Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Bencede öyle kuzum. Ben bu ay hiç üstüne düşmiycem regl zamanım gecince test yapıcam kendimde baskın bir belirti hissetmezsem inşaAllah zapederim kendimi

Merhaba bende 1,5 yıldır evliyim. Nisan ayında korunmayı bıraktık çocuk istiyoruz fakat ben de PCOS var ilaç kullanmadan asla adet olamıyorum. 2 hafta önce yumurta çatlatma iğnesi vuruldum fakat bugün adet oldum. Bakalım hayırlsı artık

Benim eş Ankarada görevde bu ay elendim büyük ihtimal çünkü adetim bugün bitti ve eşim 2 hafta sonra gelecek Sakaryaya

Kızlarım nasılsınız şükür görev yerime vardım ama bir mide bulantısı zor vardım okula belirtilerim enteresan olmaya başladı hem kabız hem ishal oldum ayıptır söylemesi erken gebelik belirtilerine bakıyorum her şey belirti regl öncesi de tuvalete çıkarım ben inşallah gelmez de bebeğim vardır okulda aynı anda planlama yaptığımız arkadaşımın bebeği tek denemede olmuş şu mucize beni ne zaman bulacak Tiniminimavihanim Sevgicik M melek076

arkadaşlar bugün 21 gündeyim adetten sonra normalde takipte değilim rastgele ovülasyon yaptım yaptığım anda idrar ekranda kaydı ve ne C ne T çizgisi çıkmadı dedim test bozuk biraz geçti C kızardı ama hafif sonra koyverdim kenara 2 saat sonra durum bu nedir bu yaaa anlamiyorum yardım edin

Kuzum öncelikle hayırlı olsun cok sevindim sagsalim var mana. Bebek konusuna da üzülme onlar öyle bir zamanda gelicek ki bşz şükredicez iyi ki şimdi geldiler diye çok şükür çözülmez bir durumumuz yok sadece vaktini saatini bekliyorlar. Benim bir tanıdıgım vardı hiç regl olmuyordu senede 1 kere oluyormus. Kullandığı ilaçlar şişirdi kadını resmen ne catlama iğnesi ne yumurta geliştirici ne Baska tedaviler tamı tamına 5 sene hiç bir işe yaramadı maffetti bünyesini tüm tedaviler. Asla regl olmuyordu ilaçsız en son tüp bebek yaptırdılar bebekleri oldu ama şöyle düşün bizde cogu seyy normal bşzşm bebekler sadece zamanını bekliyor Rabbim tüm Hastalara da şifa versin kimsenin kucagını bos bırakmasın. O yüzden olumlu düşünücez. Çünkü adet olmak bile nimet adet olamadık a heryeri ödem oluyor insanın ve hiç bir zaman olmadıgını düşün

Hoşgeldin 2.evinee kuzumm. Benim mesela hiç beklentim yok direk olacak şeyleri tahmin ediyorum.Ama iyikiii mucizen seninledir.Hemen istediği anda gebe kalanlar ne çok şanslı imreniyorum Hayırlısı olsun hakkında kuzumm Sen bize güzel haberler ver

10 dk içinde çıkan çizgiler dikkate alınmalı diye biliyorum canım döngün kaç günde bir senin

Herkese merhaba. Allah uzun sağlıklı ömür versin bir evladım var. 8 yıl denemeden sonra ikincisi de nasip oldu ama 12. Haftada bize veda etti. Hayırlısı ile tekrar olur inşallah. Bakalım kaç BAT daha bekleyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…