Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

ay yaşasıın herkes gelmişşşş bende geldimmm

hoşgeldinnn canım....
eee yaz geldi gezmelere çıkıyor artık herkez..bide hafta sonu girdi ya haftasonları hep öyle buluşamıyorduk ..kocalar evde biyerlere gidiliyor falan derken...
ee naber

kızlar sanırım vildanın doğum günü olduğ için hazırlık yapıyo baksana hiç görünmedi hadi herkes mutlu yıllaaarrrr yazsın gelince süpriz olsun ona

vildancım daha nice mutlu yıllara hep birlikte bebişlerimizleeeehihoyyyt

hoşbulduk güzlelim..c.tesi dr a gittim biraz canım sıkıldı..:KK43:senağlama senağlama yumoşum çok fazla büyümüş 11 gün 21,3di .cumartesi 13 gün 28,7 olmuş..senağlama senağlama senağlama

demek ilaç kullanmasan tam olacakmış canımyaa...

druna sordunmu neden kanamış burnun. hamile olduğun için daha duygusal olman çok normal. aman dikkat et canım kendine.
sormadım canım doktora sıcaktan diye düşünüyorum ben
ay yaşasıın herkes gelmişşşş bende geldimmm
hoşgeldin canım nasılsın bakalım
hoş buldum güzelim..c.tesi dr gittim canım sıkıldısenağlama perşembe günü adetimin 11 günü yumoş 21,3 du 13 günü c.tesi 28,7 olmuş..sanırım yumoş çok büyük olunca da çatlama olmuyormuş..doktor çok büyük dedi çok oldu resmen..ilaç vermiyeceğim boş takip edeceğim dedi önümüzdeki ay adetliyken gel ddi.senağlama senağlama

keşke iğne vurulsaymısşsın canım ama üzme kendini gelecek ay olmadı hayırlısı canım benim

iiyim canım ama sanırım iğneen dolayı kasıklarımda gerilme var sanki 4 taraftan çekiyolar gibi senden naber nasılsın

sağol escalesim çok şükür sıcaklar mafedişyo ama iyim benim kociko hasta olmuş dr gitmiş sınav yaklaşıyoya stresten geçen sene yüz felci olmuştu allahım korusun

canım yakaladım seni sonunda. genetik testi hamile kalmadan önce yaptırabiliyormuyuz onu sorucaktım canım. nasılsın bu arada

CANIM ZATEN HAMİLELİK ÖNCESİ SORUNLARI ANLAMAK İÇİN YAPILIYOR GENETİK TESTİ SADECE BİR TÜP KAN VERİYORSUN 15 20 GGÜN KADAR BEKLİYORSUN ÇIKIYORa.s.

escales canım aynı durum beim arkadaşımında başında kocası gece 3 te geliyo bazen bakkala diye çıkıyo 2 3 gün haber alamıyo kızın ailesi yok tek çocukmuş aynı benim gibi oğlanında ailesi yurt dışında canım o benim çok üzülüyorum ona

yaw ne adamlar var bulmuşta bunuyorlar gerizekalılar ...3 kaşık beyinleriyle iş çeviriyor işte bu tipler...sopalık valla bunlar...bekarken tam feministtim valla yine duygularım kabardı...evlenince biraz erkeklere karşı yumuşadım ama böylelerini duyunca acıyorum salaklıklarına......
ulen senin gibi adamları aldatcak olsa bu kadınlar ruhunuz duymaz beeeee nankörrrlerrdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

iyim csnım sen nasılsın yarın dr gitcem heyecan sardı :))) bi iğne vuruluyorum ama neden kullandığımı sormak aklıma gelmedide gitmişek sorayım bi zahmet çok safım ben yaa -tatlicadiarzu-

neden acaba tansiyonun mu yükseldi.önceden böyle olurmuydu?
yok gülüm olmazdı ilk defa başıma geldi valla
oooo kızlar burdaymışsınız, bu güne kadar foruma bakamamıştım SELAMLAR HEPİNİZE
hoşgeldin canım nasılsın bakalım
escales canım aynı durum beim arkadaşımında başında kocası gece 3 te geliyo bazen bakkala diye çıkıyo 2 3 gün haber alamıyo kızın ailesi yok tek çocukmuş aynı benim gibi oğlanında ailesi yurt dışında canım o benim çok üzülüyorum ona
çok zor bir şey canım ya elimden bir şey gelmiyor bana gel diyorum oda gelmiyor etrafa karşı mutlu gibi davranıyorlar bir kaç kişi biliyoruz o değil onun yükü varya çok zor görümcem gidelim onlara diye sordu bende araları limoni dedim e ama iyi görünüyorlar dedi bende görüntü dedim ama neden olduklarını söylemedim ama içim içimi yiyor allah kimseye böyle sıkıntı vermesin canım ya allah kimseye bu şekilde sınama vermesin çok zore bir durum
baya çoğalmışız süper ya eski halimize döndük şükür :sm_cool::sm_cool:

evet canım bu arada hoşgeldin nasılsın canım benim

yaw ne adamlar var bulmuşta bunuyorlar gerizekalılar ...3 kaşık beyinleriyle iş çeviriyor işte bu tipler...sopalık valla bunlar...bekarken tam feministtim valla yine duygularım kabardı...evlenince biraz erkeklere karşı yumuşadım ama böylelerini duyunca acıyorum salaklıklarına......
ulen senin gibi adamları aldatcak olsa bu kadınlar ruhunuz duymaz beeeee nankörrrlerrdelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

evet canım arkadaşımı bi görsen manken gibi becerikli ama kocası işsiz bi evi var oda annesinin kzıda çalıitırmıyo ama maşallah meyhanedeen çıkmıyo kız arayıca çık hayatımdan diyo kız gidince azorla alıp geliyo off offf:eek:klava:

HOŞBULDUK CANIM. HAKKATEN SÜPER MİŞ BU BÖYLE DAHA İYİ OLMUŞ HER ŞEY RAHAT RAHAT KONUŞULUR. alkisalkisalkis
evet canım çok iyi oldu
bak ne diyecem sen geçenlerde test sonuçlarınla ilgili olarak drgiderseniz sorarmısınız felan demiştin ya canım
doktorlar sitesi diye bir yer var sanırım uzman tv felan var oralarda sorunu soruyorsun bir sürü dr var cevaplıyorlar canım hiç denedinmi ben linklerini bulursam sana vereyim evdeki pcde var ama burda yok olmazsa özelden atarım sana

ESCALESCıM iyiyim canım sağol bu ara sınavlar yakın öğrencilerle uğraşıyorum ne doktora ne muayene gidemiyorum.... bu arada yeni hamileler varmı geçmiş sayfaları okuyamadım. belenayın listeleri yok görünürde....

X