Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

&ayla&+, dezy+, dil_nur+, ESCALES+, hulen+, iltercakir+, melike25+, nilaykisir, scuba, sulezehra+
kızlar merhaba hepinize çok teşekkür ederim doğum günümü kutladığınız için
hiç vaktim yok acele çıkacam yiğenimle abiye dikiyoruz yani o diktide ben yardım ediyom
ekleyim bakalım beğenecekmisiniz
bende görümcemin düğününe dikecem aynından

slm kızlar nasılsınız görüşmeyeli
hoş geldin canım biz iyiyiz sen nasılsın
bak sana ne diyecem bir yerde okudum incir kürü ile birlikte hayıt tohumunuda yapın diyor ikisini aynı anda yapılırsa daha etkili olurmuş ikisini bir yap

bekliyosssssss ilterciğğiiim
geldim canım sen nasılsın burada bebiş nasıl yaa sana birşey soracam sen hamile olduğunu öğrenmedne önce kasık ağrısı bel ağrısı felan çektinmi

bende bende alkisalkisalkis:içelim:

hg canım :1hug:

rica ederim canım ne demek vereliniortak
gelin kız hepinize getiririm ben kahve
dilnur kız özledim adam gibi sohbet etmeyi giriyorum kimseler olmuyor herkez tatilemi gitti nee

slm lar hanımlar nasılsınız
slm canım hoş geldin nasılsın bakalımm

ben geldimmm kaydirigubbakcemile5
ayy nilay gelmiş hoş gelmiş nasılmış bakalımm Şeniz

hoşgeldin niloşum yeni resimlerine baktım hepsine bayıldım valla süper gözüküyorsun :lepi:
elbisende de gözüm kaldı :jeyyar:

vallamı kız))))güzelmi)))ay normalde daha güzel üzeri şüfon tiril tiril..bide indirime girmiş 60 lira..kottonda...
istediğin zaman vereyim yavruş ama ben biraz iri kıyımım sende saallanır artık hepter tirilderkaydirigubbakcemile3

hoş geldin arkadaşım doğum günün kutlu olsun benim nedne snei çok sevdiğim belli oldu bende ikizlerim 15 de benim doğum günüm kızzz

hoşbulduk cnm iyiyim işteyim çalışıyorum sen nasılsın bakim.

bende kutlamıştım ama:çok üzgünüm:
ne abiyesi kız nereye ekledin ??bakim??

kızzzzlllllllllaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrr selam nasılsınız çok vaktim yok ama biraz yazayım dedim

vildoşş kumaşı çok güzelmiş...bu kimin elbisesi seninmi??üzeri nasıl olcak bolero falanmı

iltercim iyiyim canım
vildancım doğum günün kutlu olsun elbisede güzel benim hoşuma gitti arkadaşım

rica ederim canım geç oldu ama temiz oldu

ay evet canım ya bende özledim valla yaz geldi bencede herkes tatil moduna girdi

bugün sabahtan biraz üzülüp ağladım ama şu anda daha iyiyim
hg tatlım nasılsın
niye sıkıyon güzelim tatlı canını :teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…