Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

kızlar bu hafta sonu ben tatile gidiyorumalkisalkisalkisalkisalkisalkis hani hep derler ya tatile gittim hamile kaldım diye bende gidince hamile kalırmıyım kikaydirigubbakcemile3yok ama tüh şansa bak bize bebek çalışması yassak temmuza kadar bu zevkten mahrum kalcam iyimi-tatlicadiarzu-
neyse bende bebek yokken tatilin tadını çıkarayım ya ayrıca bu lafıda hiç anlamam bebek tatilin tadını çıkarmaya engelmiş gibi asli kusurlu suçlu bebekötükedihüsonedir bu yavruların bu ebeveynlerinden çektiği herşeyde öne sürülüyorlar çocuk var çıkamayız çocuk var gelemeyiz çocuk var gidemeyiz iyi istifa etmiyorla rzavallıcıklarama bazısıda peşin peşin acısını çıkarıyor gelmemekle bizi bekletmekle ön ödemeli çalışıyor bizim veletler akıllılar vesselamkaydirigubbakcemile3

allah herkesı anne olmaya nasıp etsın arkadaslar :) ama genclere soylemıyorum onlar bır kez daha dusunsunler yas 30 a gelmeden yapmasınlar cocuk bakmak cok zor bende 30 u beklıyom :)
MERHABA HOŞGELDİN ARAMIZA NASILSIN

VALLAHİ BEN 29 YAŞINDAYIM CANIM 1 YILDIR İSTİYORUM AMA OLMUYOR KEŞKE DİYORUM EVLENDİĞİN İLK GÜNDEN KORUNMASAYDIM BELKİ OZAMAN ŞİMDİYE OLURDU ŞUAN KİMİ GÖRSEM YENİ EVLİ ÇOÇUKLARI SEVİYORSANIZ ERTELEMEYİN DİYORUM ÇÜNKİ BİR ÇOK İNSAN YEDİKLERİMİZDNE Mİ BİLMİYORUM AMA ÇOK ZORLANIYOR HAMİLE KALMAKTAAA ONUN İÇİN SENİNLE AYNI FİKİRDE DEĞİLİMM

bençıktım kızlar kendinize iyi bakın
GÜLE GÜLE CANIM KENDİNE İYİ BAK GÖRÜRŞÜZ kaydirigubbakcemile3

AHHH AHHH ABLACIM BENİM BEBEM BİR GELSE DEĞİL TATİLE BARA GİDERKEN BİLE YANIMDA GÖTÜRECEM AMA YOK İŞTE GELMİYORR mafoldumbenmafoldumben

canım benim 13 de doktora gidecegim c.ertesi acaba bende senin gibi bebişim kalp atışlarını duyabilirmiyim seen kaçıncı haftada duydun canıımopuyorumnanaktan
canım bankadaydım yeni geldim 6 hafta + 5 günlük tü canım duyduğumda inşallah sende duyarsın canım benim

ilterci inşallah hamiş kal sağlıkla bebeğini kucağına al bak bunları hatırlatcam ben sana ona göre çocuğu bakıcıya bırakıp bi git diskolara barlara :)))

ilterci inşallah hamiş kal sağlıkla bebeğini kucağına al bak bunları hatırlatcam ben sana ona göre çocuğu bakıcıya bırakıp bi git diskolara barlara :)))
bakıcıya felan veremem belanaycım ama belki anneme veririm zaten annecim bakacak büyük ihtimalle olursa belkide ondan gelmiyordur bebişim ama ben çalışmak zorundayım çünki tek maaşla şimdi bile geçinemiyoruz ozaman hiç geçinemeyiz allahtan annem üst katımda oturuyor canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…