Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

escales adetini geçmişmiydin baktırıdğın zaman yoksa gününe vamıydı benim gibi sonuç kaçtı hadi ama bekliyorum :1no2:

tamam canım kendine iyi bak :a015:

saol canım açıklamaların için biraz aceleciyimdirde hayırlısı olur inşallah kasık ağrın yumurtalıklarında ağrıların felan oluyomuydu akıntın çoğalmışmıydı

saol canım açıklamaların için biraz aceleciyimdirde hayırlısı olur inşallah kasık ağrın yumurtalıklarında ağrıların felan oluyomuydu akıntın çoğalmışmıydı

cnm inşallah hamişsindir benımde gectı gunumden ve akıntımcok umarım ıyı yoldayızdır

yaa kızlar yaa ne oldu buu siteye kimseler gelemz oldu herzaman en az 8 kişi olurdu şimdi 3 kişiyiz nedne böyle olduk yaaa

ben hazırlanayım anneme gidicem açık bırakıyorum gidene kadar arada gelip bakıcam size

:enbuyukkk::enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk: :enbuyukkk:

escales sanırım sen beni yalnış anladım bu ikilem neden oldu ben onu çözemiyorum dün girdim kimse yok önceki gün bir el pramakları kadar değil he gebeliği aslıya aldım diye denemiyceğim anlamına gelmiyo sadece düşünme psikolojisinden ve uğraşmalardan sıkıldığım için askıya almaya tercşih ettim ewt haklısın isteyen girer isteyen girmez ama bu bu benimm hiç bir zaman gelmiyceğim aanlamına gelmiyor benim üzüldüğüm konu herkesin geri çekilmesi ve ben yalnış anlaşılmaktan çok korkarım

günaydın hulencim nasılsın senindemi geçti günün bizim gibi :1hug:

ben 1 hafta daha beklicem bence sende bekle en azından 1o gün geçmiş olsun adetten ben şimdi çıkıyorum kızlar anneme gidiyorum hayırlı haberlerle görüşmek ümidiyle :CüvCüv:

ben 1 hafta daha beklicem bence sende bekle en azından 1o gün geçmiş olsun adetten ben şimdi çıkıyorum kızlar anneme gidiyorum hayırlı haberlerle görüşmek ümidiyle :CüvCüv:

öyle mi diyosunn? neyse görüşürüz sonra. güle güle. öptümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…