Hamile kalmak isteyenlerin geyik muhabbeti :))

neyse ben çıkıyorum kızlar öptüm hepinizi vildan beryal hira chen escales nilüfer ve adını sayamadıklarım ösledim sizi öptüm hepinizi opuyorumnanaktan

Hamdi ve Halil adında iki profesör arkadaş varmış.Bir gün araştırma için dağa çıkmışlar.Çadırlarını kurup uyuyorlarken Hamdi,sakin bir şekilde:
-Halil,gökyüzüne bak ve bana ne gördüğünü söyle,demiş.
Halil:
-Yıldızlar net gözüküyor bu demek oluyor ki bulut yok ve yarın hava güzel olacak.Bu bizim için iyi ve ayrıca yıldızlar çok büyük ve parlak bu da demek oluyor ki bu dağ en az 100 metre,demiş.
Hamdi,sinirli bir şekilde yanıt vermiş:
-Ulan Halil bırak bu bilimsel açıklamaları şimdi görmüyor musun çadırımızı çalmışlar!

bende geldim kızlar nasılsınız kaç gündür topik bir kapandı sonra ben doğru düzgün giremedim iyi mi olmuş burası ne?

önemli değil canım benim ne olacak yaaa sana canım feda
nezaman geliyorsunuz bak ona göre karşımam benim adam gelsinler diyor

KIZ VALLA GELCEZ BENİMKİDE DÜNDEDİ GİDELİM DİYE AYIN 21DE SIANVI VAR ŞİMDİ DERS ÇALIŞIYO AMA SONRA SÖZ GELCEZ :dance:

Gelen arkadaŞlar selam gıenler Çabuk dÖnÜn sızı sevıyoruz ya geÇmıŞı okumuyorumda ondan kızmayın bana

selam kızlarrrrrrr
slm hoş geldinnn nasılsın canımm

bende geldim kızlar nasılsınız kaç gündür topik bir kapandı sonra ben doğru düzgün giremedim iyi mi olmuş burası ne?
evet çok iyi oldu hoş geldin canım nasılsın bakalımm
KIZ VALLA GELCEZ BENİMKİDE DÜNDEDİ GİDELİM DİYE AYIN 21DE SIANVI VAR ŞİMDİ DERS ÇALIŞIYO AMA SONRA SÖZ GELCEZ :dance:
tamam canım ama ozaman kadar bende gelebilirim çünki adetim en geç 14 gelmesi gerekiyor gelirse 14 de ozaman dr gelirim gelmezse beklerim bir kaç gündaha test felan yaparım öyle gelirim

slm cnaım hoş gldin nasılsın

X