Hamile kalmaya çalısan hanımlar haydi birlikte sohbet edelim zaman geçsin bat'ı birlikte bekleyelim 🌼

Çok teşekkür ederim kuzum güzel duaların için . Amin Allah bir seyi yasatıyorsa vardır bir sebebi ben o Ama lar İstanbuldaydım öEl hastaneye gidiyordum ama doktor beni cok huzursuz ediyordu sürekli anlattım sikayetlermi sanki naz yapıyprmusum gibi davranıyordu sonra Baska bir doktora gideyim dedim bşr gittim ben şok meger ikizmiş doktorum o zamana kadar hiç görmemiş cocuk lar büyümüş eli kolu herseyi oluşmus o doktorda özEle gitme durumun karısık diyerek beni, dogum hastanesine yönlendirrdi. Yani nasibinde varsa denk geliyorsun iyi doktora. Bana bu yasadıklarım ne ögrettş diyorsan evlat dediğin hiç bir mülke hiç bir cana benzemiyor yeterki saglıklı olsunlar yeterki yasasınlar diyorsun. Simdi o benle hamile kalanların bebekleri büyüdü bile Rabbim hepsine uzun ömür versin ne zaman görsem aklıma bizimkiler geliyor sanki benim kalbimde büyüyor onlarla birlikle. İnsanın basına hersey geliyor ve alısıyorsun mesela acısı hep aynı ama alısıyorsun hiç azalmıyor cocugun olunca unutursun diyorlar evet daha az hatırlar insan mesguliyetten ama nasıl unutulur her evladın yeri ayrı bir tanıdıgım var onunki ler dogumda ölmüş üstüne ikizleri olmus 40 yasında suan o dogan ikizleri hala, dua ediyor namazlarından sonra o ilk ölen ikizlerine. İşin garibi ben rüyamda onların haberini almadan tam o kadarlıkken dpgdukşarını görmüştüm rüyamda cok korkmuştum sonra ögrendim ki onlar öleli karnımda cok olmus ve rüyamdaki haftada ölmüşler. Biri cocuk degince hep kactım bu zamana kadar ama simdi en bastan tekrardan düşünüyoruz biraz heyecanlı birazda korkuluyum ama bu ay olursa cok sevinicem Rabbim büyük
Gercekten dogru dr secimini nasil yapicaz bilmiyorum. Aslinda cok kucuklermis ama senin o sekilde dogum yapip onlari gormen gercekten cok kotu olmus. Normal bir kurtaj olsan bu kadar etkilenmezdin emin ol. Ama iste onu da yasaman gerekiyormus. Sadece dedigimi unutma. Gercekten bu sekilde yasamasaydin su anda psikolojik olarak daha farkli plurdun. Burada da cok okuyorum kac aylikken bebeklerini kaybedenleri ama daha cabuk atlatabilmisler anlattiklarina gore. Sen artik dogacak cocuguna odaklan. Dunya hali bu ve her kadin hemen hemen yasayabiljyor maalesef bu dusuk durumunu. Onemli olan senin dunyaya gelecek cocugun. Onun omru uzun olsun sag salim kucagina alabil insallah annesiii insallahh❤️

Merhaba kızlar ağustos 2021 de doğum yaptım bebeğim vefat etti benim tüp bebekle gebe kaldım. Fakat sebebsiz infertilite onun öncesinde sadece 2 kez klomen tedavisi görüp. Kendi isteğimle tüp bebeğe geçmiştim çok şükür ilk seferde tutmuştu.Doğumdan sonra hiç korunmadım ben adetlerim 40 günden aşağı hiç olmuyor 45 güne uzadığı oluyor. Bende tekrar bir bebek sahibi olmak istiyorum (bir umut belki doğal yoldan olur) inşallah güzel haber alırız 🤲😍

Ay inşaAllah bu ay bizde tekrardan güzel haberi alırız suan cok heyecanlandım 🥰 bende bu ara sacma sapan bir uyku düzenine sahibim resmen ögleden sonra 4-5 gibi uyanıyorum sabaha kadar uykum gelmiyo ben hangi saatlerde yapsam acaba testi
Uyku düzeninide oturtsan çok faydalı olur senin için 6 da yapabilirsin 🥰

Ben pcosum kuzum dogal yoldan ikizlere hamile kalmıs tım pcosun cesit leri var senin o dediğin hiç bir sekilde adet olmayanlar yumurtaları gelismeyenlee çatlamayanlar. Öncelikle doktorunun tedavisini dikkate al regl tarihlerin biraz sıklassın ama sıklasmasa bile sunu unutma adet olmak sansının oldugu anlamına geliyor. Pco olmak sorun değil sadece herkes gibi yumurtlama tarihlerin sabit değil ama onun içinde Ovülasyon testi alıp kullanırsın yumurtlama ve catlaması görünce degerlendirirsin eşindede problem yoksa Allahın, izniyle olur. Korkulacak birsey yok. Bende pcoyum normalde reglm düzenli oluyor cocuk düşününce pat diye 2 ayda bir falan ilaçla oluyorum sonra tekrar düzene giriyor streste etkiliyor çünkü. Mesela ben gecen ay tekrardan bebek düşünmeye basladım ve bu ay ilk defa Ovülasyon testi kullanmaya basladım bununla cok kişi hamile kalmıs hatta bu topiktede biri yazdı testle ilk denediği ay hamile kalmıs ben dün akşam ilk testimi yaptım adetimin Son günüydü. Sende hemen Ovülasyon testi al nokta atısı gibi yumurtlama zamanını ve çatlama zamanını bil Allah nasip ederse bakarsın vesile olur 🥰
Çok teşekkür ederiiim rahatladımm
Pazartesi ultrason olacak hemen sonuçları verirlerse doktora göstereceğim o gün sizle de paylaşırım deneyiminiz varsa bilgilendirirsinizz
Ovülasyon testi ilk defa duyuyorum nasıl oluyor nasıl yapmam gerek

Merhaba
32 yaşındayım
2 yıldır deniyoruz
kimyasal bile yaşamadım
bende genel muaynede bişey çıkmadı
eşimde sayı iyi olmasının yanında hız sıfır ve morfoloji 1
4 aydır proseed evicap imprly q10 kullanıyor
eylülde test vericez
bu ayda gelen giden yok gibi hiç belirti hissetmiyorum

Merhaba 🌸
Bende yaklaşık 2 yıldır deniyorum negatif 1 aşılamam var , 2. Aşılama için adet bekliyorum. Beklene adete 5 gün kala hafif sol kasığımda batma hissetim , bugün gün içinde de oldu öyle bir gebelik testi verdim sağlık ocağına.. birşey olacağını düşünmüyorum ama yinede şansımı deneyeyim dedim kısmet yarın öğrenicem .☺🤗
Bu yolda verdiğimiz tüm emeklerin karşılığını en kısa zamanda hayırlısıyla alalım inşallah.🤲🏻❤️
Merhaba yumurta büyütmek için iğne mi kullanıyorsunuz acaba

Yalan söylemek istemedim ama dedim yani diger gebeliğim 8. Ayda oldu böyle böyle basıma seyler geldi artık beklemek istemiyorum diye bana kan tahlili bile yapmadı. Pıhtılasma testi yaptırmak istiyorum ben nasipse.
Pıhtılaşma genetik bu testleri yaptır canım sonuçta bir düşük öykün var En yakın sürede güzel haberleri almak nasip olsun inşallah🤲🏻🌺😘

Merhaba kızlar ağustos 2021 de doğum yaptım bebeğim vefat etti benim tüp bebekle gebe kaldım. Fakat sebebsiz infertilite onun öncesinde sadece 2 kez klomen tedavisi görüp. Kendi isteğimle tüp bebeğe geçmiştim çok şükür ilk seferde tutmuştu.Doğumdan sonra hiç korunmadım ben adetlerim 40 günden aşağı hiç olmuyor 45 güne uzadığı oluyor. Bende tekrar bir bebek sahibi olmak istiyorum (bir umut belki doğal yoldan olur) inşallah güzel haber alırız 🤲😍
İnşallah canım benim meleğin zaten hep seninle Rabbim en kısa sürede sana tekrardan hayırlısıylaa nasip etsiinn.🧡🤲🏻 2022 bitmeden güzel şeyler olacakk Allahın izniyle💕

Merhaba
32 yaşındayım
2 yıldır deniyoruz
kimyasal bile yaşamadım
bende genel muaynede bişey çıkmadı
eşimde sayı iyi olmasının yanında hız sıfır ve morfoloji 1
4 aydır proseed evicap imprly q10 kullanıyor
eylülde test vericez
bu ayda gelen giden yok gibi hiç belirti hissetmiyorum
Kabak çekirdeğinin sperm üzerine çok güzel etkileri var.Eşiniz akşamları çayın yanında bir avuç kadar tüketsin.Nohut yemeği hafta bir yiyin mesela oda etkilidir İnşallah güzel sonuçlar alırsınız😘

X