Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

merhaba canımm. hiç sormaa, bişeyler yazdım: cevap gelecek diye umutla bekliyorum valla. eskiden böylemiydi. offf of

KIZLAR

bende aranızdayım nasılsın inşallah iyisinizdir

kızlar ayın 15 ni bekliyorum adet olucammı olmicammı diye

inşallah olmam bugün benim için farklı bir gün

benim profilimi ziyaret ederseniz orda 4444 salatı tefriciye okurmusunuz diye bir topic açtım sizlerden bir kaçıda 5 10 tane okursa çok sevinirim

uzunda değil

vallahi 2 satır bir oturuşta 100 tane devirirsiniz

çok sevinirim ve alırsanız lütfen oraya not düşermisiniz kaç tane okuduysanız çünkü 4444 taneyi tamamlıyoruz arkadaşlarla

ne bir eksik ne bir fazla olcak tam sayısıyla olmak zorundaaa okursanız çok sevinirim allah şimdiden razı olsun sizdennnn

Kızlar sızce ben korunmalımıyım???doktor bır ay sonra start yapabılırsınız dedı ama ...bazısına 2-3 ay falan dıyormuŞ dÜŞÜkten sonraÇ.benımde kafamda soruıŞaretı oldu

Son düzenleme:
Kızlar herkez nerde.....yaz tatılınemı gırdı herkez sezon kapandımı ne*?

Son düzenleme:
heh bende sizin topiğe ziyarete geldim işte ne oldu ya herkes nerde ben kızları burda bulurum diyordum nilüferle escalesten başka kimsecik yok neyse kendinize iyi bakın seviyorum sizi

nilüfer yetiştim sana yaw çok ütüm var bugün o yüzden ara ara bakmaya çalışıcam listene göz atıcam birazdan

Tamam canımcım...kolay gelsın sana..ayy sıcaktada heÇ Çekılmez ..ben dÜn akŞam yaptım valla ..ohhh)))

my.php
[/URL][/IMG]

VıLDOŞŞŞŞ SENı ÇOK SEVıYORUM CANIM..

X