Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

bi uyum geldi ki sormayın gitsin-tatlicadiarzu-.40 dereceymiş dışarsı.burdada klima çalışıyo ama hiç belli değildelikafadulden
ateş basmıştır anam hoşgeldin canım nasılsın bakalım

escalescim canım arkadaşım bence o adamdan ayrılsın kabul etmiş birde yaaa yaptığını nasıl bir terbiyesizlik bu yaaa aynı evde durmasın o adamla herşey beklerni o adamdan yaaaa

biliyorum canım duyunca tüylerim diken diken oldu benim resmen

saol canım ben iyiyim sne nasılsın hoş geldin bu arada
hoş buldum güzelim..c.tesi dr gittim canım sıkıldısenağlama perşembe günü adetimin 11 günü yumoş 21,3 du 13 günü c.tesi 28,7 olmuş..sanırım yumoş çok büyük olunca da çatlama olmuyormuş..doktor çok büyük dedi çok oldu resmen..ilaç vermiyeceğim boş takip edeceğim dedi önümüzdeki ay adetliyken gel ddi.senağlama senağlama

tatlım üzülme artık bak bu durum arkadaşın için daha hayırlı bence ya görmeseydi öyle saf şekilde devam edecekti birde bebeği olacaktı sonra daha büyük sorunlar ortaya çıkabilirdi

bi uyum geldi ki sormayın gitsin-tatlicadiarzu-.40 dereceymiş dışarsı.burdada klima çalışıyo ama hiç belli değildelikafadulden
hiç sorma yaa banada fenalık geliyor off benim ofis dışarıdan beter yaaa koskoca santralvar birde acayip sıcak yapıyor

kerşke ilk güttiğin gün yani 21 iken iğneyi vursaydı doktorum yaa salakmış azıcık senin dr yumurtan olgunlaşmış sonuçta nedne vurdurmuyorki iğneyi demi ama
canım sen yumurta için ne kullandım geliştirici ilaç felan yada doğal ürün

çok zor bir durum allah böyle insanları ıslah etsin. hepimizden uzak olsun inşallah
amin canım benim

haklısın canım o değil o anlatınca inanın varya orada onunla ağladım geçen sene buzamanlar birlikte didime gittik o kadar çok eğlendim ki anlatamam şimdi ise neler oluyor

escales canım arkadaşının durumuna üzüldüm gerçekten ama enazından adamın ne mal olduğunu geçte olsa anlamış..enazından çocuk yok ortada buda bişey yani..sallasın gitsin terbiyesiz ahlaksızı...
yarınbirgünde yanı şeyi yapar bu adam ...
neden hala aynı evdeler onu anlayamadım...peşini bırakmıyormu arkadaşının????
yani kabulde etmiş yaptım demiş..aldatmış yani...ee şimdi neyapmaya çalışıyorlar aynı evde???

sabahtan beri ödüm koptu kimseyi göremeyince söyleyin bakalım nerelerdeydiniz klava::1hug:

hoşbulduk güzlelim..c.tesi dr a gittim biraz canım sıkıldı..senağlama senağlama yumoşum çok fazla büyümüş 11 gün 21,3di .cumartesi 13 gün 28,7 olmuş..senağlama senağlama senağlama

dr un heralde kendisi çatlasın diye bekledi. 13. günde çatlamamsı normal değilmi belki dün çatlamıştır. kasık ağrısı falan hissettinmi?

hoşbulduk güzlelim..c.tesi dr a gittim biraz canım sıkıldı..senağlama senağlama yumoşum çok fazla büyümüş 11 gün 21,3di .cumartesi 13 gün 28,7 olmuş..senağlama senağlama senağlama

üzülme canım stres yapma kendine hayırlısı olsun bakalım.çok büyük olunca da çatlama olmuyormuş galiba bende yeni yeni öğreniyorum.sıkma canını :teselli:

escales canım aynı durum beim arkadaşımında başında kocası gece 3 te geliyo bazen bakkala diye çıkıyo 2 3 gün haber alamıyo kızın ailesi yok tek çocukmuş aynı benim gibi oğlanında ailesi yurt dışında canım o benim çok üzülüyorum ona

baya çoğalmışız süper ya eski halimize döndük şükür :sm_cool::sm_cool:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…