Hamile kalmak istiyorum ama..

Ben daha çok sizin tek bu konuda çaba vermenize üzüldüm karşınızdaki kişi istemiyorsa bence yapmayın bu sizin hayrınıza .. çocuk olayı da herkes için kolay değil pat diye her kadın hamile kalamıyor bu Ila bir soruna işaret değildir nice çiftler var ki sebepsiz yere çocuğu olmuyor.. işin içinde stress var sigara var alkol var bazen bunlar çok etkiliyor oldu ki bir sorun var illa sende olması gerekmez belki eşinde bir sorun vardır. Yalnız bu kararı beraber vermek daha doğru olur onunda ilerde sorumluluk almak istemesi gerek . Siz pat diye hamile kalsanız çok yalnız kalıcağınızı düşünüyorum ben ve bu çok büyük bir sorumluluk istenmeyen bir çocuğu dünyaya getirmek büyük bencillik olur. 6 ay daha yeni belki bi 6 ay veya bi sene daha zaman verebilirsiniz. Yaşla bir alakası yok bu durumun 50 yaşında kadınlar tüp bebek yaptırıyor anne olmak için. Ben bu tarz şeylerde yaşı bir kriter yada bir faktör olarak görmüyorum eğer yumurta rezerviniz iyiyse hala adet durumunuz varsa korkmayın ilerisi için. Onu da geçtim hiç adet görmeyen bir kadın tek yumurtlama görmesiyle hamile kaldı burda kaç kez okudum. Siz önce eşinizin düşüncelerini anlamaya çalışın sorun oturup konuşun. Sonra denemeye başlayın aranızdaki bağ herşeyden daha önemli kendi hayatınızı başka insanlarla kıyaslamayın.

Benim eşim 2 sene istemedi bende neler denedim psikolojik baskıda yaptım ama kendisini hazır hissetmesi lazım canım öyle oluyor konusucaksin anlaticaksin

Kızlar selam bizde eşimle çocuk istiyoruz 2 yıl korunduk sonrasında bebek denemelerine başladık 7 aydır deniyoruz doktora gittim bi sıkıntı yok dedi 7 aydır deniyoruz ama olmuyor ister istemez üzülüyorum korkuyorum sizce ne yapmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…