaldım bakalım bakalım bu sefer sonuç nolucak

Bence iki seçeneğide düşünme bekle sadece on gün sonra hala regl olmazsan test yaparsın

Dünü atlatirsam bugün test yapacağım dedim yaptım da ama sıfıra sıfır elde var sıfır.Bu ay olması mucize okurdu zaten ama insanın umutları bitmiyor . Yumurtlamanin 18.gunu. Yoksa da adet olsam da rahatlasam bari

Merhabalar bende araniza katildim.2.cocugu istiyoruz:) haziran ayinda ki denememiz kimyasalla sonuclandi :KK43: ve ondan sonra ki her ay belirti hissettim ve hepsi fos cikti.bu arada regllerim duzensiz yani 30 33 35 kafasina gore gelir.bu ay kasik ağrısı çekiyorum ve son uc gundur feci mide yanmasi.30. gun idrar testi yaptim negatif :/ suan 34. Gundeyim gelen giden yok.ama iste gecikme sayamiyorum cunku 37 de bile reglimin geldigi oldu.belki de usuttum diye kasiklarim batiyor bilemiyorum.simdilik beklemedeyim 40. Gune kadar gelmezse test yapacagim.hepinizi operim😘

X