Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Ay bende cok severim lunaparkı 😂😂 çok iyi yapmıssın valla keyfin yerine gelmiştir. İnsanın içimizdeki cocuklar hep yaşasın 😂😂❤️ kuzum ben suan yavas yavas toparlanmaya basladım telaş kosusturmaca vs işte 😂🥰
Arada değerlendirme yap gündüz de olur 😂😂🤣🤣
Bence stres yok düşünecek vakit yok en iyisi
Bence tutar 😌😌

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ben de valiz hazırlama telaşındayım. 3.45 te otobüsüm 😞 o kadar dua ediyorum ki bu yıl oraya yalnız gitmeyeyim bebeğim benimle olsun diye 😍 sen ne zaman test yapıyorsun 😍 Sevgicik Sevgicik kolay gelsin, eşler hep aynı valla maç öncesi maç saati maç sonrası özeti… Yıldım 😂😂
Kuzum sagsalim varın inşaAllah. Dualarım seninle inşaAllah taze anne olarak oraya gitmiş olursun 🥰❤️ çok teşekkür ederim valla ben 7. Senedeyşm evliliğimde ve maçlara göre yasıyorum hayatımı 😂😂

Arada değerlendirme yap gündüz de olur 😂😂🤣🤣
Bence stres yok düşünecek vakit yok en iyisi
Bence tutar 😌😌
Kuzum ben 5. Gün deyim ilk gün leke geldi 2 gün kalamam oldu 2 gündür de leke leke geliyo bitemedi gitti. 7 gün olurum normalde ve hiç leke gelmez ama bu ay cok heves ettim ya stres falan etkiledi heralde 🤦‍♀️bitsin yine ihmal etmiycem Allah büyük bu ay olur belki. Karar verdim ekimdede olmazsa işe falan giricem nasipse böyle düşün düşün baya zor 😂😂

Kuzum sagsalim varın inşaAllah. Dualarım seninle inşaAllah taze anne olarak oraya gitmiş olursun 🥰❤️ çok teşekkür ederim valla ben 7. Senedeyşm evliliğimde ve maçlara göre yasıyorum hayatımı 😂😂
İnşallah canım inşallah 😍😍 maç izleyecek benimki diye değişik bir şey aldı şimdi full bein sports izliyor 😂 ne çektik valla 😂😂😂

Kuzum ben 5. Gün deyim ilk gün leke geldi 2 gün kalamam oldu 2 gündür de leke leke geliyo bitemedi gitti. 7 gün olurum normalde ve hiç leke gelmez ama bu ay cok heves ettim ya stres falan etkiledi heralde 🤦‍♀️bitsin yine ihmal etmiycem Allah büyük bu ay olur belki. Karar verdim ekimdede olmazsa işe falan giricem nasipse böyle düşün düşün baya zor 😂😂
Bende şuan 7. Gündeyim adetim 5 gün sürdü
Spontane değerlendirme yapmayı düşünüyorum
Yumurtlama haftası da her gün veya her 2. Gün
İkimizde şuan ciddi olarak 4.ay deniyoruz
Sperm sorunu veya bende bir sorun var öı bilemem ama daha burada bir sene altında muayene etmiyorlar
Bence böylesi de daha iyi en azından bir sene normal yolla deniyorsun

Biz aşağıdan izlemeyi seviyoruz 😂🤣🤣 bende o cesaret yok hiç 😂 6. Katta oturuyoruz aşağı bile bakmıyorum 😂
Ay çok eğlenceli kesinlikle hayır diyemem ters bile gitse 🤣🤣
Eşim de aslında aşağıda izleyenlerdendi ta ki benimle evlenene kadar 🤣🤣
Şimdi o beni ikna etmeye çalışıyor mesela binmek istemediğim şeylere 🤣🤣
Çok çılgın bir çiftiz 🤣

Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim ben de valiz hazırlama telaşındayım. 3.45 te otobüsüm 😞 o kadar dua ediyorum ki bu yıl oraya yalnız gitmeyeyim bebeğim benimle olsun diye 😍 sen ne zaman test yapıyorsun 😍 Sevgicik Sevgicik kolay gelsin, eşler hep aynı valla maç öncesi maç saati maç sonrası özeti… Yıldım 😂😂
Ahh inşAllah kuzumm beniim minik misafirin eşlik etsinn sanaa😍😍 bende test mest yok bebeğim beklerim heralde testleri kocama saklattım😂

Bende şuan 7. Gündeyim adetim 5 gün sürdü
Spontane değerlendirme yapmayı düşünüyorum
Yumurtlama haftası da her gün veya her 2. Gün
İkimizde şuan ciddi olarak 4.ay deniyoruz
Sperm sorunu veya bende bir sorun var öı bilemem ama daha burada bir sene altında muayene etmiyorlar
Bence böylesi de daha iyi en azından bir sene normal yolla deniyorsun
Aynen öyle kuzum. Tabi biraz yorucu bir dönem oluyor belirsizlik ama umudumuz da yüksek oluyor hep 🥰 bende bu ay hiç bir takip vs yapmadan kafamıza göre gün asırı yada 3 günde bşr müsait lik durumuna göre degerlendirme yi düşünüyorum ❤️

Ay çok eğlenceli kesinlikle hayır diyemem ters bile gitse 🤣🤣
Eşim de aslında aşağıda izleyenlerdendi ta ki benimle evlenene kadar 🤣🤣
Şimdi o beni ikna etmeye çalışıyor mesela binmek istemediğim şeylere 🤣🤣
Çok çılgın bir çiftiz 🤣
Biz eşimle bütün arkadaşlarımız yukarıdayken onların eşyalarını tutan çiftiz 😂 uyum önemli 😂😂
Ahh inşAllah kuzumm beniim minik misafirin eşlik etsinn sanaa😍😍 bende test mest yok bebeğim beklerim heralde testleri kocama saklattım😂
Innovitanın testleri attım valize bilmiyorum ben de yapar mıyım yapmaz mıyım 😂😂 yapsam iyi olur hiç sigara içmem ama yapsam bile görev yerimde doktora gidemem çünkü köyde görev yapıyorum hastaneye gitmek 2 saat 😂

Aynen öyle kuzum. Tabi biraz yorucu bir dönem oluyor belirsizlik ama umudumuz da yüksek oluyor hep 🥰 bende bu ay hiç bir takip vs yapmadan kafamıza göre gün asırı yada 3 günde bşr müsait lik durumuna göre degerlendirme yi düşünüyorum ❤️
Bende öyle düşünüyorum en iyisi o zaten
Benim kafamı karıştıran sadece şu kalça altına yastık yada bacakları kaldırma meselesi

Biz eşimle bütün arkadaşlarımız yukarıdayken onların eşyalarını tutan çiftiz 😂 uyum önemli 😂😂

Innovitanın testleri attım valize bilmiyorum ben de yapar mıyım yapmaz mıyım 😂😂 yapsam iyi olur hiç sigara içmem ama yapsam bile görev yerimde doktora gidemem çünkü köyde görev yapıyorum hastaneye gitmek 2 saat 😂
Canım o da iyi 😂
Nereye gidiyorsun loirily loirily

Bende öyle düşünüyorum en iyisi o zaten
Benim kafamı karıştıran sadece şu kalça altına yastık yada bacakları kaldırma meselesi
Kuzum ben inanmıyorum ona 7 ay benzer seyler yaptım olmadı 8. Ayda hemen ayaga kalkıp lavoba ya gittim hamile kaldım o ay. Hadi bacakları kaldırdık diyelim ki bir yere kadar etkisi olur gitmeyecek olanlar bşz bacaklarımızı indirdiğimiz anda durur 😂 çünkü onların yol boyutlarına göre cok uzun 😂😂

Kuzum ben inanmıyorum ona 7 ay benzer seyler yaptım olmadı 8. Ayda hemen ayaga kalkıp lavoba ya gittim hamile kaldım o ay. Hadi bacakları kaldırdık diyelim ki bir yere kadar etkisi olur gitmeyecek olanlar bşz bacaklarımızı indirdiğimiz anda durur 😂 çünkü onların yol boyutlarına göre cok uzun 😂😂
Bende şimdiye kadar hiç yapmadım
Sağ tarafıma yatıyorum
Yarım saat bekleyip sonradan kalkıyorum normal devam ediyorum her şeye
Zaten spermler çok hızlı ve girmesi gerekenler giriyor fazlası çıkıyor bence

X