Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

hoşgeldin canım afiyet olsun bugün kimsecikler yok valla ne oldu bize böyle benneyaptımki
valla canım ya yaz olduğundan yada bizimkiler bayağa bir gücendi o yüzden böyle olduk

slm kızlaar bende geldiim nasılsınızz hayuırlı uğurlu olsuun yeni topiğimizz
hoşgeldin canım nasılsın bakalım
afiyet olsun tatlım hoşgeldin yaa bişey sorabilirmiyim sana canım bu yeni topiği sayfama nasıl ekleyebilirim yani üye olabilirim ben bi kkere eski topiğe üyeolabildim sonra unuttum yardımcı olursan sewinirim:nazar:
canım bende tam bilmiyorum onu bir ara raslantı eseri üye oldum şimdi hatırlamıyorum canım benim
selam kızlar kimse varmı
biz varız anacım :ecrin_bebek:

eeeeeeeee niyeee herkess sessiz hayırdıır muhabbet edilecek bi konu yokmu kii:teytey::teytey:
yok bacım ben konuşuyordum da malum işteyiz

selam kıslar nasılsınız oğlumun provaları vardı ordan geliyorum yarında yıl sonu gösterimiz var
ayy inşallah kızzz...doldurupta gel dicem eşime)))delikafadulden
he he aynen öyle de kız turkbayragi

selam kıslar nasılsınız oğlumun provaları vardı ordan geliyorum yarında yıl sonu gösterimiz var

ay eşimin yeğenlerininde buakşam gösterisi..bizde gidelim diyoruz bakalım..çok güzel geçiyor miniklerin gösterissii:lepi:

hadi eski halimize dönelim ya valla özler oldum kızlar kız kurşun falanmı döktürsek topiğimize nazar değdiyese gözler patlasın diye heeee

yararlı linkler yazıyo lınk baac ı göremediim yaaw:uhm::uhm:
okadar yukarıda değil canım hani yukarıda sağ tarafta sayfa numaraları varya hemen onun altında seçenekleri görürsün

_ LinkBack Seçenekler Arama Değerlendirme: __ aynen böyle şutarafagitti

yok bacım ben konuşuyordum da malum işteyiz

he he aynen öyle de kız turkbayragi

canım benim 13 de doktora gidecegim c.ertesi acaba bende senin gibi bebişim kalp atışlarını duyabilirmiyim seen kaçıncı haftada duydun canıımopuyorumnanaktan

hoşgeldin niloşum yeni resimlerine baktım hepsine bayıldım valla süper gözüküyorsun :lepi:
elbisende de gözüm kaldı :jeyyar:

kızlar kendime bir kahve alıp gelicem ama lütfen gitmeyin bir yere çok özledim sizinle sohbet etmeyi

valla canım ya yaz olduğundan yada bizimkiler bayağa bir gücendi o yüzden böyle olduk

canım bende tam bilmiyorum onu bir ara raslantı eseri üye oldum şimdi hatırlamıyorum canım benim

biz varız anacım :ecrin_bebek:
yok canım alınma yoktur bence napalım biz istemedik ki böyle olmasını aynı şekilde devam etsek yine kapanacaktı topik yine ortada kalacaktık serbestçe muhabbet edebileceğimiz bir yer olsun dedik
yaz geldi ya belki de ondandır diyorum :nazar:

X