Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

evt...diz altı yani..daha doğrusu eşim takıntılı o istiyor...dün aldığım bir beden küçüktü aslıa o tam olmuştu ama boy biraz daka kısaydı yürürken diz kapaklarım gözüküyordu istemedi.bende değiştirdim..model bol olduğundan e bende uzunum biraz kaldırdı bir beden büyüğüde..

cnm bugun ozle sicaginda deniz keranina gezmeye gitik daricaya cok yorulduk yandik esimle vala

eee negüzel canım gezmekten yorulmuşsun kızz...şanslısın kuşum..
denize girdinizmi..
resimlere baktınmı melek yorum yapsana

nülü biz uzunmuyuz kız :)) normalız bence bende 168 ım ama kendımı uzun görmuyorum:)
özledım kızzz ne hazırlıgı

nülü biz uzunmuyuz kız :)) normalız bence bende 168 ım ama kendımı uzun görmuyorum:)
özledım kızzz ne hazırlıgı

hee kızz bende uzun görmüyom aslında ama herkez uzunsun diyoo ne bilem kızzzz...
benım albümdeki resimlerime baksana yeni koydum kızzz...
elbiseli olana bak yeni aldım..boyu kısamı..diz altı duruyomu???eşim öyle istiyoda..kılçık kocik)))
kızım nerdesin sen ya nezamandır??

2 hafta sonra eşimin bişeyinin kızının nikahı varda...düğünmü olcak onuda bilmiyorum ama bende bunu aldım nasıl.kotondan aldım..zayıf gösteriyo biraz.))))

elbısen süperr he kız biz senle aynı boy aynı kıloyuz valla dedım bu kız neden zayıf duruyorr..cok begendım..güle güle giy cankuş.ya benım kollarda kılo aldı nülü nasıl zayıflar kız koıllar ..
giremedım kız valla yogun gecıyor mastırın ödevlerı duruyor ne halt edecem off offf.

ödevleri yap buakşam..birazııda yarın yaparsın yarın pazar:...
kızım o kollar bilmiyorum nasıl zayıflar titreşim kemeri alıp koluma takmayı düşüüyorum))))benimde berbat oldu...
kız sen hiç resmini koymadın koysana bi resimcik albümüne bakalım sonra alırsın....

cnmmmm benım öle güsel fotom yokkı..en yenı 1 yıl öncekıdır ..dur becerebilirsem koyayım sen bak hemencık cıkarrım ama

tamam yaa..alırsın yine hemen...ya resimler çirkin çıkıyor napalım...bende normalde daha güzelim ))):roflol::roflol:
ama resim bu olsun....

2 hafta sonra eşimin bişeyinin kızının nikahı varda...düğünmü olcak onuda bilmiyorum ama bende bunu aldım nasıl.kotondan aldım..zayıf gösteriyo biraz.))))

Bence elbise gayet güzel.Güle güle giy canım.... Artık yaz geldi bizim düğünlerde başladı akraba,arkadaş.Eşimde düğünleri bir severki sormayın :1no2: Zorla anlaşma yaparak çıkarız evden.1 saat durup kalkıcaz der iyi tamam derim.O bir saat işte neye yeterse idare ediyoruz.İçeri girdik çıktık akrabalara merhaba dedik diyene kadar geçiyor zaman.Gerçi çok gürültüyü bende sevmem ama işte ailemi daha fazla bir arada görmek istediğim için zaman yetmiyor haliyle...

ayy bende düğünlere hiç gitmezdim valla şimdi mecbur gidiyoruz artık...
bende şöyle yemekli düğünleri seviyorum onlar çok güzel geçiyor)))))))))))
nerde yemek orda nilüü gördüğün gibi....:tomato::tomato:

kendi düğünümüz olursa severim tabi kendi akrabalarımla ohh ne güzel...
ama şimdi eşimin dıdısının dıdısı...işte uzak bana....mecburen gitcez...

beni gençliğimde ebru gündeşe benzetirlerdi göz kısmımı özellikle göz ve kaş....
ama şimdi yaşlandım ahu tuğbaya benzetiyorlar))))))))hehehe)))))))))
ayyy hiçte sevmem kendisini ama ben ahunun esmeriymişim..:tomato::tomato:

cnmm 4kere yuklemeye calıştım sayfa göruntulenemıyor dedı valla sinir oldummm .ama album oluşturdum gene denerım senın için mafoldumben

beni gençliğimde ebru gündeşe benzetirlerdi göz kısmımı özellikle göz ve kaş....
ama şimdi yaşlandım ahu tuğbaya benzetiyorlar))))))))hehehe)))))))))
ayyy hiçte sevmem kendisini ama ben ahunun esmeriymişim..:tomato::tomato:

Niye ay ahu tuğba çekici kadın bence... Ayrıca çokda zeki... Evet kaşın ebruya benziyor dikkatimi çekti fotolarda... Çok hoş....

benı saclarım sarıyken yanı 3/4 yıl evvel ünvdeyken sibel cana benzetrlerdı simdi pek benzeten olmuyor evdeydım sınavlar nedeyle dertten çirkınleştım galıba:KK43:(( yesıl gözluyum saclarımda kumrall sarısın olucaktım gene işe başlayıp hamile kaldım boya yasakmıs:KK43:((

cnmm 4kere yuklemeye calıştım sayfa göruntulenemıyor dedı valla sinir oldummm .ama album oluşturdum gene denerım senın için mafoldumben

ozaman resmin boyutu büyüük geliyordur...küçültmeyi tarif edeyimmi..yap kızz hadi..
bak bilisayarında sol alt köşede başlat var ..tıkla...programlardn donatılara gel orda paınt var..tıkla ...bi sayfa açılacak yukarıda dosyaya tıkla resmi bul aç de..sonra üstte yne resim yazana tıkla uzat eğ var onu ikisinide 50 yap.tamam de..kaydet...
öle yükle hemen yüklenir albüme

X