Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

cnm benım benım geldıgımde kımsecıkler yoktu

sen tam çıkarken demekki girmişim çünkü altta ismin geçiyordu canım neyse boşver canım test yapmışsın galiba canım erken yapmış olabilirsin benim durumu biliyorsun benim hatta kan testinde bile değerlerim çok düşüktü biraz bekle canım benim bir kaç gün sonra toprağımın dediği gibi sabah aç karnına yap tetsi olmadı yaptırabilirsen canım kantesi yaptırısın bir kaç gün sonra canım benim :asigim:

slm rozalin huzeyfe nasılsınız bakalım huzeyfe geçmiştemisin anacım sesin soluğun çıkmıyor bacım yoksa küsmüyüz

sen tam çıkarken demekki girmişim çünkü altta ismin geçiyordu canım neyse boşver canım test yapmışsın galiba canım erken yapmış olabilirsin benim durumu biliyorsun benim hatta kan testinde bile değerlerim çok düşüktü biraz bekle canım benim bir kaç gün sonra toprağımın dediği gibi sabah aç karnına yap tetsi olmadı yaptırabilirsen canım kantesi yaptırısın bir kaç gün sonra canım benim :asigim:

bende oyle dusunuyorum cnm benım

yok canım ne küsmesi ben hiç sizlere küsermiyim gel bi öpiimm sizleri opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan şarjım bitti kapandı pc bu arada kahvaltıyı hazırlıyım dedim biliyomusunuz bilmem ama ben diyetisyene gittim en geç 9.30 kahvaltı yapmam gerekiyo canlarım benimmm turkbayragi benimde 3 ün geçiyo adetim ama pek ümidim yok sadece adetime 3 gün vardı diyetisyene gittiğimde bütün homonlarıma bakıldığında adetime kaç gün olduğunu sormuştu 3. var deyince hiç yakında adet olcakmışın gibi durmuyo demişti dediği çıktı adet olmadım hala ama yinemi düzensizleştim diyorum düşük yapalı 4 ay oldu ve günü günüme geliyodu adetim bu ay böle oldu beta hcg bakmıştı onlarca yapmıştım hiç 1 çıkmamıştı ilk defa 1 çıktı :1shok:

acaba diyorum geç döllenmemi oldu da betam yükselmeye başladı hep 0 çıkardı çünkü 1 hafta daha adetim gelmezse kanda baktırıcam canlarıııııııııımmmmmmmmmmmm sizce :uhm:

yok canım ne küsmesi ben hiç sizlere küsermiyim gel bi öpiimm sizleri opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan şarjım bitti kapandı pc bu arada kahvaltıyı hazırlıyım dedim biliyomusunuz bilmem ama ben diyetisyene gittim en geç 9.30 kahvaltı yapmam gerekiyo canlarım benimmm turkbayragi benimde 3 ün geçiyo adetim ama pek ümidim yok sadece adetime 3 gün vardı diyetisyene gittiğimde bütün homonlarıma bakıldığında adetime kaç gün olduğunu sormuştu 3. var deyince hiç yakında adet olcakmışın gibi durmuyo demişti dediği çıktı adet olmadım hala ama yinemi düzensizleştim diyorum düşük yapalı 4 ay oldu ve günü günüme geliyodu adetim bu ay böle oldu beta hcg bakmıştı onlarca yapmıştım hiç 1 çıkmamıştı ilk defa 1 çıktı :1shok:
hadi hayırlısı canım benim bu arada kahvaltını yaptın değilmi canım

slm escalescim ben iyiyim cnm sen nasılsın bebek nasıl:1hug:
ayrıca diğer arkadaşlar sizede merhabaa.s.

şükür canım bende iyiyim bebişim şükür iyi poek bir sıkıntım yok canım cuma günü kalp atışlarını duydum test yaptırmam gerekliydi yaptıramadım vizite kağıdı götürmem gerekliymiş bende bir götürdüm bu normal kontrol diye almamıştım testleri ücretli yapıcaklarmış o yüzden kaldı artık bu aralar gidip yaptıracağım

Son düzenleme:
acaba diyorum geç döllenmemi oldu da betam yükselmeye başladı hep 0 çıkardı çünkü 1 hafta daha adetim gelmezse kanda baktırıcam canlarıııııııııımmmmmmmmmmmm sizce :uhm:

olabilir canım benim öyle oldu ve bebişim şuan 7 hafta+1 günlük geç döllenme olduğunu söyledi doktorum inşallah sende öyle olmuştursun canım benim

slm kayra kız sen ne güzel bir şey bulup göndermişsin öyle neredeyse oturup ağlıyacaktım valla heeee

günaydın hepinize nbr kızzlar ya bize nazar değdi kızlar bu saatte cıvıl cıvıl olurduk ya inan pc açımmi açmimmi diye çok dğşğndğm biraz önce kimsenin olmadığını tahmin etmiştim gerçi sözüm meclisten dışarı yalnış anlamayında beni nbr napıyosunuz biz bebiş işini askıya aldık bende istemiyorum artık şu an

ben ne göndermisin ben değil orays gönderdi hep benden alışkındınız ya ondan öyle gelmiştir cnm

escalescim sen kaçıncı gün baktırmışdın değerin kaç çıkmıştı şimdi yapıyom kahvaltımı canım benim opuyorumnanaktan

BEBEĞıNı ALDIRAN BıR ANNENıN YAZISI
Affet Bebeğim...

Sadece bana bakardı güzel gözlerin, vücudundaki en anlamlı yerin. Bilirdim Bebeğim sadece beni severdin. Herkes, herşey bir anlıktı senin için. Asıl olan bendim, bilirdim... Benim meleğimdin, ne kadar kötü olabileceğini bilirdim ama bana herzaman melektin. Seninle düşledim hayatımın her anını. Benim olduğun ,sana aşık olduğum an düşlemeye başladım hayatımızı. Ben bir yerlere gidecektim, sen de hep benimle gelecektin. Beraber aynı evde kalacaktık, beni hep koruyacaktın, hep huzurla uyuyacaktım yanında. Küçücük evimde benimle olduğun için huzurlu olduğunu bilecektim... Özür dilerim Küçük Bebeğim özür dilerim, o güzel gözlerini yumarkan yanında bile olamadım.Söz vermiştim özür dilerim Bebeğim. Sen benim ilkimdin, bilemedim, küçüktüm, düşünemedim, yanında olamadım, beceremedim, paylaşamadım hayatını... ıyi olacağını sanmıştım, öğrendiğimde çok geçti... Yıllarca ağladım,hıçkırıklara boğuldum,dakikalarca nefes alamadım... Seninleyken öğrenmiştim güvenle yürümeyi, bacağın bacağıma değdiğinde anlamıştım huzuru, gerçek sevgiyi... Affet beni Bebeğim, biliyorum orada mutlusun, burada seni mutlu edemedim. Günahımı çekeceğim, yeterki beni affet Bebeğim... Gelemezsin artık biliyorum, bir gün ben de geleceğim,geldiğimde ne olur bir kez olsun burnunu seveyim...

KıMSE YOKMU yok heralde neyse bende çıkayım o zama o kadar sık girebiliceğimi sanmıyorum artık kaynım geldi çünkü öğlenden sonra o alır olmadığı zamanlar bakarım artık 20 sinden sonrada 1 hafta yokum neyse kendinize iyi bakın opuyorumnanaktan

günaydın hepinize nbr kızzlar ya bize nazar değdi kızlar bu saatte cıvıl cıvıl olurduk ya inan pc açımmi açmimmi diye çok dğşğndğm biraz önce kimsenin olmadığını tahmin etmiştim gerçi sözüm meclisten dışarı yalnış anlamayında beni nbr napıyosunuz biz bebiş işini askıya aldık bende istemiyorum artık şu an
canım isteyen girer istemeyen girmez yanlışsam yanlışsın de canım tamam bebiş işini askıya almış olabailirsin ama sonuçta tabi bu benim fikrim güzel arkadaşlıklar edindik ben bu arakadaşlıkları kaybetmek istemem bak normalde hamileyim ama buna rağmen buraya girmekten çok ama çok zevk alıyorum

ben ne göndermisin ben değil orays gönderdi hep benden alışkındınız ya ondan öyle gelmiştir cnm
pardon canım devamlı sen gönderiyordun ya aklımda kalmış dediğin gibi canım ama oryasın yazdıkalrına aşırı duygulandım valla
escalescim sen kaçıncı gün baktırmışdın değerin kaç çıkmıştı şimdi yapıyom kahvaltımı canım benim opuyorumnanaktan
canım ben 5 mayıosta regli olmam lazımdı doktora gittim adet olmuyorum dedim gene gecikmeler başladı dedim kan testi yaptılar 11 mayıstı oda anlıyacağın 6 gün olmuştu gecikmesine orada bile değerim çok düşük çıktı kimyasal gebelik dediler. bir hafta sonra yeniden kan testi yaptırdım hamileliğim açığa çıktı kimyasal gebelik dediklerinde değerim 9,73 tü canım 18 mayıstaki değerimde 1034 olmuştu bu arada 14 mayıs sabahuydı heralde gebelik testi yaptım çok ama çok silik bir çizgi çıktı negatif denilecek gibi yani doktora gittiğimde geç döllenme dedi bana canım
BEBEĞİNİ ALDIRAN BİR ANNENİN YAZISI
Affet Bebeğim...

Sadece bana bakardı güzel gözlerin, vücudundaki en anlamlı yerin. Bilirdim Bebeğim sadece beni severdin. Herkes, herşey bir anlıktı senin için. Asıl olan bendim, bilirdim... Benim meleğimdin, ne kadar kötü olabileceğini bilirdim ama bana herzaman melektin. Seninle düşledim hayatımın her anını. Benim olduğun ,sana aşık olduğum an düşlemeye başladım hayatımızı. Ben bir yerlere gidecektim, sen de hep benimle gelecektin. Beraber aynı evde kalacaktık, beni hep koruyacaktın, hep huzurla uyuyacaktım yanında. Küçücük evimde benimle olduğun için huzurlu olduğunu bilecektim... Özür dilerim Küçük Bebeğim özür dilerim, o güzel gözlerini yumarkan yanında bile olamadım.Söz vermiştim özür dilerim Bebeğim. Sen benim ilkimdin, bilemedim, küçüktüm, düşünemedim, yanında olamadım, beceremedim, paylaşamadım hayatını... İyi olacağını sanmıştım, öğrendiğimde çok geçti... Yıllarca ağladım,hıçkırıklara boğuldum,dakikalarca nefes alamadım... Seninleyken öğrenmiştim güvenle yürümeyi, bacağın bacağıma değdiğinde anlamıştım huzuru, gerçek sevgiyi... Affet beni Bebeğim, biliyorum orada mutlusun, burada seni mutlu edemedim. Günahımı çekeceğim, yeterki beni affet Bebeğim... Gelemezsin artık biliyorum, bir gün ben de geleceğim,geldiğimde ne olur bir kez olsun burnunu seveyim...
ya olamaz ya insan nasıl kıyar bebişine allahım o acıları bana ve kimseye yaşatmasın ya aaasenağlamasenağlamasenağlama

X