Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

bu ay çok ümitlenmiştim bişeyler olacak diye hatta kendimi hamile bile sandığım oldu ama kısmet değilmiş yarın dr gidicem bakalım bu sefer ne verecek klomene devammı dicek iğne mi yazacak bilmiyorum artık
sen bu ay çatlatma iğnesi felan oldun mu canım ben geçen ay olmuştum tutmadı bende bu ay gidemedim işe yeni başlamıştım bu ya yaptırmadım sadece klomen kullandım dr kullan gel demişti ama gidemeyince kaldı fakalt bende kendimi çok farklı hissediyorum ilk defa böyle oldum psikolojik sanırım yaaaa

olsun 10 dk 10 dk dır yeterki gelin unutmayın bizii bak 10 dk diye geldin hamiş haberi aldın ben diyorum bizim yumurtalar duya duya kıskancak en sonunda çatlıyacakta bizimde olacak delikafaduldendelikafadulden

inşallah canım darısı başımıza bizim yumurtalar :roflol::roflol::roflol:belki duyarlarda çatlarlar dediğin gibi :roflol::roflol::roflol: anacığım ne gamsızlar çatlamıyorlar bir türlü :roflol:

olsun 10 dk 10 dk dır yeterki gelin unutmayın bizii bak 10 dk diye geldin hamiş haberi aldın ben diyorum bizim yumurtalar duya duya kıskancak en sonunda çatlıyacakta bizimde olacak delikafaduldendelikafadulden

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
ay benim yumurtalar hiç kıskanç değil baksana boş:tomato: çıkıyonaniknaniknaniknaniknaniknanik
bunda kıskançlık yapsa vücudum çöok sevineceğim...

sağol tatlım. inşallah. darısı da sana
canım şimdi anlat bakalım nasıl oldu sen nekadardır istiyordun yaaa bu ay tedavi felan görmüşmüydün herhangi bir rahatsızlığın varmıydı birde belirtiler neler oldu çatlarım vallahi ben güzel güzel anlat bakayımm

ayyy çok sevindim canım senin adına darısı bize inşAllah

teşekkürler. amin: allah gönlüne göre versin.

sağol güzelim. açıkcası ben kür yapmadım hiççç

ay canlarım bugün sohbet çok iyi ama malesef alışverişe çıkacağız kociş yolda giyinmem gerek hepinizi öpüyorum sevgiyle kalın

inşallah canım darısı başımıza bizim yumurtalar :roflol::roflol::roflol:belki duyarlarda çatlarlar dediğin gibi :roflol::roflol::roflol: anacığım ne gamsızlar çatlamıyorlar bir türlü :roflol:

kızlar vallahi benimde aklım ermedi bukadar vurdum duymazlık olmazki okadar iğne felan kar etmedi neler yaptım yok sanamısın demiyor azıcık utanması olsa bak der bular çatlıyorda ben ne çatlamıyorum der ama nerdeee :roflol::roflol:
nülüfercim seninki daha fena kızzz çatlıyor ama içini dolduramıyor offff offf ne olacak gıı bizim bu halimiz :roflol::roflol:

ya aslında çok olmadı. sizin topik çok sıcak geldi: o yüzden bu topikteydim ben. mart ayında doktora gidip kontrolleri yaptırdım. folik aside başladım. bu 2. aydı.

belirtiler:
- göğüslerim balon gibi (neredeyse 3 katı oldular)
- kasık ağrısından geceleri uyuyamıyorum.
- çabuk yoruluyorum.
- ve gögüs üzerindeki damarlar fırlayacakmış gibi ortaya çıktı.
- yok denecek kadar az da bulantı var.
o kadar.

darısı hepinizin başına inşallah

hayırlısı olsun canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnn

kız nilüşşş benide aldılar aben sağolsun yerdımcı olucak bana bugün başladım elma yedim 12 de yeme yiycem şimdi herşeyden yicem az yiycem zayıflıycam vallla koydum kafaya cokacimcoook alkisalkisalkis

çatlatma iğnesi oldum canım artık psikoljik mi değilmi bilmiyorum ama 5 sene içinde hiç böyle hissetmemiştim ya iyice kendimi hazırldım hamileyim diye ya ondan oldu bakalım dr dediğini yapcaz artık

:dance: :dance: :sm_cool: :sm_cool: 3. kalbim olmuşşşşş:dance: :dance: :sm_cool: :sm_cool: 3. kalbim olmuşşşşş

çatlatma iğnesi oldum canım artık psikoljik mi değilmi bilmiyorum ama 5 sene içinde hiç böyle hissetmemiştim ya iyice kendimi hazırldım hamileyim diye ya ondan oldu bakalım dr dediğini yapcaz artık
hayırlısı olsun canım hiç üzülme vardır bundada bir hayır allahtan hayırlısını dile dualarını eksik etme o verecektir üzülme bitanem

allah herkesı anne olmaya nasıp etsın arkadaslar :) ama genclere soylemıyorum onlar bır kez daha dusunsunler yas 30 a gelmeden yapmasınlar cocuk bakmak cok zor bende 30 u beklıyom :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…